PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Błyskawica Drogomyśl

Adres: ul. Modrzewiowa 5, 43-424 Drogomyśl
Telefon(y): 338 572 117
E-mail: redakcja@blyskawicadrogomysl.pl
WWW: http://www.blyskawicadrogomysl.pl

Prezes: Arkadiusz Mleczko
Kierownik: Dawid Moskal
Trener: Krystian Papatanasiu

Rok założenia: 1947
Barwy: Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Błyskawicy Drogomyśl
Pojemność stadionu: 800
Wymiary boiska: 99m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2007/2008, 2015/2016
Mistrz B Klasy: 1981/1982, 1993/1994,

Puchar Polski w podokręgu: 2009/2010, 2018/2019, 2019/2020

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Huzarewiczbramkarz
2Krzysztof Michałowskibramkarz
3Bartłomiej Oleksybramkarz
4Łukasz Halamaobrońca
5Daniel Królobrońca
6Dawid Lechobrońca
7Sebastian Rychlikobrońca
8Mariusz Saltariusobrońca
9Bartłomiej Szołtysobrońca
10Patryk Ułasewiczobrońca
11Błażej Bawołpomocnik
12Mateusz Bawołpomocnik
13Jakub Czyżpomocnik
14Łukasz Góraczewskipomocnik
15Damian Królpomocnik
16Daniel Krzempekpomocnik
17Mikołaj Kuciębapomocnik
18Krystian Papatanasiupomocnik
19Damian Stawickipomocnik
20Bartosz Szołtyspomocnik
21Szymon Świńczykpomocnik
22Dawid Wałaskipomocnik
23Piotr Wojnarpomocnik
24Rafał Dziadeknapastnik
25Marcin Jasińskinapastnik
26Krzysztof Koczurnapastnik
27Dominik Loskanapastnik
28Patryk Szołtysnapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Krzysztof Koczur
10
Daniel Krzempek
8
Marcin Jasiński
6
Damian Stawicki
4
Mateusz Bawoł
Dominik Loska
3
Łukasz Góraczewski
Damian Król
Mariusz Saltarius
Bartosz Szołtys
2
Sebastian Rychlik
Bartłomiej Szołtys
1
Błażej Bawoł
Dawid Lech
Dawid Wałaski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.07.202017:00PPPuńców1:3 (0:2)Drogomyśl
22.07.202018:00PPDrogomyśl0:5 (0:3)Landek
26.07.202016:00O6APruchna0:2 (0:1)Drogomyśl
01.08.202017:00O6ADrogomyśl2:2 (1:2)Puńców
08.08.202017:00O6AZebrzydowice3:3 (2:1)Drogomyśl
15.08.202011:00O6AGoleszów0:3 (0:3)Drogomyśl
22.08.202017:00O6ADrogomyśl3:4 (1:1)Skoczów
26.08.202017:00PPCKS Piast2:3 (2:1)Drogomyśl
29.08.202017:00O6AStrumień1:3 (0:2)Drogomyśl
05.09.202016:00O6ADrogomyśl6:0 (5:0)Pogórze
12.09.202016:00O6AWisła2:4 (1:4)Drogomyśl
16.09.202016:00PPDrogomyśl2:3 (1:1)Ustroń
19.09.202016:00O6ADrogomyśl7:1 (5:0)Chybie
26.09.202011:00O6ADrogomyśl8:2 (3:2)Pruchna
03.10.202015:00O6APuńców0:3 (0:1)Drogomyśl
10.10.202015:00O6ADrogomyśl1:0 (1:0)Zebrzydowice
24.10.202015:00O6ASkoczów4:1 (1:1)Drogomyśl
08.11.202011:00O6APogórze3:3 (1:2)Drogomyśl
11.11.202014:00O6ADrogomyśl2:4 (1:2)Wisła
14.11.202014:00O6AChybie2:5 (2:3)Drogomyśl
21.11.202014:00O6ADrogomyśl4:1 (2:1)Goleszów
28.11.202014:00O6ADrogomyśl3:3 (1:3)Strumień

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.08.201708:00DrogomyślPiast II
27.07.201908:00DrogomyślLKS Jawiszowice
08.07.202018:00Drogomyśl3:3 (2:0)Międzyrzecze
14.07.202018:00LKS Jawiszowice2:1 (2:1)Drogomyśl
06.02.202113:00Drogomyśl4:2 (1:1)LKS Czarni Gorzyce
10.02.202118:00Ustroń2:0 (1:0)Drogomyśl
13.02.202118:00DrogomyślMiędzyrzecze
20.02.202115:00Bestwina2:4 (2:0)Drogomyśl
27.02.202115:00Łękawica4:1 (2:1)Drogomyśl

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83