Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.

Adres: Cisowa 6, 44-300 Wodzisław Śląski
E-mail: kontakt@odra.wodzislaw.pl
WWW: http://www.odra.wodzislaw.pl

Prezes: Grzegorz Śmiatek
Trener: Adam Burek

Rok założenia: 1922
Barwy: niebiesko - czerwone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Kacperskibramkarz
2Jakub Lichońbramkarz
3Patryk Riabowskibramkarz
4Grzegorz Wnukbramkarz
5Piotr Dudzikobrońca
6Krzysztof Krzyżokobrońca
7Arkadiusz Lalkoobrońca
8Robert Majeranowskiobrońca
9Kamil Ramikobrońca
10Dawid Regułaobrońca
11Mateusz Słodowyobrońca
12Jakub Białaspomocnik
13Filip Franiczekpomocnik
14Artur Gaćpomocnik
15Artur Grzechynkapomocnik
16Tomasz Kabutpomocnik
17Mateusz Kasprzykpomocnik
18Kacper Malinowskipomocnik
19Sławomir Musiolikpomocnik
20Bartosz Pikulpomocnik
21Bryan Joel Rodriguezpomocnik
22Mouhamadou Sadiopomocnik
23Emmanuel Sarkipomocnik
24Piotr Szymiczekpomocnik
25Damian Tarkapomocnik
26Mariusz Zganiaczpomocnik
27Piotr Zielińskipomocnik
28Patryk Dudzińskinapastnik
29Paweł Juraszczyknapastnik
30Michał Ryckanapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Emmanuel Sarki
2
Paweł Juraszczyk
Sławomir Musiolik
Bartosz Pikul
1
Mateusz Kasprzyk
Arkadiusz Lalko
Damian Tarka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201917:004LOdra3:3 (3:3)Czaniec
17.08.201911:004LTSP II2:1 (1:0)Odra
24.08.201917:004LOdra3:1 (1:1)Tychy II
31.08.201917:004LOdra4:0 (4:0)Jasienica
07.09.201916:004LWilcza0:1 (0:1)Odra
14.09.201917:004LOdra1:2 (1:1)Landek
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40