LKS Olza Pogwizdów

Adres: ul. Katowicka 34a, 43-418 Pogwizdów
Telefon(y): +48 600 322 761
WWW: http://olzapogwizdow.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Kłoda
Kierownik: Janusz Kubiak
Trener: Dariusz Kłoda

Rok założenia: 1947
Barwy: Niebiesko - Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Olzy Pogwizdów
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 108m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B - 1974/1975, 1982/1983
Mistrz Klasy C - 1957, 1966/1967

Finalista Pucharu w podokręgu - 2003/04
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Handzelbramkarz
2Dariusz Kłodabramkarz
3Mateusz Orłowskibramkarz
4Dawid Przeczekbramkarz
5Leszek Banotobrońca
6Szymon Gawłowskiobrońca
7Michał Krehutobrońca
8Sławomir Sojkaobrońca
9Łukasz Stanikobrońca
10Marcin Węglorzobrońca
11Zbigniew Banotpomocnik
12Kacper Gąskapomocnik
13Jakub Grzybekpomocnik
14Marek Kokosińskipomocnik
15Paweł Luberpomocnik
16Dawid Okraskapomocnik
17Robert Orłowskipomocnik
18Arkadiusz Pawłowiczpomocnik
19Kamil Pieczonkapomocnik
20Sebastian Pieczonkapomocnik
21Mateusz Sojkapomocnik
22Łukasz Sosnowskipomocnik
23Sebastian Szelągpomocnik
24Marek Wawrzyczekpomocnik
25Tomasz Węglorzpomocnik
26Patryk Nowaknapastnik
27Marek Przyszlakowskinapastnik

Najlepsi strzelcy

2
Tomasz Węglorz
1
Kacper Gąska
Patryk Nowak
Robert Orłowski
Marek Przyszlakowski
Sławomir Sojka
Łukasz Stanik
Sebastian Szeląg

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201917:00PPPogwizdów3:5 (1:2)Zebrzydowice
03.08.201917:00KASHażlach1:3 (0:2)Pogwizdów
11.08.201917:00KASPogwizdów2:2 (1:0)Pierściec
18.08.201911:00KASBrenna0:1 (0:0)Pogwizdów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201910:00Pogwizdów2:6 (1:2)Goleszów
28.07.201917:00Pogwizdów2:4 (0:2)Dębowiec

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota26
2Jaworze II13
3Rybarzowice13
4Kozy13
5Bujaków11
6Zabrzeg11
7Grodziec11
8TSP III11
9Czaniec II21
10Mazańcowice21
11Łodygowice10
12Godziszka20
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast13
2Wielkie II11
3Golasowice11
4Ochaby00
5Rudnik00
6Górki W.00
7Dębowiec00
8Piast II00
9Kaczyce10