GLKS Sokół Buczkowice

Adres: ul. Wyzwolenia 256, 43-374 Buczkowice
WWW: http://buczkowice.futbolowo.pl

Prezes: Józef Wrona
Kierownik: Tadeusz Jaszczurowski
Trener: - (do 06.06 Jacek Wiercigroch)

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Buczkowice
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 94m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1986/87, 1991/92
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2011/12,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Biernatbramkarz
2Tomasz Borowskibramkarz
3Mateusz Łopatabramkarz
4Miłosz Tatkabramkarz
5Mariusz Foriaszobrońca
6Mikołaj Jaszczurowskiobrońca
7Szymon Kubalaobrońca
8Leszek Pezdaobrońca
9Robert Staniecobrońca
10Mirosław Stecobrońca
11Artur Bożekpomocnik
12Maciej Burypomocnik
13Paweł Dobijapomocnik
14Kamil Faberpomocnik
15Adam Frydelpomocnik
16Paweł Gluzapomocnik
17Michał Gruszeckipomocnik
18Mateusz Haczelapomocnik
19Kacper Jaszczurowskipomocnik
20Wojciech Kaczmarczykpomocnik
21Adrian Kanikpomocnik
22Arkadiusz Komrauspomocnik
23Tomasz Korszyłowskipomocnik
24Patryk Kubicapomocnik
25Kamil Kufelpomocnik
26Paweł Kwaśnypomocnik
27Arkadiusz Majdakpomocnik
28Maciej Mieszczakpomocnik
29Mohamed Omranpomocnik
30Sebastian Paluchpomocnik
31Marcin Sowińskipomocnik
32Marek Tajduśpomocnik
33Damian Traczpomocnik
34Tomasz Traczpomocnik
35Wojciech Wajdanapastnik
36Maciej Węgrzynkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Damian Tracz
14
Wojciech Wajda
6
Mohamed Omran
5
Kacper Jaszczurowski
3
Artur Bożek
Maciej Bury
2
Tomasz Korszyłowski
Marcin Sowiński
Tomasz Tracz
1
Kamil Faber
Mikołaj Jaszczurowski
Mateusz Łopata
Maciej Mieszczak
Sebastian Paluch
Mirosław Stec
Miłosz Tatka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.08.201715:00KAKaniów1:0 (0:0)Buczkowice
27.08.201717:00KAKobiernice3:4 (2:0)Buczkowice
02.09.201717:00KABuczkowice2:3 (2:1)Bestwinka
09.09.201717:00KAGodziszka1:0 (1:0)Buczkowice
30.09.201716:00KABuczkowice3:1 (3:1)Czechowice-Dz. II
07.10.201716:00KAPisarzowice4:3 (2:3)Buczkowice
15.10.201715:00KABuczkowice2:3 (1:1)Rekord II
18.10.201716:00KAMazańcowice2:3 (0:1)Buczkowice
21.10.201715:00KAMiędzyrzecze4:0 (1:0)Buczkowice
28.10.201715:00KABuczkowice7:2 (3:1)Wapienica
04.11.201714:00KAHecznarowiceWOBuczkowice
11.11.201714:00KABuczkowice8:1 (5:0)Bystra (k. Bielska)
31.03.201813:00KABuczkowice3:3 (1:2)Kaniów
07.04.201816:00KABuczkowice1:1 (0:1)Kobiernice
15.04.201816:00KABestwinka5:1 (1:0)Buczkowice
21.04.201816:00KABuczkowice1:1 (1:1)Godziszka
03.05.201815:00KABuczkowice12:0 (5:0)Mazańcowice
05.05.201816:00KACzechowice-Dz. II1:0 (0:0)Buczkowice
12.05.201816:00KABuczkowice0:4 (0:2)Pisarzowice
20.05.201817:30KARekord II8:0 (3:0)Buczkowice
26.05.201816:00KABuczkowice0:3 (0:1)Międzyrzecze
02.06.201816:00KAWapienica7:1 (3:1)Buczkowice
09.06.201816:00KABuczkowice4:2 (4:0)Hecznarowice
16.06.201816:00KABystra (k. Bielska)1:7 (0:4)Buczkowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.02.201812:00Buczkowice7:3 (5:2)Pewel Śl.
24.02.201814:00Pisarzowice3:3 (2:2)Buczkowice
10.03.201811:00Buczkowice6:1 (2:0)Rybarzowice
17.03.2018BuczkowiceSłotwina
27.03.201819:00Buczkowice5:7 (0:3)BTS Rekord Bielsko Old

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201