LKS Iskra Iskrzyczyn

Adres: Iskrzyczyn 129, 43-426 Dębowiec
Telefon(y): 338562333, 691235957
E-mail: lks.iskrzyczyn@gmail.com
WWW: http://www.lks.iskrzyczyn.pl

Prezes: Ryszard Gaszczyk
Kierownik: Łukasz Cichy
Trener: Grzegorz Wisełka

Rok założenia: 1953
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Iskry Iskrzyczyn
Pojemność stadionu: 200 miejsc
Wymiary boiska: 92m. x 58m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1986/87, 1992/93

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dariusz Frydabramkarz
2Sebastian Hellerbramkarz
3Patryk Sadlokbramkarz
4Krzysztof Gucwaobrońca
5Kamil Jarcoobrońca
6Michał Staniekobrońca
7Grzegorz Chruszczpomocnik
8Andrzej Cioskpomocnik
9Łukasz Cioskpomocnik
10Błażej Gawlaspomocnik
11Andrzej Gillpomocnik
12Mirosław Gniadekpomocnik
13Patryk Kabieszpomocnik
14Sebastian Kłodapomocnik
15Mariusz Majewskipomocnik
16Grzegorz Mitręgapomocnik
17Michał Skibapomocnik
18Piotr Skowrońskipomocnik
19Mikołaj Staniekpomocnik
20Adam Szalbotpomocnik
21Damian Szczypkapomocnik
22Eryk Sztwiertniapomocnik
23Arkadiusz Szymalapomocnik
24Marcin Szymalapomocnik
25Łukasz Światłochpomocnik
26Tomasz Wróbelpomocnik
27Marcin Bajgernapastnik
28Kamil Stanieknapastnik
29Szymon Stanieknapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Patryk Kabiesz
3
Marcin Bajger
Łukasz Ciosk
2
Robert Szurman
Arkadiusz Szymala
Łukasz Światłoch
1
Mirosław Gniadek
Sebastian Kłoda
Michał Skiba
Szymon Staniek
Damian Szczypka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201717:00KBRudnik2:3 (1:0)Iskrzyczyn
27.08.201717:00KBIskrzyczyn2:2 (2:2)Górki W.
03.09.201716:00KBGolasowice0:2 (0:1)Iskrzyczyn
16.09.201716:00KBIskrzyczyn1:4 (1:2)Pogórze
30.09.201715:00KBIskrzyczyn0:1 (0:0)Pierściec
08.10.201715:00KBIstebnaWOIskrzyczyn
14.10.201715:00KBIskrzyczyn2:1 (0:1)Wielkie II
22.10.201711:00KBNierodzim4:1 (1:0)Iskrzyczyn
28.10.201715:00KBIskrzyczyn0:3 (0:1)Hażlach
14.04.201815:00KBIskrzyczyn2:2 (0:0)Rudnik
22.04.201811:30KBGórki W.2:0 (2:0)Iskrzyczyn
28.04.201816:00KBIskrzyczyn2:0 (1:0)Golasowice
06.05.201811:00KBPogórze5:0 (1:0)Iskrzyczyn
20.05.201811:00KBPierściec5:1 (3:0)Iskrzyczyn
26.05.201817:00KBIskrzyczyn1:4 (0:3)Istebna
07.06.201817:30KBWielkie II3:1 (1:1)Iskrzyczyn
09.06.201817:00KBIskrzyczyn1:5 (1:1)Nierodzim
16.06.201817:00KBHażlach4:2 (1:2)Iskrzyczyn

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201717:00Kaczyce5:0 (4:0)Iskrzyczyn
22.07.201716:00Goleszów6:2 (2:1,2:0,2;1)Iskrzyczyn
11.08.201718:30Jaworze II2:0 (2:0)Iskrzyczyn
04.03.201811:00Jaworze II6:12 (4:7)Iskrzyczyn
17.03.201815:00Kaczyce6:2 (1:0)Iskrzyczyn

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201