PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Sokół Wola

Adres: ul. Pszczyńska 7, 43-225 Wola
Telefon(y): +48692000656
E-mail: biuro@sokolwola.pl
WWW: http://sokolwola.pl/

Prezes: Gabriel Pala
Kierownik: Sandra Myalska
Trener: Rafał Kula (do 8.09.2020 r. Dariusz Grzesik)

Rok założenia: 1954
Barwy: żółto-czarne
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Woli
Adres stadionu: Pszczyńska 7, 43-225 Wola
Pojemność stadionu: 420 miejsc (wszystkie siedzące)
Wymiary boiska: 65m. x 105m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Kołekbramkarz
2Rafał Korzecbramkarz
3Piotr Kwaśniewskibramkarz
4Klaudiusz Grabolusobrońca
5Jakub Juchaobrońca
6Filip Niesytoobrońca
7Gabriel Palaobrońca
8Adrian Sosnaobrońca
9Michał Bałapomocnik
10Jakub Farugapomocnik
11Miłosz Janoszpomocnik
12Mariusz Jarnotpomocnik
13Dawid Kaczmarczykpomocnik
14Tobiasz Kubeczkopomocnik
15Rafał Kulapomocnik
16Grzegorz Kuźnikpomocnik
17Mateusz Lendzionpomocnik
18Filip Matyasikpomocnik
19Marcin Opołkapomocnik
20Michał Pochopieńpomocnik
21Tomasz Porczyńskipomocnik
22Szymon Pukaspomocnik
23Wojciech Stawowypomocnik
24Jakub Szmidtpomocnik
25Wojciech Tomalapomocnik
26Arkadiusz Wróbelpomocnik
27Patryk Żakietapomocnik
28Tomasz Śmiejanapastnik
29Bartłomiej Więckowskinapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Mateusz Lendzion
Michał Pochopień
Adrian Sosna
2
Dawid Kaczmarczyk
Bartłomiej Więckowski
1
Jakub Faruga
Miłosz Janosz
Jakub Jucha
Tobiasz Kubeczko
Grzegorz Kuźnik
Tomasz Śmieja

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.07.202017:00O5BWola1:9 (0:6)Lędziny
01.08.202017:00O5BBieruń2:2 (2:1)Wola
15.08.202017:00O5BBojszowy4:3 (3:2)Wola
22.08.202017:00O5BWola2:4 (0:2)Bestwina
29.08.202017:00O5BDankowice4:0 (2:0)Wola
02.09.202017:00O5BWola0:3 (0:1)Bestwinka
05.09.202016:00O5BWola0:2 (0:1)Cielmice
13.09.202016:00O5BKaniów1:2 (1:0)Wola
16.09.202017:00O5BWola1:6 (0:3)Pisarzowice
19.09.202012:00O5BLędziny4:0 (2:0)Wola
26.09.202016:00O5BWola1:2 (0:0)Bieruń
03.10.202015:00O5BPisarzowice1:2 (1:1)Wola
10.10.202015:00O5BWola0:5 (0:2)Bojszowy
17.10.202015:00O5BBestwina9:0 (2:0)Wola
24.10.202014:00O5BWola1:5 (1:2)Dankowice
08.11.202014:00O5BBestwinka3:4 (3:2)Wola
11.11.202013:30O5BCielmice2:3 (1:3)Wola
14.11.202013:30O5BWola0:1 (0:0)Kaniów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83