TS Przyborów

Adres: 34-340 Jeleśnia Przyborów 2B
Telefon(y): +48 533 043 205
E-mail: ts.przyborow@wp.pl

Prezes: Grzegorz Jędrzejas
Kierownik: -
Trener: Wojciech Wróbel

Rok założenia: 2013
Barwy: żółto - niebieskie
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maksymilian Mędralabramkarz
2Kamil Pindelbramkarz
3Kamil Bigasobrońca
4Łukasz Domżałobrońca
5Mikołaj Hulbójobrońca
6Patryk Mrowiecobrońca
7Michał Tomaszekobrońca
8Paweł Widzobrońca
9Janusz Buławapomocnik
10Michał Gracapomocnik
11Kamil Gruszkapomocnik
12Dariusz Klimczakpomocnik
13Michał Mędralapomocnik
14Szymon Mędralapomocnik
15Wiesław Mocpomocnik
16Jacek Niewdanapomocnik
17Mateusz Niewdanapomocnik
18Mateusz Urbaniecpomocnik
19Wojciech Widzpomocnik
20Bartłomiej Zońpomocnik
21Mateusz Kimlanapastnik
22Marcin Mazurnapastnik
23Bogusław Niewdananapastnik
24Piotr Widznapastnik

Najlepsi strzelcy

1
Jacek Niewdana
Mateusz Niewdana
Piotr Widz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201911:00PPTS Przyborów1:15 (0:3)Góral
18.08.201915:00KBPrzyborów-:-TS Przyborów
25.08.201911:00KBTS Przyborów2:1 (1:0)Ślemień
31.08.201916:00KBTrzebinia1:1 (0:1)TS Przyborów
08.09.201911:00KBTS Przyborów1:4 (0:2)Kocierz
15.09.201914:30KBPewel Śl.4:0 (3:0)TS Przyborów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.201918:30Jeleśnia3:2 (1:1)TS Przyborów
11.08.201915:00Koszarawa II10:0 (3:0)TS Przyborów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40