LKS Bestwina

Adres: ul. Podzamcze 18, 43-510 Bestwina
Telefon(y): +48 696 201 508
E-mail: lks@lks-bestwina.net
WWW: http://lks-bestwina.futbolowo.pl

Prezes: Tomasz Miroski
Kierownik: Marek Firganek
Trener: Sławomir Szymala

Rok założenia: 1947
Barwy: czerwono-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Bestwinie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 78m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Droździkbramkarz
2Adrian Granatowskibramkarz
3Mateusz Kudrysbramkarz
4Krzysztof Pieczonkabramkarz
5Sławomir Szymalabramkarz
6Wojciech Buczekobrońca
7Tomasz Drewniakobrońca
8Mateusz Droździkobrońca
9Bartłomiej Ferugaobrońca
10Marcin Gołąbobrońca
11Konrad Kowaliczekobrońca
12Jakub Krawczykobrońca
13Wojciech Lisewskiobrońca
14Adrian Miroskiobrońca
15Maciej Móllobrońca
16Szymon Święsobrońca
17Kamil Wójtowiczobrońca
18Wojciech Żurekobrońca
19Mariusz Duśpomocnik
20Damian Gacekpomocnik
21Dawid Gleindekpomocnik
22Dominik Kabotpomocnik
23Krystian Makowskipomocnik
24Adrian Nyczpomocnik
25Mateusz Radwańskipomocnik
26Mateusz Włoszekpomocnik
27Szymon Skęczeknapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Artur Sawicki
5
Szymon Skęczek
4
Mateusz Droździk
3
Bartłomiej Feruga
Adrian Miroski
Mateusz Włoszek
2
Mariusz Duś
Adrian Nycz
1
Dawid Gleindek
Krystian Makowski
Maciej Móll

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201717:00LOBBestwina1:0 (0:0)Łękawica
09.08.201717:30PPBestwina1:3 (0:2)Landek
12.08.201717:00LOBBestwina1:1 (0:1)Puńców
19.08.201717:00LOBGóral1:2 (0:1)Bestwina
26.08.201717:00LOBCzechowice-Dz.3:2 (1:2)Bestwina
02.09.201717:00LOBBestwina5:1 (1:0)Wilkowice
09.09.201717:00LOBChybie0:0 (0:0)Bestwina
16.09.201716:30LOBBestwina0:1 (0:1)Pruchna
30.09.201716:00LOBBestwina2:0 (1:0)Żabnica
08.10.201714:00LOBWisła3:4 (1:2)Bestwina
11.10.201716:00LOBDrogomyśl1:2 (0:1)Bestwina
14.10.201716:00LOBBestwina3:0 (0:0)Dankowice
21.10.201715:00LOBKoszarawa Ż.0:1 (0:0)Bestwina
28.10.201714:00LOBBestwina3:0 (1:0)Zebrzydowice
05.11.201714:00LOBLeśna1:3 (1:0)Bestwina
11.11.201714:00LOBBestwina0:0 (0:0)Jaworze
31.03.201813:00LOBBestwina1:0 (1:0)Góral
07.04.201816:00LOBBestwina0:0 (0:0)Czechowice-Dz.
14.04.201816:00LOBWilkowice1:4 (1:3)Bestwina
21.04.201816:00LOBBestwina2:1 (1:1)Chybie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201713:00Ustroń1:3 (1:3)Bestwina
19.07.201719:00Bestwina0:2 (0:0)Tempo Białka
22.07.201716:00Bestwina0:6 (0:1)Wodzisław
29.07.201716:00Bestwina4:3 (1:0)Niwa Nowa Wieś
27.01.201815:00Bestwina8:2 (3:1)Milówka
03.02.201815:00Bestwina1:2 (0:0)Radziechowy
10.02.201815:00Bestwina1:3 (0:3)Tempo Białka
17.02.201815:00Bestwina2:2 (1:0)Skawa Wadowice
24.02.201815:00Bestwina0:4 (0:1)Jasienica
03.03.201815:00Bestwina2:1 (1:0)Niwa Nowa Wieś
10.03.201816:00Ustroń6:2 (3:1)Bestwina

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131