PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

KS Rozwój Katowice

Adres: ul. Zgody 28, 40-573 Katowice
E-mail: klub@rozwoj.info.pl

Prezes: Józef Paszek
Kierownik: Marek Kolonko
Trener: Tomasz Wróbel

Rok założenia: 1925
Barwy: zielono-żółto-czarne
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Oskar Cieślikbramkarz
2Piotr Barwińskiobrońca
3Juliusz Bryłaobrońca
4Filip Czaplaobrońca
5Michał Flakobrońca
6Oliwier Gaszobrońca
7Daniel Kaletkaobrońca
8Kajetan Kunkaobrońca
9Jakub Myśliwczykobrońca
10Wiktor Skrochobrońca
11Oskar Brzezińskipomocnik
12Mateusz Chmarekpomocnik
13Mateusz Dragapomocnik
14Bartosz Golikpomocnik
15Mateusz Gubałapomocnik
16Mikołaj Holeczekpomocnik
17Dawid Kazekpomocnik
18Szymon Krawczykpomocnik
19Oliwier Lazarpomocnik
20Miłosz Pietrowskipomocnik
21Tomasz Wrozapomocnik
22Szymon Zielonkapomocnik
23Bartosz Chwilanapastnik
24Dawid Ciszewskinapastnik
25Krzysztof Czenczeknapastnik
26Patryk Gembickinapastnik
27Mateusz Jastrzembskinapastnik
28Robert Woźniaknapastnik
29Tomasz Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Patryk Gembicki
Oliwier Lazar
Robert Woźniak
3
Bartosz Chwila
2
Krzysztof Czenczek
Kajetan Kunka
Tomasz Wroza
1
Piotr Barwiński
Dawid Ciszewski
Oliwier Gasz
Szymon Zielonka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.07.202017:004LOdra Centrum3:1 (2:0)Rozwój
01.08.202011:004LRozwój5:0 (0:0)Radziechowy
08.08.202017:004LTurza Śl.3:2 (1:0)Rozwój
15.08.202011:004LRozwój4:0 (1:0)Przyszowice
22.08.202017:004LLandek1:1 (0:0)Rozwój
29.08.202011:004LRozwój2:2 (1:1)TSP II
05.09.202016:004LJasienica4:1 (2:0)Rozwój
12.09.202016:004LCzechowice-Dz.1:1 (1:0)Rozwój
19.09.202011:004LRozwój5:0 (0:0)Bełk
26.09.202016:004LOdra4:1 (2:1)Rozwój
03.10.202013:304LRozwój3:1 (1:0)Tychy II
14.10.202016:004LRozwój2:0 (1:0)Czaniec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83