LKS Orzeł Łękawica II

Adres: ul. Wspólna 24A, 34-321 Łękawica

Prezes: Bogusław Przeworczyk
Kierownik: Marek Mieszczak
Trener: Krzysztof Pielesz (do 06.20.2018 r. Bogumił Hilarowicz)

Rok założenia: 2017
Barwy: Niebiesko - Białe
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Pępekbramkarz
2Sławomir Raczekbramkarz
3Bogumił Hilarowiczobrońca
4Daniel Lejawaobrońca
5Janusz Luberobrońca
6Szymon Barcikpomocnik
7Piotr Bąkpomocnik
8Tomasz Biółkapomocnik
9Robert Dudapomocnik
10Paweł Dudekpomocnik
11Dominik Gawronpomocnik
12Mateusz Lachpomocnik
13Mateusz Łopatkapomocnik
14Michał Łopatkapomocnik
15Jakub Mieszczakpomocnik
16Paweł Mrózekpomocnik
17Artur Ruspomocnik
18Cyprian Ruspomocnik
19Tomasz Ruspomocnik
20Janusz Satławapomocnik
21Tomasz Talikpomocnik
22Filip Żuchniewiczpomocnik
23Grzegorz Małysiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Łukasz Mrózek
6
Rafał Kocoń
4
Tomasz Biółka
2
Szymon Bąk
Robert Mrózek
1
Szymon Barcik
Robert Duda
Paweł Dudek
Mateusz Lach
Grzegorz Małysiak
Jakub Mieszczak
Paweł Mrózek
Piotr Prochownik
Sławomir Raczek
Cyprian Rus
Kamil Rus
Wojciech Stokłosa
Dawid Świniański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201711:00KBŁękawica II2:0 (1:0)Bystra (k. Żywca)
19.08.201716:00KBTrzebinia4:1 (3:0)Łękawica II
27.08.201711:00KBŁękawica II5:5 (3:1)Kocierz
03.09.201711:00KBJeleśnia3:1 (3:0)Łękawica II
10.09.201711:00KBŁękawica II1:4 (1:3)Pewel Śl.
17.09.201715:00KBPrzyborów0:5 (0:5)Łękawica II
01.10.201711:00KBŁękawica II0:2 (0:0)Juszczyna
07.10.201716:00KBKorbielów9:1 (4:1)Łękawica II
15.10.201711:00KBŁękawica II3:3 (0:1)Zarzecze
21.10.201715:00KBSłotwina8:2 (3:1)Łękawica II
07.04.201816:00KBBystra (k. Żywca)9:0 (8:0)Łękawica II
15.04.201811:00KBŁękawica II3:0 (0:0)Trzebinia
22.04.201811:00KBKocierz0:4 (0:0)Łękawica II
29.04.201811:00KBŁękawica II3:7 (2:4)Jeleśnia
03.05.201815:00KBPewel Śl.WOŁękawica II
05.05.201810:00KBŁękawica IIWOPrzyborów
19.05.201817:00KBJuszczyna1:3 (1:0)Łękawica II
27.05.201811:00KBŁękawica II1:2 (1:1)Korbielów
03.06.201811:00KBZarzecze4:1 (0:0)Łękawica II
09.06.201816:00KBŁękawica II0:2 (0:1)Słotwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.03.2018GilowiceŁękawica II
11.03.201813:30Łękawica II2:1 (1:0)Kalna
16.03.2018CzernichówŁękawica II
31.03.2018Łękawica IIKalna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201