LKS Wilamowiczanka Wilamowice

Adres: ul. Paderewskiego 17a, 43-330 Wilamowice
Telefon(y): 338 457 151, 513 174 361
E-mail: lks-wilamowice@wp.pl
WWW: http://wilamowicelks.futbolowo.pl/

Prezes: Byrski Stanisław
Kierownik: Buczek Dariusz
Trener: Śliwa Adam

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Wilamowiczanki
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A - 1981/1982, 2001/2002, 2010/2011
Mistrz Klasy B - 1978/1979

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Markiel IIbramkarz
2Michał Masnybramkarz
3Norbert Foksobrońca
4Tomasz Foksobrońca
5Paweł Krywultobrońca
6Mateusz Markiel Iobrońca
7Fabian Śliwaobrońca
8Wojciech Buczekpomocnik
9Michał Fokspomocnik
10Patryk Fokspomocnik
11Mariusz Klajapomocnik
12Patryk Koczurpomocnik
13Damian Kowalczykpomocnik
14Konrad Koziełpomocnik
15Michał Koziełpomocnik
16Damian Kuraspomocnik
17Nikodem Marcinkiewiczpomocnik
18Grzegorz Michalikpomocnik
19Wojciech Michalikpomocnik
20Nikodem Mleczkopomocnik
21Beniamin Nowakpomocnik
22Damian Rusinpomocnik
23Tomasz Sochapomocnik
24Michał Szymańskipomocnik
25Łukasz Wrzeszczpomocnik
26Łukasz Grzywanapastnik
27Paweł Kuźniknapastnik
28Damian Mareknapastnik
29Jakub Zdrowaknapastnik

Najlepsi strzelcy

24
Norbert Foks
18
Damian Rusin
12
Wojciech Buczek
Łukasz Wrzeszcz
10
Paweł Kuźnik
Damian Marek
3
Tomasz Foks
Łukasz Grzywa
Damian Kowalczyk
2
Mateusz Markiel I
1
Patryk Foks
Patryk Koczur
Michał Szymański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

24.08.201818:00KBWilamowice5:0 (1:0)Rybarzowice
01.09.201815:15KBWilamowice1:0 (0:0)Grodziec
08.09.201817:00KBWilamowice10:0 (5:0)Kalna
15.09.201816:00KBWilamowice7:1 (2:1)Zabrzeg
22.09.201816:00KBŁodygowice0:7 (0:3)Wilamowice
30.09.201814:00KBWilamowice6:1 (4:0)Kozy
06.10.201815:30KBMazańcowice0:7 (0:7)Wilamowice
13.10.201816:00KBWilamowice4:0 (2:0)Ligota
20.10.201815:00KBBujaków0:3 (0:1)Wilamowice
13.04.201917:00KBRybarzowice0:7 (0:3)Wilamowice
20.04.201911:00KBGrodziec0:5 (0:2)Wilamowice
28.04.201917:00KBKalna 0:4 (0:1)Wilamowice
04.05.201916:00KBZabrzeg1:9 (0:4)Wilamowice
11.05.201917:00KBWilamowice7:1 (3:1)Łodygowice
18.05.201916:00KBKozy3:6 (2:1)Wilamowice
25.05.201917:00KBWilamowice5:1 (2:1)Mazańcowice
02.06.201913:00KBLigota1:1 (0:0)Wilamowice
08.06.201916:00KBWilamowice7:1 (2:0)Bujaków

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

19.07.2018PisarzowiceWilamowice
19.07.201818:00Wilamowice2:1 (-:-)Hecznarowice
21.07.201815:30Wilamowice9:1 (4:0)LKS Gierałtowice
28.07.201815:30Wilamowice4:1 (2:0)Burza Roczyny
04.08.201816:00Wilamowice3:5 (1:3)Wapienica
07.08.201818:00Kobiernice2:2 (0:0)Wilamowice
11.08.201815:00Wilamowice4:5 (1:4)Hejnał
18.08.201816:00Wilamowice5:1 (0:0)LKS Poręba Wielka
27.10.201814:00Wilamowice3:2 (1:1)Wilkowice
09.02.201913:00Dankowice3:1 (1:1)Wilamowice
16.02.201915:00Wilamowice1:2 (0:2)Bestwina
23.02.201915:00Wapienica3:6 (1:4)Wilamowice
02.03.201914:00Wilamowice3:2 (1:1)Górnik Brzeszcze
09.03.201914:30Wilamowice2:5 (1:3)Strumień Polanka Wielka
16.03.201915:00Kobiernice3:4 (1:1)Wilamowice
23.03.201915:00Wilamowice3:3 (2:2)Zgoda Malec
30.03.201915:00Wilamowice2:1 (2:0)Pisarzowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220