LKS Drzewiarz Jasienica

Adres: ul. Orzechowa 139, 43-385 Jasienica
Telefon(y): 338 153 983
WWW: http://www.lksdrzewiarz.com.pl/

Prezes: Damian Zdolski (do 01.02.2018 r. Mirosław Łaciok)
Kierownik: Krzysztof Kleszcz
Trener: Jarosław Zadylak (do 05.01.2018 Dariusz Kołodziej, do 07.11.2017 Wojciech Jarosz)

Rok założenia: 1954
Barwy: Czarno - Czerwono - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2011/12
Mistrz Klasy A: 1980/81, 1982/83, 2005/06
Mistrz Klasy B: 1976/77
Mistrz Klasy C: 1968/69

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Górabramkarz
2Krystian Michalskibramkarz
3Damian Urbaczewskibramkarz
4Paweł Chojnackiobrońca
5Anton Fizekobrońca
6Klaudiusz Mendrekobrońca
7Amadeusz Pielaobrońca
8Konrad Powałaobrońca
9Dominik Rusekobrońca
10Tymoteusz Staśtoobrońca
11Marcin Studenckiobrońca
12Jakub Waliczekobrońca
13Paweł Ferugapomocnik
14Filip Gajdapomocnik
15Rafał Haczekpomocnik
16Paweł Kenigpomocnik
17Dariusz Kołodziej pomocnik
18Jarosław Krzanowskipomocnik
19Dariusz Łośpomocnik
20Daniel Romanowiczpomocnik
21Kamil Ryrychpomocnik
22Kamil Sekułapomocnik
23Jakub Szlosekpomocnik
24Szymon Walczakpomocnik
25Kamil Waleczekpomocnik
26Patryk Wentlandpomocnik
27Sebastian Wróbelpomocnik
28Damian Zdolskipomocnik
29Adam Kozielskinapastnik
30Paweł Łomankiewicznapastnik
31Artur Sawickinapastnik

Najlepsi strzelcy


9
Dariusz Kołodziej
4
Adam Kozielski
Dariusz Łoś
3
Rafał Haczek
Marcin Studencki
Jakub Szlosek
2
Anton Fizek
Filip Gajda
Kamil Sekuła
Damian Zdolski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.201717:30PPKaniów0:9 (0:2)Jasienica
12.08.201717:004LSkoczów2:3 (1:1)Jasienica
19.08.201717:004LJasienica1:2 (1:2)Goczałkowice
26.08.201717:004LBytom1:0 (0:0)Jasienica
02.09.201716:004LJasienica3:1 (2:0)Wilcza
09.09.201716:004LRadziechowy1:0 (0:0)Jasienica
13.09.201716:30PPJasienica1:4 (0:2)TSP II
16.09.201716:004LJasienica3:2 (2:1)Lędziny
30.09.201716:004LJasienica1:0 (1:0)Wodzisław
07.10.201711:004LTychy II7:2 (3:2)Jasienica
14.10.201715:004LUstroń4:1 (0:1)Jasienica
21.10.201715:004LJasienica0:1 (0:0)Bełk
04.11.201713:004LJasienica1:5 (1:2)Czaniec
11.11.201713:004LLandek1:2 (1:1)Jasienica
18.11.201713:004LJasienicaWOGaszowice
25.11.201713:304LRacibórz3:2 (1:1)Jasienica
11.03.201814:004LTSP II1:1 (1:1)Jasienica
31.03.201813:004LJasienica3:2 (0:1)Bytom
07.04.201817:004LWilcza2:0 (2:0)Jasienica
14.04.201817:004LJasienica0:1 (0:0)Radziechowy
18.04.201817:004LGoczałkowice1:2 (0:1)Jasienica
21.04.201817:004LLędziny1:1 (0:1)Jasienica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201713:00Jasienica2:3 (1:1)BBTS II
26.07.201718:00Jasienica3:4 (2:2)Wisła
29.07.201710:00Jasienica2:3 (1:2)BBTS II
04.08.201718:00Czaniec2:3 (1:0)Jasienica
20.01.201811:00Jasienica6:1 (1:0)FK Čadca
24.01.201817:30Jasienica3:3 (3:1)Piaski
31.01.201817:30Czechowice-Dz.1:3 (0:0)Jasienica
04.02.201811:00Jasienica4:2 (1:0)Lokomotiva Petrovice
11.02.201815:00Jasienica4:2 (0:1)TJ Dobratice
17.02.201811:00Jasienica0:1 (0:0)Marklowice
22.02.201818:00Koszarawa Ż.0:2 (0:0)Jasienica
24.02.201815:00Bestwina0:4 (0:1)Jasienica
03.03.201813:00Dankowice1:2 (1:2)Jasienica
23.03.201817:30Czechowice-Dz.0:4 (0:0)Jasienica
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131