LKS Orzeł Łękawica II

Adres: ul. Wspólna 24A, 34-321 Łękawica

Prezes: Bogusław Przeworczyk
Kierownik: Marek Mieszczak
Trener: Krzysztof Pielesz (do 06.20.2018 r. Bogumił Hilarowicz)

Rok założenia: 2017
Barwy: Niebiesko - Białe
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Pępekbramkarz
2Sławomir Raczekbramkarz
3Bogumił Hilarowiczobrońca
4Daniel Lejawaobrońca
5Janusz Luberobrońca
6Szymon Barcikpomocnik
7Piotr Bąkpomocnik
8Tomasz Biólkapomocnik
9Robert Dudapomocnik
10Paweł Dudekpomocnik
11Dominik Gawronpomocnik
12Mateusz Lachpomocnik
13Mateusz Łopatkapomocnik
14Michał Łopatkapomocnik
15Jakub Mieszczakpomocnik
16Paweł Mrózekpomocnik
17Artur Ruspomocnik
18Cyprian Ruspomocnik
19Tomasz Ruspomocnik
20Janusz Satławapomocnik
21Tomasz Talikpomocnik
22Filip Żuchniewiczpomocnik
23Grzegorz Małysiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Łukasz Mrózek
4
Tomasz Biólka
2
Robert Mrózek
1
Szymon Barcik
Szymon Bąk
Robert Duda
Paweł Dudek
Rafał Kocoń
Mateusz Lach
Grzegorz Małysiak
Jakub Mieszczak
Paweł Mrózek
Piotr Prochownik
Sławomir Raczek
Cyprian Rus
Kamil Rus
Wojciech Stokłosa

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201711:00KBŁękawica II2:0 (1:0)Bystra (k. Żywca)
19.08.201716:00KBTrzebinia4:1 (3:0)Łękawica II
27.08.201711:00KBŁękawica II5:5 (3:1)Kocierz
03.09.201711:00KBJeleśnia3:1 (3:0)Łękawica II
10.09.201711:00KBŁękawica II1:4 (1:3)Pewel Śl.
17.09.201715:00KBPrzyborów0:5 (0:5)Łękawica II
01.10.201711:00KBŁękawica II0:2 (0:0)Juszczyna
07.10.201716:00KBKorbielów9:1 (4:1)Łękawica II
15.10.201711:00KBŁękawica II3:3 (0:1)Zarzecze
21.10.201715:00KBSłotwina8:2 (3:1)Łękawica II
07.04.201816:00KBBystra (k. Żywca)9:0 (8:0)Łękawica II
15.04.201811:00KBŁękawica II3:0 (0:0)Trzebinia
22.04.201811:00KBKocierz0:4 (0:0)Łękawica II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.03.2018GilowiceŁękawica II
11.03.201813:30Łękawica II2:1 (1:0)Kalna
16.03.2018CzernichówŁękawica II
31.03.2018Łękawica IIKalna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Bełk2035
3Czaniec2035
4Wodzisław2134
5Radziechowy2132
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Bestwinka1640
3Pisarzowice1639
4Kobiernice1624
5Hecznarowice1524
6Międzyrzecze1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Skoczów II1628
6Kończyce M.1627
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131