LKS Strażak Pielgrzymowice

Adres: ul. Ruptawska 27, 43-252 Pielgrzymowice
Telefon(y): +48 602 404 065, +48 570 014 684
E-mail: strazakpielgrzymowice@o2.pl
WWW: http://lkspielgrzymowice.futbolowo.pl

Prezes: Adam Czyż
Kierownik: Krzysztof Garus
Trener: Mirosław Kudlak

Rok założenia: 1985
Barwy: Niebiesko - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion LKS Strażak Pielgrzymowice
Pojemność stadionu: 800 miejsc
Wymiary boiska: 95m. x 58m.

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2015/2016

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dariusz Mosakbramkarz
2Adam Stabrawabramkarz
3Tomasz Domżalskiobrońca
4Łukasz Kiełkowskiobrońca
5Dariusz Klementobrońca
6Adam Proskurnickiobrońca
7Mateusz Skowronobrońca
8Dawid Antczakpomocnik
9Kamil Brachaczekpomocnik
10Matthieu Dhumerellepomocnik
11Szymon Ejankowskipomocnik
12Mateusz Fryszpomocnik
13Jakub Gabryśpomocnik
14Andrzej Hojbachpomocnik
15Zbigniew Kiełkowskipomocnik
16Mirosław Kudlakpomocnik
17Paweł Lebiodapomocnik
18Jakub Łupińskipomocnik
19Paweł Maciorowskipomocnik
20Dawid Mazurpomocnik
21Tadeusz Olejniczakpomocnik
22Mateusz Olmapomocnik
23Tymoteusz Pachułapomocnik
24Rafał Pyrtekpomocnik
25Paweł Sobalapomocnik
26Mateusz Stuchlikpomocnik
27Szymon Szuścikpomocnik
28Jarosław Teklapomocnik
29Kamil Tillpomocnik
30Adrian Zaprzalskipomocnik
31Paweł Sobelnapastnik

Najlepsi strzelcy

2
Matthieu Dhumerelle
Mateusz Frysz
Andrzej Hojbach
Mateusz Skowron
Paweł Sobel
Kamil Till
1
Łukasz Kiełkowski
Jakub Łupiński
Paweł Maciorowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201911:00KASBrenna1:0 (1:0)Pielgrzymowice
11.08.201917:00KASPielgrzymowice6:3 (3:0)Nierodzim
17.08.201917:00KASBąków0:0 (0:0)Pielgrzymowice
25.08.201917:00KASPielgrzymowice1:2 (1:0)Iskrzyczyn
01.09.201917:00KASSkoczów II6:0 (2:0)Pielgrzymowice
08.09.201916:00KASPielgrzymowice0:4 (0:1)Kończyce W.
15.09.201911:00KASPogórze7:0 (2:0)Pielgrzymowice
22.09.201915:00KASKończyce M.7:1 (1:0)Pielgrzymowice
29.09.201916:00KASPielgrzymowice2:0 (0:0)Zabłocie
06.10.201915:00KASPogwizdów1:1 (1:1)Pielgrzymowice
13.10.201915:00KASPielgrzymowice3:4 (2:2)Istebna
20.10.201915:00KASHażlach3:1 (2:1)Pielgrzymowice
27.10.201914:00KASPielgrzymowice1:2 (0:1)Pierściec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201917:00PielgrzymowiceKaczyce
24.07.201918:00Żory3:3 (2:1)Pielgrzymowice
27.07.201917:00Pielgrzymowice3:3 (0:2)LKS Żar Szeroka

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1428
2Odra1427
3Tychy II1426
4Książenice1426
5Czechowice-Dz.1423
6Jasienica1422
7Łaziska Grn.1422
8Ustroń1421
9Czaniec1421
10TSP II1420
11Bełk1420
12Landek1416
13Radziechowy1414
14MKP Odra1413
15Skoczów149
16Wilcza148
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Bestwina1535
2Lędziny1534
3Pszczyna1434
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1426
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1429
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1413
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94