GKS Radziechowy-Wieprz

Adres: ul. Św.Marcina 23, 34-381 Radziechowy
E-mail: lks.radziechowy@beskidzkapilka.pl
WWW: http://gksradziechowywieprz.futbolowo.pl/

Prezes: Henryk Jakubiec
Kierownik: Daniel Lizak
Trener: Łukasz Błasiak (do 23 II 2019 Maciej Mrowiec)

Rok założenia: 1947
Barwy: granatowo-czarne
Nazwa stadionu: Stadion LKS Radziechowy
Pojemność stadionu: 300
Wymiary boiska: 100m. x 60m.

Przed sezonem 2012/2013, LKS Radziechowy połączyły się z Jednością Wieprz, tworząc Gminny Klub Sportowy Radziechowy-Wieprz.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej - 2013/14
Mistrz Klasy A - 2006/2007
Mistrz Klasy C - 1978/79

Puchar Polski (podokręg) - 2009/10, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/2018, 2018/2019
Puchar Polski (ŚlZPN) - półfinał 2015, 2016, 2017

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego serwisu Radziechów, radziechowy.futbolowo.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Barcikbramkarz
2Łukasz Byrtekbramkarz
3Marcin Dudkaobrońca
4Jakub Krasnyobrońca
5Marcin Studenckiobrońca
6Adrian Widełkaobrońca
7Marcin Byrtekpomocnik
8Szymon Byrtekpomocnik
9Mikołaj Franusikpomocnik
10Tomasz Franusikpomocnik
11Tomasz Janikpomocnik
12Artur Kitkapomocnik
13Szczepan Krakowiakpomocnik
14Karol Kubieniecpomocnik
15Jakub Kwaśnypomocnik
16Maciej Łąckipomocnik
17Jakub Łukaszekpomocnik
18Piotr Pindelpomocnik
19Wojciech Płazapomocnik
20Eryk Polakpomocnik
21Mikołaj Stasicapomocnik
22Kacper Śleziakpomocnik
23Łukasz Błasiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Szymon Byrtek
10
Tomasz Janik
8
Maciej Łącki
6
Marcin Byrtek
3
Mikołaj Franusik
Daniel Grabski
Wojciech Płaza
2
Adrian Widełka
1
Marcin Dudka
Tomasz Franusik
Artur Kitka
Szczepan Krakowiak
Jakub Krasny
Piotr Pindel
Mikołaj Stasica

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201817:00PPZarzecze0:6 (0:4)Radziechowy
11.08.201817:004LRadziechowy2:3 (0:1)Bełk
15.08.201817:004LRadziechowy0:1 (0:1)Gaszowice
18.08.201817:004LŁaziska Grn.1:1 (0:1)Radziechowy
26.08.201817:004LRadziechowy0:0 (0:0)Jasienica
29.08.201817:30PPBystra (k. Żywca)0:6 (0:2)Radziechowy
02.09.201816:004LTSP II2:0 (1:0)Radziechowy
08.09.201816:004LRadziechowy5:0 (1:0)Połomia
15.09.201816:004LLandek0:1 (0:0)Radziechowy
19.09.201816:30PPGóral0:2 (0:0)Radziechowy
22.09.201816:004LRadziechowy0:0 (0:0)Ustroń
29.09.201815:004LRadziechowy1:0 (1:0)Goczałkowice
06.10.201815:004LRadziechowy0:0 (0:0)Wodzisław
10.10.201815:30PPKoszarawa Ż.0:4 (0:3)Radziechowy
13.10.201815:004LRacibórz1:2 (1:0)Radziechowy
20.10.201815:004LCzechowice-Dz.3:1 (0:0)Radziechowy
27.10.201814:004LWilcza2:2 (1:1)Radziechowy
04.11.201811:004LTychy II1:1 (0:0)Radziechowy
10.11.201813:304LCzaniec2:1 (0:1)Radziechowy
16.03.201915:304LBełk1:3 (0:1)Radziechowy
23.03.201915:304LGaszowice1:1 (1:0)Radziechowy
30.03.201916:004LRadziechowy1:2 (0:2)Łaziska Grn.
06.04.201917:004LJasienica1:1 (1:1)Radziechowy
13.04.201917:004LRadziechowy0:1 (0:0)TSP II
20.04.201913:004LPołomia1:2 (1:2)Radziechowy
27.04.201917:004LRadziechowy3:0 (2:0)Landek
01.05.201917:004LUstroń2:0 (0:0)Radziechowy
04.05.201917:004LGoczałkowice2:0 (1:0)Radziechowy
08.05.201917:30PPBytom1:1 (1:1, 1:1) k. 3:5Radziechowy
11.05.201917:004LWodzisław1:0 (0:0)Radziechowy
18.05.201917:004LRadziechowy4:3 (0:3)Racibórz
25.05.201917:004LRadziechowyWOCzechowice-Dz.
29.05.201918:004LRadziechowy2:3 (0:1)Wilcza
01.06.201917:004LRadziechowy1:0 (0:0)Tychy II
05.06.201917:30PPRadziechowy1:3 (1:0)Rekord
08.06.201917:004LRadziechowy1:1 (0:1)Czaniec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Radziechowy2:0 (2:0)Rajcza
21.07.201811:00Radziechowy7:3 (3:2)BKS Stal
28.07.201811:00Zawiercie1:0 (0:0)Radziechowy
04.08.201811:00Radziechowy3:1 (2:0)Soła Oświęcim
02.02.201914:00Radziechowy2:1 (0:1)Tempo Białka
09.02.201912:00Radziechowy2:4 (1:2)Drogomyśl
19.02.201919:00TSP II2:0 (0:0)Radziechowy
23.02.201913:30Sarmacja2:0 (1:0)Radziechowy
02.03.201909:00Radziechowy1:3 (1:0)MKS Trzebinia Siersza
09.03.201914:00Radziechowy4:1 (2:1)Dankowice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220