LKS Błyskawica Drogomyśl

Adres: ul. Modrzewiowa 5, 43-424 Drogomyśl
Telefon(y): 338 572 117
E-mail: redakcja@blyskawicadrogomysl.pl
WWW: http://www.blyskawicadrogomysl.pl

Prezes: Arkadiusz Mleczko
Kierownik: Dawid Moskal
Trener: Krystian Papatanasiu

Rok założenia: 1947
Barwy: Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Błyskawicy Drogomyśl
Pojemność stadionu: 800
Wymiary boiska: 99m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2007/2008, 2015/2016
Mistrz B Klasy: 1981/1982, 1993/1994,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Huzarewiczbramkarz
2Piotr Jojkobramkarz
3Mateusz Cieślarobrońca
4Łukasz Halamaobrońca
5Mariusz Krzempekobrońca
6Dawid Lechobrońca
7Sebastian Rychlikobrońca
8Mariusz Saltariusobrońca
9Łukasz Góraczewskipomocnik
10Gracjan Hakapomocnik
11Adrian Kiejnigpomocnik
12Mateusz Lizakpomocnik
13Wojciech Padłopomocnik
14Krystian Papatanasiupomocnik
15Dawid Pisarekpomocnik
16Natan Prandziochpomocnik
17Damian Żyłapomocnik
18Mateusz Byrczeknapastnik
19Rafał Dziadeknapastnik
20Dawid Grabowskinapastnik
21Marcin Jasińskinapastnik
22Krzysztof Koczurnapastnik
23Robert Pawlaknapastnik
24Kamil Szajternapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Krzysztof Koczur
11
Łukasz Halama
7
Wojciech Padło
3
Rafał Dziadek
2
Łukasz Góraczewski
Krystian Papatanasiu
Dawid Pisarek
1
Robert Pawlak
Sebastian Rychlik
Kamil Szajter
Damian Żyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPBąków2:6 (0:4)Drogomyśl
05.08.201717:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (0:0)Drogomyśl
12.08.201717:00LOBDrogomyśl2:1 (1:1)Zebrzydowice
20.08.201715:00LOBLeśna3:2 (0:1)Drogomyśl
23.08.201717:00PP1909 Piast1:1 (1:1, 1:1) k. 3:4Drogomyśl
26.08.201715:00LOBDrogomyśl3:1 (2:0)Jaworze
02.09.201717:00LOBŁękawica1:4 (0:3)Drogomyśl
09.09.201717:00LOBDrogomyśl2:1 (0:1)Puńców
12.09.201716:00PPGoleszów1:5 (0:1)Drogomyśl
16.09.201716:30LOBGóral2:1 (1:0)Drogomyśl
30.09.201716:00LOBWilkowice0:2 (0:1)Drogomyśl
07.10.201716:00LOBDrogomyśl3:1 (1:0)Chybie
11.10.201716:00LOBDrogomyśl1:2 (0:1)Bestwina
15.10.201716:00LOBPruchna4:5 (0:3)Drogomyśl
21.10.201715:00LOBCzechowice-Dz.3:0 (1:0)Drogomyśl
28.10.201714:00LOBDrogomyśl6:1 (2:1)Żabnica
05.11.201714:00LOBWisła3:4 (1:4)Drogomyśl
11.11.201714:00LOBDrogomyśl1:2 (1:0)Dankowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201711:00Drogomyśl1:11 (1:6)Łękawica
22.07.201710:00Międzyrzecze2:6 (0:1)Drogomyśl
26.07.201718:00Drogomyśl2:0 (1:0)Kaniów
02.08.2017DrogomyślPiast II
27.01.201817:00Drogomyśl8:0 (3:0)Zabłocie
03.02.201816:00Drogomyśl4:2 (3:0) Kaniów
10.02.201813:30Rekord II1:3 (1:2)Drogomyśl
17.02.201817:00Jaworze2:4 (2:1)Drogomyśl

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101