LKS Halny Przyborów

Adres: ul. Sportowa, Przyborów, 34-430 Jeleśnia
Telefon(y): +48 606 598 419, 504 991 404

Prezes: Wiesław Pindel
Kierownik: Małgorzata Pindel
Trener: Wiesław Pindel

Rok założenia: 1977
Barwy: Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Halnego Przyborów
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 55m.

 

 

Sukcesy:

 

 

Mistrz Klasy A: 2008/2009
Mistrz Klasy B: 2003/2004
Wicemistrz Klasy B: 2014/2015
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Kralbramkarz
2Marek Barnachobrońca
3Mateusz Kuglarzobrońca
4Dawid Pindelobrońca
5Dariusz Klimczakpomocnik
6Wiesław Mocpomocnik
7Bartłomiej Niewdanapomocnik
8Dawid Niewdanapomocnik
9Krzysztof Niewdanapomocnik
10Michał Palpomocnik
11Tomasz Palpomocnik
12Wiesław Pindelpomocnik
13Mateusz Tomaszekpomocnik
14Łukasz Gaczoreknapastnik
15Mateusz Kimlanapastnik
16Szymon Pindelnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Franciszek Suchoń

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201711:00KBKocierz3:0 (0:0)Przyborów
27.08.201715:00KBPrzyborów0:0 (0:0)Jeleśnia
03.09.201714:00KBPewel Śl.12:2 (5:2)Przyborów
17.09.201715:00KBPrzyborów0:5 (0:5)Łękawica II
01.10.201715:00KBPrzyborów1:8 (0:2)Korbielów
07.10.201715:00KBZarzecze13:1 (0:0)Przyborów
15.10.201715:00KBPrzyborów0:7 (0:4)Słotwina
21.10.201715:00KBBystra (k. Żywca)WOPrzyborów
05.11.201711:00KBJuszczyna9:0 (9:0)Przyborów
11.11.201713:30KBPrzyborów0:6 (0:5)Trzebinia
07.04.201816:00KBTrzebiniaWOPrzyborów
15.04.201815:00KBPrzyborówWOKocierz
22.04.201816:00KBJeleśniaWOPrzyborów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Bełk2035
3Czaniec2035
4Wodzisław2134
5Radziechowy2132
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Bestwinka1640
3Pisarzowice1639
4Kobiernice1624
5Hecznarowice1524
6Międzyrzecze1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Skoczów II1628
6Kończyce M.1627
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131