LKS Iskra Iskrzyczyn

Adres: Iskrzyczyn 129, 43-426 Dębowiec
Telefon(y): 338562333, 691235957
E-mail: lks.iskrzyczyn@gmail.com
WWW: http://www.lks.iskrzyczyn.pl

Prezes: Ryszard Gaszczyk
Kierownik: Łukasz Cichy
Trener: ? (do 27.10.2019 r. Krystian Szleszyński)

Rok założenia: 1953
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Iskry Iskrzyczyn
Pojemność stadionu: 200 miejsc
Wymiary boiska: 92m. x 58m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1986/87, 1992/93

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jan Śliwkabramkarz
2Krzysztof Gucwaobrońca
3Bartosz Kędziorobrońca
4Tomasz Bączekpomocnik
5Bartłomiej Chruszczpomocnik
6Grzegorz Chruszczpomocnik
7Wojciech Chruszczpomocnik
8Łukasz Cioskpomocnik
9Jakub Gaszczykpomocnik
10Andrzej Gillpomocnik
11Patryk Kabieszpomocnik
12Kamil Kawulokpomocnik
13Mariusz Majewskipomocnik
14Michał Skibapomocnik
15Mikołaj Staniekpomocnik
16Krzysztof Stecpomocnik
17Adam Szalbotpomocnik
18Konrad Szalbotpomocnik
19Damian Szczypkapomocnik
20Arkadiusz Szymalapomocnik
21Marcin Szymalapomocnik
22Dawid Szymańskipomocnik
23Łukasz Światłochpomocnik
24Przemysław Tylkowskipomocnik
25Marcin Bajgernapastnik
26Kamil Brzózkanapastnik
27Kamil Stanieknapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Patryk Kabiesz
6
Marcin Bajger
4
Kamil Brzózka
2
Marcin Szymala
Łukasz Światłoch
1
Arkadiusz Szymala

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201917:00PPIskrzyczyn2:5 (0:2)Pruchna
04.08.201917:00KASIskrzyczyn1:3 (1:2)Skoczów II
10.08.201917:00KASKończyce W.5:2 (2:1)Iskrzyczyn
18.08.201917:00KASIskrzyczyn2:8 (2:3)Pogórze
25.08.201917:00KASPielgrzymowice1:2 (1:0)Iskrzyczyn
01.09.201917:00KASIskrzyczyn7:4 (4:4)Zabłocie
08.09.201916:00KASPogwizdów2:1 (1:1)Iskrzyczyn
15.09.201916:00KASIskrzyczyn3:4 (2:2)Istebna
22.09.201916:00KASHażlach0:2 (0:1)Iskrzyczyn
29.09.201916:00KASIskrzyczyn0:4 (0:2)Pierściec
06.10.201911:00KASBrenna5:2 (1:2)Iskrzyczyn
13.10.201915:00KASIskrzyczyn1:5 (1:4)Nierodzim
19.10.201915:00KASBąków2:1 (1:1)Iskrzyczyn
27.10.201914:00KASIskrzyczyn2:1 (2:1)Kończyce M.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201916:00Iskrzyczyn5:1 (2:1)Dębowiec
20.07.201911:00Kończyce M.6:2 (2:2)Iskrzyczyn
24.07.201917:00Iskrzyczyn4:3 (1:1)Skoczów II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94