TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III

Adres: -

Prezes: -
Kierownik: Bogdan Grzempa
Trener: Wojciech Fluder

Rok założenia: 1995
Barwy: -
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Olaf Przewoźnikbramkarz
2Patryk Mizeraobrońca
3Bartosz Bernardpomocnik
4Miłosz Bronnerpomocnik
5Dawid Brychpomocnik
6Konrad Byrskipomocnik
7Błażej Chwajapomocnik
8Marcin Chwastekpomocnik
9Patryk Ćwiertkapomocnik
10Joachim Giźlarpomocnik
11Mateusz Hajpomocnik
12Piotr Harężlakpomocnik
13Filip Janiszewskipomocnik
14Kacper Jasekpomocnik
15Kacper Kaczorpomocnik
16Marcin Kanafekpomocnik
17Daniel Kocembapomocnik
18Adrian Kociubapomocnik
19Bartosz Kokotpomocnik
20Miłosz Krupapomocnik
21Henryk Krzywońpomocnik
22Bartosz Kuspomocnik
23Franciszek Liszkapomocnik
24Szymon Lizakpomocnik
25Kacper Łukaszekpomocnik
26Kamil Madejekpomocnik
27Jakub Małkowskipomocnik
28Michał Markuśpomocnik
29Kacper Mazurpomocnik
30Marcel Mieszczakpomocnik
31Konrad Pamułapomocnik
32Kacper Pawlitkopomocnik
33Wiktor Pierlakpomocnik
34Dawid Pochłopieńpomocnik
35Mikołaj Sadzikowskipomocnik
36Wojciech Stańczakpomocnik
37Jakub Szarekpomocnik
38Jakub Szendzielorzpomocnik
39Fabian Szwedpomocnik
40Tomasz Waluspomocnik
41Jakub Wasztylpomocnik
42Klaudiusz Willmannpomocnik
43Jakub Wykrętpomocnik
44Karol Zońpomocnik
45Dominik Włosoknapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Jakub Szendzielorz
2
Patryk Mizera
Wojciech Stańczak
1
Błażej Chwaja
Bartosz Kokot
Wiktor Pierlak
Klaudiusz Willmann

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

24.08.201917:00KBMazańcowice1:2 (0:0)TSP III
01.09.201916:00KBTSP III4:1 (4:1)Godziszka
08.09.201916:00KBJaworze II0:0 (0:0)TSP III
15.09.201916:00KBTSP III5:1 (2:1)Grodziec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40