LKS Studzienice

Adres: ul. Bażantów, 43-215 Studzienice
Telefon(y): +48 697 070 570
E-mail: lksstudzienice56@gmail.com
WWW: http://lksstudzienice.futbolowo.pl/

Prezes: Janusz Kumor
Kierownik: Krystian Węglarz
Trener: Tomasz Malcharek

Rok założenia: 1956
Barwy: niebiesko - czerwone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mariusz Królbramkarz
2Michał Woźnicabramkarz
3Grzegorz Furtokobrońca
4Kamil Grzechnikobrońca
5Bartłomiej Janoszobrońca
6Paweł Janoszobrońca
7Tomasz Malcharekobrońca
8Jan Tomaszczykobrońca
9Łukasz Grzechnikpomocnik
10Dawid Janoszpomocnik
11Franciszek Janoszpomocnik
12Marcin Janoszpomocnik
13Mariusz Janoszpomocnik
14Franciszek Kumorpomocnik
15Marek Malcharekpomocnik
16Paweł Nowokpomocnik
17Marcin Pęszorpomocnik
18Dawid Pilarpomocnik
19Michał Pyrtekpomocnik
20Przemysław Pyrtekpomocnik
21Kamil Sornowskipomocnik
22Paweł Sornowskipomocnik
23Krystian Węglarzpomocnik
24Dawid Wybrańczykpomocnik
25Paweł Galochnapastnik
26Wojciech Janosznapastnik
27Mateusz Tomaszczyknapastnik
28Mateusz Żemłanapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Marcin Janosz
3
Wojciech Janosz
2
Mateusz Żemła
1
Grzegorz Furtok
Łukasz Grzechnik
Franciszek Janosz
Marcin Pęszor
Jan Tomaszczyk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201917:00LO5Dankowice4:2 (2:1)Studzienice
15.08.201915:00LO5Studzienice4:2 (4:0)Rudołtowice
18.08.201916:00LO5Bestwinka5:4 (2:2)Studzienice
24.08.201917:00LO5Wola2:2 (2:2)Studzienice
31.08.201917:00LO5Studzienice2:1 (0:0)BKS Stal
07.09.201916:00LO5Bieruń1:2 (0:0)Studzienice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40