LKS Błyskawica Drogomyśl

Adres: ul. Modrzewiowa 5, 43-424 Drogomyśl
Telefon(y): 338 572 117
E-mail: redakcja@blyskawicadrogomysl.pl
WWW: http://www.blyskawicadrogomysl.pl

Prezes: Arkadiusz Mleczko
Kierownik: Dawid Moskal
Trener: Krystian Papatanasiu

Rok założenia: 1947
Barwy: Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Błyskawicy Drogomyśl
Pojemność stadionu: 800
Wymiary boiska: 99m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2007/2008, 2015/2016
Mistrz B Klasy: 1981/1982, 1993/1994,

Puchar Polski (podokręg): 2009/2010

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Fajkierbramkarz
2Piotr Jojkobramkarz
3Krzysztof Michałowskibramkarz
4Łukasz Halamaobrońca
5Mariusz Krzempekobrońca
6Dawid Lechobrońca
7Mariusz Saltariusobrońca
8Marcin Antonikpomocnik
9Błażej Bawołpomocnik
10Mateusz Bawołpomocnik
11Łukasz Góraczewskipomocnik
12Michał Grześpomocnik
13Daniel Krzempekpomocnik
14Krystian Papatanasiupomocnik
15Damian Stawickipomocnik
16Bartosz Szołtyspomocnik
17Damian Żyłapomocnik
18Mateusz Byrczeknapastnik
19Rafał Dziadeknapastnik
20Marcin Jasińskinapastnik
21Krzysztof Koczurnapastnik
22Dominik Loskanapastnik
23Robert Pawlaknapastnik
24Szymon Płoszajnapastnik

Najlepsi strzelcy

16
Krzysztof Koczur
8
Robert Pawlak
7
Łukasz Halama
6
Rafał Dziadek
Daniel Krzempek
5
Szymon Płoszaj
Damian Stawicki
4
Michał Grześ
Mariusz Saltarius
3
Dominik Loska
2
Błażej Bawoł
Bartosz Szołtys
1
Łukasz Góraczewski
Marcin Jasiński
Damian Żyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPKończyce W.2:6 (1:1)Drogomyśl
04.08.201817:00LOBDrogomyśl2:0 (1:0)Bestwina
11.08.201817:00LOBŁękawica0:3 (0:1)Drogomyśl
15.08.201817:00LOBDrogomyśl5:1 (1:1)Wisła
22.08.201817:00PPDrogomyśl0:0 (0:0) k. 4:3Puńców
25.08.201817:00LOBDrogomyśl3:1 (3:0)Dankowice
02.09.201817:00LOBKończyce M.1:7 (0:3)Drogomyśl
05.09.201816:30PPDrogomyśl3:2 (3:1)Ustroń
08.09.201811:00LOBDrogomyśl1:2 (0:2)Puńców
15.09.201816:00LOBDrogomyśl0:2 (0:0)Skoczów
22.09.201816:00LOBDrogomyśl4:0 (2:0)Chybie
29.09.201816:00LOBDrogomyśl2:0 (0:0)Rajcza
07.10.201816:00LOBBestwinka0:7 (0:4)Drogomyśl
10.10.201816:00LOBRekord II0:1 (0:0)Drogomyśl
13.10.201816:00LOBDrogomyśl3:2 (0:2)Zebrzydowice
20.10.201815:00LOBPruchna0:2 (0:1)Drogomyśl
27.10.201815:00LOBDrogomyśl6:2 (3:0)BKS Stal
04.11.201813:00LOBJaworze1:1 (1:0)Drogomyśl
10.11.201814:00LOBDrogomyśl0:2 (0:0)Koszarawa Ż.
17.11.201813:00LOBGóral2:0 (0:0)Drogomyśl
09.03.201912:00PPWisła1:1 (0:1) k. 2:4Drogomyśl
16.03.201915:00LOBBestwina1:1 (1:0)Drogomyśl
23.03.201915:00LOBDrogomyśl2:2 (1:1)Łękawica
31.03.201915:00LOBWisła0:3 (0:0)Drogomyśl
06.04.201916:00LOBDrogomyśl3:1 (2:1)Rekord II
13.04.201916:00LOBDankowice1:1 (0:0)Drogomyśl
20.04.201911:00LOBDrogomyśl7:1 (2:0)Kończyce M.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201818:30Drogomyśl8:2 (4:0)Istebna
21.07.201814:00LKS Studzionka0:5 (0:2)Drogomyśl
25.07.201818:00Drogomyśl3:4 (3:4)Pszczyna
27.07.201818:30Jaworze1:5 (0:0)Drogomyśl
26.01.201914:00Drogomyśl4:0 (1:0)Międzyrzecze
02.02.201913:00Drogomyśl0:4 (0:2)Goczałkowice
09.02.201912:00Radziechowy2:4 (1:2)Drogomyśl
16.02.201911:00Drogomyśl6:2 (2:2)Pszczyna
23.02.201911:00Jaworze1:5 (0:3)Drogomyśl
02.03.201913:00Drogomyśl4:2 (2:0)Zebrzydowice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220