TS Koszarawa Żywiec II

Adres: ul. Aleja Wolności 4, 34-300 Żywiec

Prezes: Janusz Wiwatowski
Trener: Przemysław Jurasz oraz Grzegorz Szymik

Rok założenia: 1910
Barwy: niebiesko-czarne
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Stasicabramkarz
2Oskar Rybarskiobrońca
3Yussef Abo saeidpomocnik
4Jakub Bargielpomocnik
5Łukasz Garncarczykpomocnik
6Grzegorz Jagoszpomocnik
7Aleksander Jakubiecpomocnik
8Mateusz Jędrzejczykpomocnik
9Rafał Kippapomocnik
10Arkadiusz Klimaspomocnik
11Mikołaj Kubicapomocnik
12Szymon Kubicapomocnik
13Łukasz Marcakpomocnik
14Artur Maślankapomocnik
15Arkadiusz Oczkopomocnik
16Grzegorz Oczkopomocnik
17Krzysztof Piechapomocnik
18Krzysztof Pudapomocnik
19Damian Sanetrapomocnik
20Dawid Studenckipomocnik
21Jan Wieczorekpomocnik
22Kacper Wiśniowskipomocnik
23Jacek Wojtyłapomocnik

Najlepsi strzelcy

4
Michał Talik
3
Marcel Ormaniec
2
Łukasz Garncarczyk
Marek Puda
Mariusz Sanetra
1
Marcin Dobranowski
Grzegorz Jagosz
Rafał Piecha

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.08.201911:00KBTrzebinia3:1 (2:0)Koszarawa II
25.08.201915:00KBKoszarawa II4:1 (2:1)Kocierz
08.09.201915:00KBKoszarawa II7:2 (0:1)Korbielów
15.09.201911:00KBJuszczynaWOKoszarawa II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201915:00Koszarawa II6:4 (3:1)Gilowice
04.08.201918:30Koszarawa II7:3 (3:0)Cięcina
11.08.201915:00Koszarawa II10:0 (3:0)TS Przyborów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40