MKS Promyk Golasowice

Adres: ul. Konopnickiej 3, 43-252 Golasowice
Telefon(y): 324 729 198
WWW: http://mksgolasowice.pl

Prezes: Eugeniusz Kowalski
Kierownik: Tomasz Kądziela
Trener: Tadeusz Bednarczyk

Rok założenia: 1952
Barwy: Żółto - zielone
Nazwa stadionu: Stadion MKS Promyk Golasowice
Pojemność stadionu: 200 miejsc
Wymiary boiska: 90m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Grzegorz Cyparskibramkarz
2Jarosław Haduchbramkarz
3Kamil Kuśbramkarz
4Mateusz Chrząszczobrońca
5Daniel Figurskiobrońca
6Mariusz Gondekobrońca
7Mateusz Makowskiobrońca
8Sebastian Nietrzebkaobrońca
9Krzysztof Pisarekobrońca
10Adam Proskurnickiobrońca
11Łukasz Sojkaobrońca
12Grzegorz Chudykpomocnik
13Rafał Dziendzielpomocnik
14Przemysław Grzelapomocnik
15Dawid Hawełkapomocnik
16Tomasz Kowalskipomocnik
17Marek Martynowskipomocnik
18Przemysław Nietrzebkapomocnik
19Sebastian Ostrowskipomocnik
20Tomasz Pinkaspomocnik
21Adam Staniekpomocnik
22Tomasz Starzakpomocnik
23Waldemar Szypułapomocnik
24Patryk Filipnapastnik
25Grzegorz Franznapastnik
26Piotr Górnynapastnik
27Patryk Pawlusnapastnik
28Mateusz Rogulskinapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Mateusz Rogulski
2
Rafał Dziendziel
Dawid Hawełka
1
Daniel Figurski
Grzegorz Franz
Przemysław Nietrzebka
Patryk Pawlus

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201711:30KBGórki W.3:1 (1:0)Golasowice
03.09.201716:00KBGolasowice0:2 (0:1)Iskrzyczyn
10.09.201711:00KBPogórze4:3 (1:2)Golasowice
01.10.201715:00KBGolasowice1:3 (1:0)Istebna
14.10.201715:00KBGolasowice2:3 (1:1)Nierodzim
18.10.201716:15KBWielkie II4:1 (2:0)Golasowice
21.10.201715:00KBHażlach1:0 (0:0)Golasowice
28.10.201715:15KBGolasowice1:2 (0:0)Rudnik
05.11.201711:00KBPierściec1:1 (1:0)Golasowice
15.04.201815:00KBGolasowice0:1 (0:1)Górki W.
28.04.201816:00KBIskrzyczyn2:0 (1:0)Golasowice
03.05.201811:00KBGolasowice0:8 (0:1)Pogórze
13.05.201816:00KBGolasowice0:3 (0:2)Pierściec
20.05.201816:00KBIstebna5:1 (2:0)Golasowice
27.05.201817:00KBGolasowice1:1 (0:0)Wielkie II
31.05.201811:00KBNierodzim1:1 (1:1)Golasowice
10.06.201817:00KBGolasowice0:5 (0:1)Hażlach
17.06.201817:00KBRudnik5:0 (3:0)Golasowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

11.02.201818:00GolasowiceLKS Baranowice Śl.
18.02.201818:00Golasowice2:8 (1:2)Górnik Boguszowice
25.02.201818:00Golasowice2:4 (2:2)Granica Ruptawa U19
04.03.201810:00Pogwizdów8:4 (2:1,2:1,4:2)Golasowice
10.03.201817:30Zryw Bzie1:0 (0:0)Golasowice
18.03.201816:00Golasowice1:5 (0:3)LKS Wisła Mała
25.03.201816:00Golasowice4:6 (2:3)Korona Harmęże
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201