LKS Drzewiarz Jasienica

Adres: ul. Orzechowa 139, 43-385 Jasienica
Telefon(y): 338 153 983
WWW: http://www.lksdrzewiarz.com.pl/

Prezes: Damian Zdolski (do 01.02.2018 r. Mirosław Łaciok)
Kierownik: Krzysztof Kleszcz
Trener: Jarosław Zadylak (do 05.01.2018 Dariusz Kołodziej, do 07.11.2017 Wojciech Jarosz)

Rok założenia: 1954
Barwy: Czarno - Czerwono - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2011/12
Mistrz Klasy A: 1980/81, 1982/83, 2005/06
Mistrz Klasy B: 1976/77
Mistrz Klasy C: 1968/69

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krystian Michalskibramkarz
2Wojciech Mrokbramkarz
3Damian Urbaczewskibramkarz
4Paweł Chojnackiobrońca
5Anton Fizekobrońca
6Amadeusz Pielaobrońca
7Dominik Rusekobrońca
8Tymoteusz Staśtoobrońca
9Marcin Studenckiobrońca
10Jakub Waliczekobrońca
11Filip Gajdapomocnik
12Rafał Haczekpomocnik
13Paweł Kenigpomocnik
14Dariusz Kołodziej pomocnik
15Jarosław Krzanowskipomocnik
16Robert Lapczykpomocnik
17Dariusz Łośpomocnik
18Kamil Majpomocnik
19Daniel Romanowiczpomocnik
20Kamil Ryrychpomocnik
21Mariusz Sachapomocnik
22Kamil Sekułapomocnik
23Jakub Szlosekpomocnik
24Szymon Walczakpomocnik
25Kamil Waleczekpomocnik
26Patryk Wentlandpomocnik
27Sebastian Wróbelpomocnik
28Adam Kozielskinapastnik
29Paweł Łomankiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy


5
Dariusz Kołodziej
4
Adam Kozielski
3
Rafał Haczek
Dariusz Łoś
Marcin Studencki
Jakub Szlosek
2
Anton Fizek
Filip Gajda
Kamil Sekuła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.201717:30PPKaniów0:9 (0:2)Jasienica
12.08.201717:004LSkoczów2:3 (1:1)Jasienica
19.08.201717:004LJasienica1:2 (1:2)Goczałkowice
26.08.201717:004LBytom1:0 (0:0)Jasienica
02.09.201716:004LJasienica3:1 (2:0)Wilcza
09.09.201716:004LRadziechowy1:0 (0:0)Jasienica
13.09.201716:30PPJasienica1:4 (0:2)TSP II
16.09.201716:004LJasienica3:2 (2:1)Lędziny
30.09.201716:004LJasienica1:0 (1:0)Wodzisław
07.10.201711:004LTychy II7:2 (3:2)Jasienica
14.10.201715:004LUstroń4:1 (0:1)Jasienica
21.10.201715:004LJasienica0:1 (0:0)Bełk
04.11.201713:004LJasienica1:5 (1:2)Czaniec
11.11.201713:004LLandek1:2 (1:1)Jasienica
18.11.201713:004LJasienicaWOGaszowice
25.11.201713:304LRacibórz3:2 (1:1)Jasienica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201713:00Jasienica2:3 (1:1)BBTS II
26.07.201718:00Jasienica3:4 (2:2)Wisła
29.07.201710:00Jasienica2:3 (1:2)BBTS II
04.08.201718:00Czaniec2:3 (1:0)Jasienica
20.01.201811:00Jasienica6:1 (1:0)FK Čadca
24.01.201817:30Jasienica3:3 (3:1)Piaski
31.01.201817:30Czechowice-Dz.1:3 (0:0)Jasienica
04.02.201811:00Jasienica4:2 (1:0)Lokomotiva Petrovice
11.02.201815:00Jasienica4:2 (0:1)TJ Dobratice
17.02.201811:00Jasienica0:1 (0:0)Marklowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101