PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

TS Soła Żywiec

Adres: ul. Sadowa 30, 34-300 Żywiec
Telefon(y): +48 33 861 70 80
WWW: http://solazywiec1922.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Stankiewicz
Kierownik: Andrzej Czul
Trener: Dawid Burdyl (do 03.10.2020 r. Marcin Kasperek)

Rok założenia: 1922
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Soły Żywiec
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 100m. x 50m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1992/93
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2013/14,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adrian Gołekbramkarz
2Dawid Burdylobrońca
3Tomasz Czulobrońca
4Marcin Kasperekobrońca
5Piotr Klimasobrońca
6Sebastian Klimekobrońca
7Konrad Dzikipomocnik
8Michał Garncarczykpomocnik
9Patryk Głazowskipomocnik
10Jan Kubiesapomocnik
11Antoni Kucharczykpomocnik
12Karol Maślińskipomocnik
13Maksymilian Osojcapomocnik
14Przemysław Piątekpomocnik
15Krzysztof Piecuchpomocnik
16Kamil Prochownikpomocnik
17Patryk Sanetrapomocnik
18Robert Stankiewiczpomocnik
19Łukasz Ścieszkapomocnik
20Arkadiusz Żurawskipomocnik
21Paweł Czanieckinapastnik
22Robert Marszałeknapastnik
23Krzysztof Mikanapastnik
24Damian Podgórskinapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Michał Garncarczyk
11
Robert Marszałek
5
Sebastian Klimek
4
Patryk Głazowski
2
Marcin Kasperek
Jan Kubiesa
Damian Podgórski
Kamil Prochownik
1
Konrad Dziki
Antoni Kucharczyk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.07.202011:00PPKocierz2:12 (1:2)Soła Ż.
25.07.202016:00PPCisiec8:2 (3:1)Soła Ż.
09.08.202015:00KAZBabia Góra0:2 (0:2)Soła Ż.
16.08.202011:00KAZSoła Ż.1:1 (0:1)Juszczyna
30.08.202011:00KAZSoła Ż.7:0 (2:0)Lipowa
05.09.202016:00KAZBystra (k. Żywca)4:1 (1:1)Soła Ż.
13.09.202011:00KAZSoła Ż.6:2 (4:1)Czernichów
20.09.202015:00KAZLeśna3:0 (2:0)Soła Ż.
27.09.202011:00KAZSoła Ż.4:1 (1:0)Sopotnia
04.10.202011:00KAZSoła Ż.3:3 (2:1)Zarzecze
11.10.202011:00KAZSoła Ż.0:3 (0:3)Jeleśnia
18.10.202015:00KAZGilowice4:1 (2:1)Soła Ż.
25.10.202011:00KAZRadziechowy II2:2 (2:2)Soła Ż.
31.10.202014:00KAZSoła Ż.3:1 (1:0)Koszarawa II
07.11.202014:00KAZSłotwina0:1 (0:1)Soła Ż.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.03.201808:00Soła Ż.Korbielów
21.03.202008:00MiędzybrodzieSoła Ż.
04.07.202015:00Cisiec4:1 (4:0)Soła Ż.
09.07.202018:30Soła Ż.2:8 (0:5)Wilkowice
12.07.202018:00Soła Ż.2:10 (0:5)Bystra (k. Bielska)
02.08.202016:00Łękawica II6:8 (3:4)Soła Ż.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83