PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

TS Przyborów

Adres: 34-340 Jeleśnia Przyborów 2B
Telefon(y): +48 533 043 205
E-mail: ts.przyborow@wp.pl

Prezes: Grzegorz Jędrzejas
Kierownik: -
Trener: Jakub Nosal

Rok założenia: 2013
Barwy: żółto - niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Halnego Przyborów
Adres stadionu: ul. Sportowa, Przyborów, 34-430 Jeleśnia
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 55m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Sebastian Gracabramkarz
2Maksymilian Mędralabramkarz
3Michał Gracaobrońca
4Szymon Mędralaobrońca
5Patryk Mrowiecobrońca
6Paweł Widzobrońca
7Dominik Zońobrońca
8Łukasz Domżałpomocnik
9Mikołaj Hulbójpomocnik
10Karol Jędrzejaspomocnik
11Wiesław Mocpomocnik
12Bogusław Niewdanapomocnik
13Mateusz Niewdanapomocnik
14Kamil Pindelpomocnik
15Grzegorz Stanaszekpomocnik
16Paweł Waligórapomocnik
17Bartłomiej Zońpomocnik
18Mateusz Kimlanapastnik
19Dariusz Klimczaknapastnik
20Marcin Mazurnapastnik
21Franciszek Suchońnapastnik
22Piotr Widznapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Marcin Mazur
1
Wiesław Moc
Grzegorz Stanaszek
Franciszek Suchoń
Paweł Widz
Piotr Widz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.202011:00KBTS Przyborów1:6 (0:3)Ślemień
15.08.202016:00KBCięcina4:2 (2:0)TS Przyborów
23.08.202011:00KBTS Przyborów2:4 (0:3)Trzebinia
30.08.202014:00KBKocierz8:1 (1:0)TS Przyborów
06.09.202011:00KBTS Przyborów2:3 (0:1)Pewel Śl.
13.09.202011:00KBTS Przyborów0:6 (0:3)Łękawica II
20.09.202011:00KBTS Przyborów1:0 (0:0)Korbielów
27.09.202015:00KBCisiec4:2 (2:2)TS Przyborów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

09.03.201908:00TS PrzyborówSopotnia
05.04.202008:00TrzebiniaTS Przyborów
19.07.202011:00Łodygowice1:2 (1:1)TS Przyborów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83