LKS Wilamowiczanka Wilamowice

Adres: ul. Paderewskiego 17a, 43-330 Wilamowice
Telefon(y): 338 457 151, 513 174 361
E-mail: lks-wilamowice@wp.pl
WWW: http://wilamowicelks.futbolowo.pl/

Prezes: Byrski Stanisław
Trener: Śliwa Adam

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Wilamowiczanki
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A - 1981/1982, 2001/2002, 2010/2011
Mistrz Klasy B - 1978/1979

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krzysztof Borgoszbramkarz
2Michał Masnybramkarz
3Dominik Dunajobrońca
4Norbert Foksobrońca
5Tomasz Foksobrońca
6Jakub Kaniaobrońca
7Paweł Krywultobrońca
8Mateusz Markielobrońca
9Dawid Śleziakobrońca
10Fabian Śliwaobrońca
11Krystian Bibapomocnik
12Mateusz Biesikpomocnik
13Adrian Cholewkapomocnik
14Adrian Fajferekpomocnik
15Patryk Fokspomocnik
16Damian Kowalczykpomocnik
17Michał Koziełpomocnik
18Damian Kuraspomocnik
19Grzegorz Michalikpomocnik
20Wojciech Michalikpomocnik
21Nikodem Mleczkopomocnik
22Grzegorz Mośpomocnik
23Dominik Mynarskipomocnik
24Beniamin Nowakpomocnik
25Artur Ohanyanpomocnik
26Damian Rusinpomocnik
27Łukasz Sztafińskipomocnik
28Michał Szymańskipomocnik
29Szymon Szymczykpomocnik
30Sebastian Górnynapastnik
31Łukasz Grzywanapastnik
32Jakub Zdrowaknapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Damian Rusin
3
Norbert Foks
2
Dominik Mynarski
1
Adrian Fajferek
Łukasz Grzywa
Damian Kuras
Mateusz Markiel
Michał Szymański
Dawid Śleziak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201717:00KBLigota2:3 (1:1)Wilamowice
26.08.201713:00KBWilamowice1:1 (0:0)Jaworze II
06.09.201717:00KBBujaków2:2 (2:0)Wilamowice
10.09.201717:00KBBronów3:0 (3:0)Wilamowice
16.09.201717:00KBWilamowice4:2 (1:1)Rybarzowice
30.09.201716:00KBWilamowice4:2 (2:1)Łodygowice
07.10.201716:00KBKalna 0:1 (0:0)Wilamowice
14.10.201716:00KBWilamowice1:1 (1:0)Kozy
21.10.201715:00KBMiędzybrodzie3:1 (3:1)Wilamowice
04.11.201714:00KBGrodziec0:0 (0:0)Wilamowice
18.11.201713:00KBWilamowice4:2 (3:0)Zabrzeg
07.04.201816:30KBWilamowice0:1 (0:0)Ligota
15.04.201811:00KBJaworze II3:0 (1:0)Wilamowice
21.04.201816:00KBWilamowice1:1 (0:0)Bujaków

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

12.08.201717:00Wilamowice5:1 (3:1)Wapienica
11.02.201815:00Wilamowice3:2 (2:0)Pogórze Gierałtowice
18.02.201815:00LKS Poręba Wielka4:3 (2:3)Wilamowice
25.02.201815:00WilamowiceMazańcowice
03.03.201813:00Wilamowice1:6 (1:3)Wapienica
11.03.201816:00Wilamowice0:1 (0:1)Kaniów
17.03.201813:30Kobiernice1:3 (1:1)Wilamowice
25.03.201815:00Wilamowice1:2 (1:1)Zabłocie

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131