LKS Strażak Pielgrzymowice

Adres: ul. Ruptawska 27, 43-252 Pielgrzymowice
Telefon(y): +48 324 729 385, +48 501 060 258
E-mail: lkspielgrzymowice@interia.eu
WWW: http://lkspielgrzymowice.futbolowo.pl

Prezes: Janusz Kiełkowski
Kierownik: Krystian Kroczek
Trener: Grzegorz Lada

Rok założenia: 1985
Barwy: Żółto - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion LKS Strażak Pielgrzymowice
Pojemność stadionu: 800 miejsc
Wymiary boiska: 95m. x 58m.

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2015/2016

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jarosław Gatnerbramkarz
2Wojciech Smoleńbramkarz
3Adam Waleczekbramkarz
4Łukasz Wolskibramkarz
5Patryk Ganiekobrońca
6Łukasz Kiełkowskiobrońca
7Krzysztof Miodońskiobrońca
8Mateusz Skowronobrońca
9Damian Adamczewskipomocnik
10Błażej Aleksandrzakpomocnik
11Dawid Bugdollpomocnik
12Kamil Foltynpomocnik
13Mateusz Fryszpomocnik
14Andrzej Hojbachpomocnik
15Przemysław Jurzecpomocnik
16Rafał Kornaspomocnik
17Jakub Kroczekpomocnik
18Grzegorz Ladapomocnik
19Damian Majdapomocnik
20Artur Matuszczykpomocnik
21Tadeusz Olejniczakpomocnik
22Mateusz Olmapomocnik
23Wojciech Podeszwapomocnik
24Marcin Pudłowskipomocnik
25Kamil Schroederpomocnik
26Mateusz Stuchlikpomocnik
27Łukasz Szpilarewiczpomocnik
28Szymon Szuścikpomocnik
29Jarosław Teklapomocnik
30Kamil Tillpomocnik
31Sergiusz Wątorpomocnik
32Marcin Wielgosińskipomocnik
33Adrian Zaprzalskipomocnik
34Damian Gabrysiaknapastnik
35Grzegorz Horubałanapastnik
36Krzysztof Stuchliknapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Damian Gabrysiak
11
Grzegorz Horubała
9
Artur Matuszczyk
8
Łukasz Kiełkowski
7
Wojciech Podeszwa
6
Marcin Wielgosiński
4
Mateusz Olma
3
Mateusz Skowron
2
Kamil Foltyn
Mateusz Stuchlik
1
Damian Adamczewski
Mateusz Frysz
Krzysztof Miodoński
Szymon Szuścik
Kamil Till

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201717:00KA1909 Piast2:1 (0:0)Pielgrzymowice
13.08.201717:00KAPielgrzymowice4:2 (2:2)Strumień
20.08.201717:00KAPogwizdów1:0 (0:0)Pielgrzymowice
27.08.201717:00KAPielgrzymowice0:2 (0:1)Zabłocie
03.09.201716:00KAGoleszów2:1 (1:0)Pielgrzymowice
10.09.201716:00KAPielgrzymowice4:4 (1:1)Bąków
16.09.201716:00KADębowiec0:2 (0:1)Pielgrzymowice
30.09.201715:00KAKaczyce3:0 (3:0)Pielgrzymowice
08.10.201715:00KAKończyce M.4:2 (2:1)Pielgrzymowice
11.10.201716:15KAPielgrzymowice14:1 (7:1)Ochaby
15.10.201715:00KAPielgrzymowice2:3 (1:1)Kończyce W.
22.10.201711:00KABrenna1:2 (0:0)Pielgrzymowice
28.10.201715:00KAPielgrzymowice2:4 (2:3)Skoczów II
08.04.201815:00KAPielgrzymowice2:2 (0:0)1909 Piast
14.04.201815:00KAStrumień0:1 (0:1)Pielgrzymowice
22.04.201815:00KAPielgrzymowice2:3 (1:2)Pogwizdów
29.04.201816:00KAZabłocie3:1 (0:1)Pielgrzymowice
03.05.201816:00KAPielgrzymowice4:4 (3:2)Goleszów
05.05.201816:00KABąków0:6 (0:2)Pielgrzymowice
12.05.201816:00KAPielgrzymowice2:1 (2:0)Dębowiec
20.05.201810:00KAOchabyWOPielgrzymowice
27.05.201817:00KAPielgrzymowice11:2 (2:2)Kaczyce
31.05.201817:00KAPielgrzymowice0:3 (0:0)Kończyce M.
02.06.201817:00KAKończyce W.3:0 (1:0)Pielgrzymowice
10.06.201817:00KAPielgrzymowice4:1 (1:0)Brenna
16.06.201817:00KASkoczów II2:1 (1:0)Pielgrzymowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201718:30Pielgrzymowice4:3 (2:2)Żar Szeroka
29.07.201717:00TJ BDSTAV Sedliště6:3 (3:1)Pielgrzymowice
04.02.201811:00Zabłocie2:2 (2:1)Pielgrzymowice
11.02.201811:00Strumień6:3 (2:2)Pielgrzymowice
17.02.201813:00Pielgrzymowice0:7 (0:2)GKS Jastrzębie U19
24.02.201812:00Pielgrzymowice2:7 (1:2)GKS Jastrzębie U17
25.02.2018PogwizdówPielgrzymowice
03.03.201817:30Pielgrzymowice2:5 (1:1)Żar Szeroka
11.03.201811:00Kończyce M.6:0 (1:0)Pielgrzymowice
18.03.201811:00Pielgrzymowice5:5 (3:1)Pogwizdów
29.03.201817:30Kaczyce7:4 (1:3)Pielgrzymowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201