LKS Kończyce Małe

Adres: ul. Jagiellońska 33, Kończyce Małe, 43-410 Zebrzydowice
Telefon(y): 324 693 435
WWW: http://lkskonczycemale.futbolowo.pl

Prezes: Czesław Szotek
Kierownik: Lesław Brachaczek
Trener: Paweł Juchniewicz (do 17.11.2018 r. Piotr Szwajlik)

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Czerwono
Nazwa stadionu: Stadion LKS Kończyce Małe
Pojemność stadionu: 500 miejsc (200 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 104m. x 62m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A: 1998/1999, 2017/2018
Mistrz Klasy B: 2012/2013

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Kuśbramkarz
2Tomasz Lachbramkarz
3Łukasz Zakrzewskibramkarz
4Remigiusz Gołkaobrońca
5Jarosław Janowskiobrońca
6Tomasz Łasutobrońca
7Patryk Palaobrońca
8Tomasz Wcisłoobrońca
9Piotr Adamczykpomocnik
10Jacek Banotpomocnik
11Tomasz Cedropomocnik
12Jeremiasz Chmielpomocnik
13Jonasz Chmielpomocnik
14Jakub Czakonpomocnik
15Mateusz Dancewiczpomocnik
16Rafał Górczyńskipomocnik
17Sebastian Kellerpomocnik
18Kamil Machejpomocnik
19Norbert Pastuszakpomocnik
20Bartosz Pilorzpomocnik
21Szymon Szostekpomocnik
22Piotr Szwajlikpomocnik
23Dominik Tomicapomocnik
24Rafał Wcisłopomocnik
25Tomasz Wenglorzpomocnik
26Przemysław Węgrzynpomocnik
27Jakub Kolondranapastnik
28Alan Pastuszaknapastnik
29Marcin Siekierkanapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Andrzej Papierok
3
Remigiusz Gołka
Jakub Kolondra
2
Rafał Górczyński
Kamil Machej
Łukasz Worek
1
Tomasz Cedro
Jeremiasz Chmiel
Jonasz Chmiel
Patryk Pala
Alan Pastuszak
Tomasz Wcisło
Tomasz Wenglorz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201814:00PPGoleszów2:4 (0:2)Kończyce M.
11.08.201817:00LOBDankowice8:0 (3:0)Kończyce M.
15.08.201817:00LOBKończyce M.1:2 (1:0)Chybie
19.08.201815:00LOBKończyce M.2:4 (1:3)Puńców
22.08.201817:00PP1909 Piast3:2 (0:2)Kończyce M.
25.08.201817:00LOBSkoczów5:0 (2:0)Kończyce M.
02.09.201817:00LOBKończyce M.1:7 (0:3)Drogomyśl
09.09.201815:00LOBRajcza4:0 (2:0)Kończyce M.
12.09.201817:00LOBKończyce M.1:2 (0:0)Rekord II
16.09.201815:00LOBKończyce M.1:2 (0:1)Bestwinka
23.09.201816:00LOBZebrzydowice3:2 (0:2)Kończyce M.
30.09.201815:15LOBKończyce M.5:2 (2:1)Pruchna
06.10.201816:00LOBBKS Stal6:1 (4:1)Kończyce M.
14.10.201815:00LOBKończyce M.0:1 (0:1)Jaworze
20.10.201815:30LOBKoszarawa Ż.3:1 (1:0)Kończyce M.
28.10.201814:00LOBKończyce M.1:3 (0:2)Góral
03.11.201814:00LOBBestwina3:2 (0:1)Kończyce M.
11.11.201814:00LOBKończyce M.1:1 (1:1)Łękawica
17.11.201812:45LOBWisła3:0 (1:0)Kończyce M.
17.03.201915:00LOBRekord II4:1 (2:1)Kończyce M.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201818:30Kończyce M.4:4 (0:0,2:1,2:3)Goleszów
19.07.201818:00Strumień2:6 (0:3,1:2,1:1)Kończyce M.
22.07.201817:00Kończyce M.3:2 (1:0)Skoczów II
25.07.201818:00Kończyce M.4:2 (1:0)Żar Szeroka
03.02.201917:00Grodziec1:2 (0:1)Kończyce M.
09.02.201911:00GKS Jastrzębie U195:0 (0:0)Kończyce M.
16.02.2019Kończyce M.MFK Karviná U19
24.02.201910:00Zebrzydowice3:0 (0;0,0:0,3:0)Kończyce M.
02.03.201915:00Rudnik1:8 (0:5)Kończyce M.
09.03.201915:00Kończyce W.3:3 (1:1)Kończyce M.
21.03.201918:00Kaczyce3:5 (1:2)Kończyce M.

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1736
2Ustroń1735
3Bełk1733
4Jasienica1732
5Tychy II1730
6Czechowice-Dz.1727
7Łaziska Grn.1726
8Radziechowy1722
9Racibórz1719
10Wodzisław1718
11Wilcza1618
12Gaszowice1718
13Goczałkowice1717
14TSP II1616
15Landek1714
16Połomia177
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1948
2Dankowice1841
3BKS Stal1941
4Drogomyśl1939
5Rekord II1834
6Bestwina1834
7Koszarawa Ż.1932
8Puńców1829
9Wisła1928
10Góral1827
11Rajcza1827
12Bestwinka1825
13Jaworze1820
14Zebrzydowice1917
15Łękawica1910
16Chybie199
17Pruchna185
18Kończyce M.184
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110