PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Wisła Wielka

Adres: ul. Mleczna 12, 43-243 Wisła Wielka
Telefon(y): +48784782994
E-mail: lkswislawielka@gmail.com
WWW: http://lkswisla-wielka.futbolowo.pl

Prezes: Jarosław Wala
Kierownik: Marcin Nowok
Trener: Radosław Kotas

Rok założenia: 1950
Barwy: niebiesko - czerwone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Nagielbramkarz
2Eryk Woźniczkabramkarz
3Błażej Gadobrońca
4Jan Gołekobrońca
5Krzysztof Herokobrońca
6Krzysztof Janowskiobrońca
7Jakub Pasławskiobrońca
8Arkadiusz Popekobrońca
9Marcin Spekobrońca
10Radosław Tabiśobrońca
11Aleksander Dulembapomocnik
12Mateusz Gołekpomocnik
13Mateusz Kotaspomocnik
14Radosław Kotaspomocnik
15Gabriel Królpomocnik
16Sebastian Pinocypomocnik
17Adam Plochpomocnik
18Mateusz Plochpomocnik
19Paweł Skorupkapomocnik
20Maciej Szandurskipomocnik
21Marcin Szewczulakpomocnik
22Michał Żupapomocnik
23Maciej Jurczyganapastnik
24Paweł Stebelnapastnik
25Adam Szymczaknapastnik
26Kamil Waleckinapastnik
27Sebastian Wilknapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Mateusz Ploch
3
Sebastian Wilk
2
Mateusz Gołek
Adam Ploch
Michał Żupa
1
Radosław Kotas
Gabriel Król
Kamil Walecki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

08.08.202017:00O5AStudzienice4:0 (4:0)Wisła Wlk.
12.08.202017:30O5ARekord II6:1 (3:1)Wisła Wlk.
16.08.202017:00O5AWisła Wlk.2:0 (1:0)Rudołtowice
02.09.202017:00O5AJaworze3:0 (1:0)Wisła Wlk.
05.09.202016:00O5AZET T.2:1 (0:0)Wisła Wlk.
09.09.202017:00O5AWisła Wlk.5:3 (2:2)Łąka
12.09.202016:00O5AWisła Wlk.4:4 (2:3)Czechowice-Dz. II
16.09.202017:00O5AWisła Wlk.3:6 (2:2)BKS Stal
19.09.202016:00O5AWisła Wlk.1:4 (0:3)Rekord II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.202018:00Strumień0:1 (0:0)Wisła Wlk.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73