LKS Leśna

Adres: ul. Sportowa
Telefon(y): 33 867 07 54
WWW: http://lkslesna.futbolowo.pl

Prezes: Artur Wandzel
Kierownik: Piotr Raczek
Trener: Seweryn Caputa (do 23.09.2018 r. Wojciech Zuziak)

Rok założenia: 1997
Barwy: Pomarańczowo - białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Leśna
Pojemność stadionu: 800 (435 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Borakbramkarz
2Piotr Łobozbramkarz
3Szymon Cenderobrońca
4Michał Iwanekobrońca
5Andrzej Kowalczykobrońca
6Kajetan Lachobrońca
7Mateusz Seweraobrońca
8Szymon Urbaśobrońca
9Łukasz Biegunpomocnik
10Marcin Biegunpomocnik
11Grzegorz Bindapomocnik
12Marek Borakpomocnik
13Rafał Greńpomocnik
14Mirosław Habdaspomocnik
15Norbert Jagoszpomocnik
16Mikołaj Kołodziejpomocnik
17Filip Lachpomocnik
18Wojciech Ledniowskipomocnik
19Łukasz Łodzianapomocnik
20Aleksander Morońpomocnik
21Sebastian Niewdanapomocnik
22Piort Paśkopomocnik
23Mateusz Piątekpomocnik
24Grzegorz Rzeszótkopomocnik
25Damian Semlapomocnik
26Arkadiusz Urbańskipomocnik
27Ryszard Urbańskipomocnik
28Filip Wierzbinkapomocnik
29Kamil Kachelnapastnik
30Maciej Krystanapastnik
31Marcin Marciniaknapastnik
32Witold Morońnapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Kajetan Lach
9
Marcin Marciniak
7
Łukasz Łodziana
2
Łukasz Biegun
Mateusz Piątek
Damian Semla
1
Mikołaj Kołodziej
Maciej Krysta
Piort Paśko
Grzegorz Rzeszótko
Arkadiusz Urbański
Ryszard Urbański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPPewel Śl.1:0 (1:0)Leśna
15.08.201817:00KAŻabnica3:1 (0:0)Leśna
19.08.201816:00KARadziechowy II1:1 (0:0)Leśna
26.08.201815:00KALeśna0:1 (0:0)Babia Góra
02.09.201815:00KAGilowice2:0 (0:0)Leśna
09.09.201815:00KALeśna1:1 (0:1)Pietrzykowice
15.09.201811:00KAMilówka4:0 (1:0)Leśna
23.09.201815:00KALeśna0:3 (0:2)Ujsoły
30.09.201811:00KAJuszczyna0:2 (0:0)Leśna
13.10.201814:00KASopotnia2:3 (2:2)Leśna
21.10.201814:00KALeśna1:1 (1:1)Lipowa
27.10.201814:00KAWęgierska G.3:0 (1:0)Leśna
04.11.201811:00KALeśna5:2 (0:2)Soła Ż.
11.11.201813:00KAZarzecze3:1 (2:1)Leśna
31.03.201915:00KALeśna1:1 (0:0)Żabnica
07.04.201915:00KALeśna2:0 (1:0)Radziechowy II
14.04.201915:00KABabia Góra1:1 (0:1)Leśna
22.04.201915:00KALeśna8:0 (2:0)Gilowice
27.04.201916:00KAPietrzykowice1:0 (0:0)Leśna
05.05.201915:00KAUjsoły1:2 (0:1)Leśna
12.05.201915:00KALeśna2:1 (0:0)Juszczyna
19.05.201915:00KALeśna1:0 (1:0)Zarzecze
26.05.201915:00KALeśna4:3 (2:2)Sopotnia
29.05.201918:00KALeśna2:0 (1:0)Milówka
02.06.201911:00KALipowa3:3 (2:1)Leśna
09.06.201915:00KALeśna2:2 (2:1)Węgierska G.
16.06.201911:00KASoła Ż.0:4 (0:2)Leśna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201818:30Wilkowice4:3 (1:2)Leśna
28.07.201817:00LeśnaBronów
25.01.201918:30Rekord II3:3 (2:1)Leśna
03.02.201909:00Leśna1:2 (1:1)Góral U19
17.02.201912:00Jałowiec StryszawaLeśna
23.02.201915:00Leśna3:1 (2:1)LKS Studzionka
10.03.201913:00Korbielów0:8 (0:1)Leśna
17.03.201913:00Leśna4:0 (3:0)Słotwina

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220