LKS Drzewiarz Jasienica

Adres: ul. Orzechowa 139, 43-385 Jasienica
Telefon(y): 338 153 983
WWW: http://www.lksdrzewiarz.com.pl/

Prezes: Damian Zdolski (do 01.02.2018 r. Mirosław Łaciok)
Kierownik: Krzysztof Kleszcz
Trener: Jarosław Zadylak (do 05.01.2018 Dariusz Kołodziej, do 07.11.2017 Wojciech Jarosz)

Rok założenia: 1954
Barwy: Czarno - Czerwono - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2011/12
Mistrz Klasy A: 1980/81, 1982/83, 2005/06
Mistrz Klasy B: 1976/77
Mistrz Klasy C: 1968/69

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Górabramkarz
2Krystian Michalskibramkarz
3Damian Urbaczewskibramkarz
4Paweł Chojnackiobrońca
5Anton Fizekobrońca
6Klaudiusz Mendrekobrońca
7Amadeusz Pielaobrońca
8Konrad Powałaobrońca
9Dominik Rusekobrońca
10Tymoteusz Staśtoobrońca
11Marcin Studenckiobrońca
12Jakub Waliczekobrońca
13Paweł Ferugapomocnik
14Filip Gajdapomocnik
15Rafał Haczekpomocnik
16Paweł Kenigpomocnik
17Dariusz Kołodziej pomocnik
18Jarosław Krzanowskipomocnik
19Dariusz Łośpomocnik
20Daniel Romanowiczpomocnik
21Kamil Ryrychpomocnik
22Kamil Sekułapomocnik
23Jakub Szlosekpomocnik
24Szymon Walczakpomocnik
25Kamil Waleczekpomocnik
26Patryk Wentlandpomocnik
27Sebastian Wróbelpomocnik
28Damian Zdolskipomocnik
29Adam Kozielskinapastnik
30Paweł Łomankiewicznapastnik
31Artur Sawickinapastnik

Najlepsi strzelcy


12
Dariusz Kołodziej
7
Dariusz Łoś
6
Jakub Szlosek
5
Rafał Haczek
Adam Kozielski
4
Filip Gajda
Damian Zdolski
3
Marcin Studencki
2
Anton Fizek
Kamil Sekuła
1
Paweł Chojnacki
Artur Sawicki
Jakub Waliczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.201717:30PPKaniów0:9 (0:2)Jasienica
12.08.201717:004LSkoczów2:3 (1:1)Jasienica
19.08.201717:004LJasienica1:2 (1:2)Goczałkowice
26.08.201717:004LBytom1:0 (0:0)Jasienica
02.09.201716:004LJasienica3:1 (2:0)Wilcza
09.09.201716:004LRadziechowy1:0 (0:0)Jasienica
13.09.201716:30PPJasienica1:4 (0:2)TSP II
16.09.201716:004LJasienica3:2 (2:1)Lędziny
30.09.201716:004LJasienica1:0 (1:0)Wodzisław
07.10.201711:004LTychy II7:2 (3:2)Jasienica
14.10.201715:004LUstroń4:1 (0:1)Jasienica
21.10.201715:004LJasienica0:1 (0:0)Bełk
04.11.201713:004LJasienica1:5 (1:2)Czaniec
11.11.201713:004LLandek1:2 (1:1)Jasienica
18.11.201713:004LJasienicaWOGaszowice
25.11.201713:304LRacibórz3:2 (1:1)Jasienica
11.03.201814:004LTSP II1:1 (1:1)Jasienica
31.03.201813:004LJasienica3:2 (0:1)Bytom
07.04.201817:004LWilcza2:0 (2:0)Jasienica
14.04.201817:004LJasienica0:1 (0:0)Radziechowy
18.04.201817:004LGoczałkowice1:2 (0:1)Jasienica
21.04.201817:004LLędziny1:1 (0:1)Jasienica
28.04.201817:004LJasienica3:0 (0:0)Racibórz
02.05.201818:004LWodzisław2:2 (1:0)Jasienica
09.05.201818:004LJasienica4:0 (3:0)Skoczów
12.05.201817:004LJasienica2:0 (0:0)Ustroń
19.05.201817:004LBełk5:1 (3:0)Jasienica
23.05.201818:004LJasienica1:6 (1:5)Tychy II
26.05.201817:004LJasienica2:0 (1:0)TSP II
30.05.201818:004LCzaniec1:1 (0:0)Jasienica
02.06.201817:004LJasienica2:2 (1:1)Landek
09.06.201817:004LGaszowice3:1 (1:0)Jasienica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201713:00Jasienica2:3 (1:1)BBTS II
26.07.201718:00Jasienica3:4 (2:2)Wisła
29.07.201710:00Jasienica2:3 (1:2)BBTS II
04.08.201718:00Czaniec2:3 (1:0)Jasienica
20.01.201811:00Jasienica6:1 (1:0)FK Čadca
24.01.201817:30Jasienica3:3 (3:1)Piaski
31.01.201817:30Czechowice-Dz.1:3 (0:0)Jasienica
04.02.201811:00Jasienica4:2 (1:0)Lokomotiva Petrovice
11.02.201815:00Jasienica4:2 (0:1)TJ Dobratice
17.02.201811:00Jasienica0:1 (0:0)Marklowice
22.02.201818:00Koszarawa Ż.0:2 (0:0)Jasienica
24.02.201815:00Bestwina0:4 (0:1)Jasienica
03.03.201813:00Dankowice1:2 (1:2)Jasienica
23.03.201817:30Czechowice-Dz.0:4 (0:0)Jasienica
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201