LKS Goczałkowice Zdrój

Adres: ul. Uzdrowiskowa 48, 43-230 Goczałkowice Zdrój
Telefon(y): +48 322 107 283
WWW: http://gocz.futbolowo.pl

Prezes: Ryszard Waliczek
Kierownik: -
Trener: Damian Baron

Rok założenia: 1960
Barwy: zielono - czerwono - czarne
Nazwa stadionu: Stadion Goczałkowic Zdrój
Adres stadionu: u. Uzdrowiskowa 48
Pojemność stadionu: 1 500 miejsc
Wymiary boiska: 65m. x 110m.

Sukcesy:

Mistrz ligi okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2014/2015
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Kubinabramkarz
2Łukasz Mrzykbramkarz
3Filip Pietryjabramkarz
4Damian Baronobrońca
5Jakub Benekobrońca
6Jakub Kordońobrońca
7Damian Maśkaobrońca
8Adam Piszczekobrońca
9Dominik Ziębaobrońca
10Dawid Fusekpomocnik
11Adam Grygierpomocnik
12Błażej Grygierpomocnik
13Łukasz Hanzelpomocnik
14Marcin Jaskierniapomocnik
15Marek Jondapomocnik
16Bartosz Kiełbasapomocnik
17Daniel Michniokpomocnik
18Dawid Plizgapomocnik
19Jacek Rączkapomocnik
20Krystian Stoleckipomocnik
21Zbigniew Wojciechowskipomocnik
22Wojciech Dragonnapastnik
23Damian Furczyknapastnik
24Patryk Maiczeknapastnik
25Piotr Maroszeknapastnik
26Mateusz Piesiurnapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Damian Baron
Mateusz Piesiur
6
Jakub Benek
5
Damian Furczyk
Błażej Grygier
4
Marcin Jaskiernia
3
Bartosz Kiełbasa
2
Marek Jonda
Dawid Plizga
Zbigniew Wojciechowski
1
Wojciech Dragon
Adam Grygier
Łukasz Hanzel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LUstroń1:0 (1:0)Goczałkowice
15.08.201817:004LBełk3:2 (2:1)Goczałkowice
18.08.201817:004LGoczałkowice1:1 (1:0)Wodzisław
25.08.201817:004LRacibórz0:0 (0:0)Goczałkowice
01.09.201816:004LCzechowice-Dz.1:1 (1:1)Goczałkowice
08.09.201816:004LWilcza3:4 (0:1)Goczałkowice
16.09.201811:004LTychy II2:1 (2:1)Goczałkowice
22.09.201814:004LCzaniec4:0 (1:0)Goczałkowice
29.09.201815:004LRadziechowy1:0 (1:0)Goczałkowice
06.10.201815:004LGaszowice0:2 (0:1)Goczałkowice
13.10.201815:004LŁaziska Grn.1:1 (0:1)Goczałkowice
20.10.201815:004LJasienica3:1 (1:1)Goczałkowice
28.10.201814:304LTSP II0:1 (0:1)Goczałkowice
03.11.201814:004LPołomia0:2 (0:2)Goczałkowice
09.03.201915:004LGoczałkowice0:0 (0:0)Landek
17.03.201913:004LGoczałkowice0:2 (0:1)Ustroń
23.03.201913:004LGoczałkowice1:2 (0:1)Bełk
30.03.201916:004LWodzisław2:1 (0:0)Goczałkowice
06.04.201917:004LGoczałkowice2:1 (0:0)Racibórz
13.04.201917:004LGoczałkowice0:0 (0:0)Czechowice-Dz.
20.04.201913:004LGoczałkowice5:1 (1:1)Wilcza
27.04.201917:004LGoczałkowice2:2 (1:2)Tychy II
01.05.201911:004LGoczałkowice1:1 (1:0)Czaniec
04.05.201917:004LGoczałkowice2:0 (1:0)Radziechowy
11.05.201917:004LGoczałkowice5:1 (0:0)Gaszowice
18.05.201917:004LGoczałkowice5:2 (3:1)Łaziska Grn.
25.05.201917:004LGoczałkowice0:1 (0:0)Jasienica
29.05.201918:004LGoczałkowice2:1 (1:0)TSP II
01.06.201917:004LGoczałkowice5:1 (2:1)Połomia
08.06.201917:004LLandek4:5 (2:3)Goczałkowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201810:00Goczałkowice4:1 (2:0) Koszarawa Ż.
02.02.201913:00Drogomyśl0:4 (0:2)Goczałkowice
24.02.201911:00Chybie1:11 (1:6)Goczałkowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220