LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Adres: Wolności 92, 43-229 Rudołtowice
Telefon(y): +48 602 687 572

Prezes: Andrzej Wojtanowicz
Kierownik: Sławomir Łuka
Trener: Andrzej Lubański

Rok założenia: 1952
Barwy: biało-granatowe
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Czmajduchbramkarz
2Wojciech Czmokbramkarz
3Marek Kątnybramkarz
4Jakub Tworuszkabramkarz
5Michał Czmajduchobrońca
6Łukasz Januszobrońca
7Tomasz Koczarobrońca
8Sławosz Kolnyobrońca
9Wojciech Kremzaobrońca
10Maciej Mizeraobrońca
11Paweł Skowronobrońca
12Maciej Żemłaobrońca
13Kacper Beberokpomocnik
14Marcin Beberokpomocnik
15Paweł Czmajduchpomocnik
16Mateusz Jędrysikpomocnik
17Piotr Kolnypomocnik
18Bartosz Kurpomocnik
19Artur Lubeckipomocnik
20Adam Tenderapomocnik
21Marcin Chrobaszczyknapastnik
22Mateusz Kurnapastnik
23Sebastian Piesiurnapastnik
24Szymon Przybyłkanapastnik
25Michał Puchałanapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Michał Puchała
1
Marcin Chrobaszczyk
Mateusz Jędrysik
Marek Kątny
Piotr Kolny

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201917:00LO5Rudołtowice0:1 (0:1)Bestwinka
15.08.201915:00LO5Studzienice4:2 (4:0)Rudołtowice
17.08.201917:00LO5Rudołtowice2:5 (0:3)BKS Stal
24.08.201917:00LO5Bieruń5:0 (2:0)Rudołtowice
31.08.201917:00LO5Rudołtowice0:4 (0:1)Cielmice
07.09.201916:00LO5Łąka1:3 (1:1)Rudołtowice
14.09.201916:00LO5Rudołtowice1:3 (0:0)Bestwina
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40