LKS Rudnik

Adres: ul. Centralna 44, 43-419 Rudnik
WWW: http://lks-rudnik.futbolowo.pl

Prezes: Tadeusz Machej
Kierownik: Marcin Wiśniowski
Trener: Piotr Haratyk (do 20.10.2017 r. Dariusz Byrczek)

Rok założenia: 1949
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Rudnik
Pojemność stadionu: 300 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 62m.

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 2007/2008

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Jacakbramkarz
2Tomasz Czendlikobrońca
3Michał Ligockiobrońca
4Adrian Polokobrońca
5Kamil Stuchlikobrońca
6Dariusz Wachaobrońca
7Marek Chybiorzpomocnik
8Piotr Czyżpomocnik
9Szymon Czyżpomocnik
10Dominik Francuzpomocnik
11Bartłomiej Gojowypomocnik
12Robert Goszykpomocnik
13Samuel Haratykpomocnik
14Mateusz Hołystpomocnik
15Patryk Kałużapomocnik
16Igor Kareluspomocnik
17Tomasz Kądzielapomocnik
18Paweł Kolondrapomocnik
19Tomasz Kubicapomocnik
20Zbigniew Kuśpomocnik
21Michał Lebiodapomocnik
22Łukasz Łebekpomocnik
23Tomasz Matuszekpomocnik
24Krzysztof Mencnerpomocnik
25Jarosław Papkojpomocnik
26Kamil Parchańskipomocnik
27Szymon Parchańskipomocnik
28Jakub Polokpomocnik
29Daniel Strządałapomocnik
30Jacek Szwedapomocnik
31Łukasz Walicapomocnik
32Marcin Wiśniewskipomocnik
33Mateusz Wójciakpomocnik
34Adam Barciknapastnik
35Łukasz Golecnapastnik
36Dawid Grabowskinapastnik
37Sebastian Kulczyckinapastnik
38Igor Ogrockinapastnik
39Krzysztof Oleszczuknapastnik
40Bartosz Piksanapastnik
41Krzysztof Szwedanapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Krzysztof Oleszczuk
5
Tomasz Matuszek
Bartosz Piksa
3
Dawid Grabowski
Rafał Jacak
2
Adam Barcik
Jarosław Papkoj
1
Łukasz Golec
Robert Goszyk
Łukasz Łebek
Krzysztof Szweda

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201717:00KBRudnik2:3 (1:0)Iskrzyczyn
27.08.201711:00KBPogórze1:0 (1:0)Rudnik
02.09.201717:00KBRudnik-:-Brzezówka
10.09.201711:00KBPierściec1:1 (0:0)Rudnik
17.09.201716:00KBRudnik0:6 (0:4)Istebna
01.10.201715:00KBRudnik1:2 (1:0)Nierodzim
07.10.201714:00KBHażlach1:1 (1:1)Rudnik
22.10.201715:00KBRudnik1:6 (0:3)Górki W.
25.10.201716:00KBWielkie II5:1 (1:0)Rudnik
28.10.201715:15KBGolasowice1:2 (0:0)Rudnik
14.04.201815:00KBIskrzyczyn2:2 (0:0)Rudnik
22.04.201815:00KBRudnik1:3 (0:1)Pogórze
03.05.201813:00KBRudnik4:1 (4:1)Pierściec
06.05.201816:00KBIstebna5:0 (3:0)Rudnik
13.05.201816:00KBRudnik5:1 (1:0)Wielkie II
20.05.201811:00KBNierodzim5:1 (4:0)Rudnik
27.05.201817:00KBRudnik1:3 (0:1)Hażlach
10.06.201811:30KBGórki W.4:0 (1:0)Rudnik
17.06.201817:00KBRudnik5:0 (3:0)Golasowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201718:00Rudnik0:16 (0:6)Kończyce W.
21.07.201718:00ZabłocieRudnik
25.07.201718:00Rudnik4:5 (1:2)Zabłocie
30.07.201714:00Ochaby0:4 (0:1)Rudnik
04.08.201718:30Rudnik2:2 (0:0)Rybarzowice
10.08.201718:00Rudnik4:2 (2:2)Ochaby
04.02.201812:00Dębowiec5:2 (2:0,1:0,2:2)Rudnik
18.02.201814:00RudnikWielkie II
03.03.201815:00Rudnik2:4 (1:3,0:0,1:1)Kaczyce
18.03.201813:00RudnikPruchna
25.03.201815:00Rudnik1:2 (1:1)Kaczyce
02.04.201811:00Rudnik1:2 (0:0)Bąków
05.04.201817:30Pogwizdów8:3 (3:2,4:0,1:1)Rudnik
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201