GLKS Sokół Buczkowice

Adres: ul. Wyzwolenia 256, 43-374 Buczkowice
WWW: http://buczkowice.futbolowo.pl

Prezes: Józef Wrona
Kierownik: Tomasz Tatara
Trener: Zbigniew Wydra

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Buczkowice
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 94m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1986/87, 1991/92
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2011/12,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Biernatbramkarz
2Tomasz Borowskibramkarz
3Mateusz Łopatabramkarz
4Krzysztof Bednarzobrońca
5Mariusz Foriaszobrońca
6Mikołaj Jaszczurowskiobrońca
7Szymon Kubalaobrońca
8Wojciech Miodońskiobrońca
9Łukasz Murasobrońca
10Mirosław Stecobrońca
11Artur Bożekpomocnik
12Maciej Burypomocnik
13Jarosław Czupryniakpomocnik
14Paweł Dobijapomocnik
15Adam Frydelpomocnik
16Paweł Gluzapomocnik
17Michał Gruszeckipomocnik
18Kacper Jaszczurowskipomocnik
19Grzegorz Jaworskipomocnik
20Wojciech Kaczmarczykpomocnik
21Adrian Kanikpomocnik
22Tomasz Korszyłowskipomocnik
23Arkadiusz Majdakpomocnik
24Andrii Maliarchukpomocnik
25Maciej Mieszczakpomocnik
26Mohamed Omranpomocnik
27Maksymilian Pachpomocnik
28Kacper Paluchpomocnik
29Sebastian Paluchpomocnik
30Michał Pietraszkopomocnik
31Damian Traczpomocnik
32Dariusz Traczpomocnik
33Dawid Traczpomocnik
34Tomasz Traczpomocnik
35Patryk Trzopekpomocnik
36Maciej Węgrzynkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Damian Tracz
4
Mohamed Omran
3
Adam Frydel
Kacper Jaszczurowski
2
Andrii Maliarchuk
Łukasz Muras
Tomasz Tracz
1
Wojciech Kaczmarczyk
Tomasz Korszyłowski
Mateusz Łopata
Dariusz Tracz
Marek Ucher

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201817:00KABuczkowice1:3 (1:2)Kobiernice
18.08.201817:00KAGodziszka0:4 (0:1)Buczkowice
25.08.201817:00KABuczkowice4:4 (2:2)Bystra (k. Bielska)
02.09.201815:15KARekord II3:1 (3:1)Buczkowice
08.09.201817:00KABuczkowice0:2 (0:1)Kaniów
16.09.201815:30KAHecznarowice3:0 (2:0)Buczkowice
22.09.201816:00KABuczkowice5:3 (1:1)Międzyrzecze
29.09.201813:00KAWilkowice4:2 (2:1)Buczkowice
06.10.201816:00KABuczkowiceWOCzechowice-Dz. II
14.10.201816:00KABronów5:0 (3:0)Buczkowice
20.10.201815:00KABuczkowice2:1 (1:0)Pisarzowice
28.10.201814:00KAMiędzybrodzie5:3 (2:2)Buczkowice
03.11.201814:00KABuczkowice1:2 (0:0)Wapienica
23.03.201915:00KAKobiernice2:1 (0:1)Buczkowice
30.03.201915:00KABuczkowice7:0 (4:0)Godziszka
07.04.201915:00KABystra (k. Bielska)3:0 (1:0)Buczkowice
20.04.201911:00KAKaniów3:3 (0:1)Buczkowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.02.201919:00Ligota4:1 (2:0)Buczkowice
02.03.201914:00Buczkowice8:0 (3:0)Słotwina
09.03.201913:30Lipowa3:2 (1:2)Buczkowice
16.03.201914:00Rybarzowice2:2 (1:2)Buczkowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220