PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

KS Piast Bieruń Nowy

Adres: ul. Warszawska 270, 43-155 Bieruń Nowy
WWW: http://kspiastbierunnowy.futbolowo.pl

Prezes: Michał Szczygieł
Kierownik: Grzegorz Krzemień
Trener: Kamil Ozimina

Rok założenia: 1948
Barwy: granatowo - białe
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Brandysbramkarz
2Adrian Grzegorzekobrońca
3Robert Kachelobrońca
4Sławomir Magieraobrońca
5Dawid Worekobrońca
6Szymon Adamuspomocnik
7Kacper Grzywapomocnik
8Kostiantyn Haidashevskyipomocnik
9Robert Jureckipomocnik
10Adam Klajapomocnik
11Patryk Kłakuspomocnik
12Tomasz Kocońpomocnik
13Dawid Kotulapomocnik
14Sławomir Krzemieńpomocnik
15Maciej Mrowiecpomocnik
16Przemysław Mrowiecpomocnik
17Szymon Nagipomocnik
18Oleksandr Nykoniukpomocnik
19Dariusz Olszowypomocnik
20Kamil Oziminapomocnik
21Michał Podsiedlikpomocnik
22Bartłomiej Siwińskipomocnik
23Maciej Wielguspomocnik
24Dariusz Włochpomocnik
25Przemysław Włochpomocnik
26Piotr Żołneczkopomocnik
27Rafał Sieradzkinapastnik
28Adam Tracznapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Przemysław Mrowiec
Adam Tracz
2
Kacper Grzywa
Robert Jurecki
1
Adrian Grzegorzek
Sławomir Magiera

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.07.202017:00O5BDankowice4:0 (0:0)Bieruń
01.08.202017:00O5BBieruń2:2 (2:1)Wola
08.08.202014:00O5BCielmice1:1 (1:1)Bieruń
15.08.202017:00O5BBieruń3:1 (0:0)Kaniów
22.08.202017:00O5BLędziny5:0 (2:0)Bieruń
30.08.202017:00O5BBestwinka0:2 (0:0)Bieruń
02.09.202017:00O5BBieruń4:1 (2:0)Pisarzowice
05.09.202016:00O5BBojszowy8:1 (4:1)Bieruń
12.09.202016:00O5BBieruń0:2 (0:1)Bestwina
19.09.202016:00O5BBieruń0:0 (0:0)Dankowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73