BS Polonia Bytom

Adres: Rynek 19, 41-902 Bytim
Telefon(y): +48 322 880 888
E-mail: info@bytomskisport.com
WWW: http://bytomskisport.com/

Prezes: Krzysztof Bochnia
Kierownik: -
Trener: Jacek Trzeciak

Rok założenia: 2017
Barwy: -
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Suchańskibramkarz
2Marcel Czypionkaobrońca
3Norbert Radkiewiczobrońca
4Dawid Skrzypińskiobrońca
5Michał Szalobrońca
6Marek Szyndrowskiobrońca
7Przemysław Bąkpomocnik
8Michał Chrabąszczpomocnik
9Jarosław Czernyszpomocnik
10Mateusz Harkawypomocnik
11Szymon Ignacekpomocnik
12Patryk Królpomocnik
13Marcin Lachowskipomocnik
14Krzysztof Markowskipomocnik
15Wojciech Mrózpomocnik
16Damian Oraczewskipomocnik
17Tomasz Pośpiechpomocnik
18Kamil Skrzypińskipomocnik
19Radosław Stichpomocnik
20Hubert Tylecpomocnik
21Dominik Wawrzynpomocnik
22Szymon Wojtkowiakpomocnik
23Arkadiusz Kowalczyknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Arkadiusz Kowalczyk
4
Marcin Lachowski
Hubert Tylec
3
Michał Chrabąszcz
Szymon Wojtkowiak
2
Jarosław Czernysz
Tomasz Pośpiech
Norbert Radkiewicz
1
Dawid Skrzypiński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LBytom0:1 (0:0)Wodzisław
19.08.201711:004LTychy II1:2 (0:0)Bytom
26.08.201717:004LBytom1:0 (0:0)Jasienica
03.09.201716:004LBełk2:0 (1:0)Bytom
10.09.201716:004LBytom3:0 (2:0)TSP II
16.09.201716:004LCzaniec1:1 (0:0)Bytom
04.10.201718:004LBytom2:0 (1:0)Landek
08.10.201715:004LBytom5:0 (1:0)Skoczów
14.10.201715:004LGoczałkowice3:1 (2:0)Bytom
22.10.201715:004LBytom2:0 (0:0)Ustroń
28.10.201714:004LBytom2:1 (0:0)Wilcza
04.11.201713:004LRadziechowy4:1 (3:1)Bytom
11.11.201713:004LBytom3:3 (2:2)Lędziny
18.11.201713:004LRacibórz2:3 (1:2)Bytom
25.11.201713:304LGaszowice1:2 (0:0)Bytom
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101