LKS Ochaby 96

Adres: Ochaby Małe 53, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 500 654 204
WWW: http://lksochaby96.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Chudyk
Kierownik: Maciej Kozieł, Grzegorz Chudyk
Trener: Czesław Korzec (do 11.10.2017 r. Jan Strządała oraz Czesław Korzec)

Rok założenia: 1996
Barwy: Zielono - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Ochaby 96
Pojemność stadionu: 400 miejsc (150 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 68m.

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2001/2002,
Mistrz C Klasy: 1998/1999,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Jędrykabramkarz
2Kamil Brudnyobrońca
3Hamada Gomaa Hassan Mohamedobrońca
4Czesław Korzecobrońca
5Marcin Pilchobrońca
6Jarosław Sodzawicznyobrońca
7Paweł Sulawaobrońca
8Krzysztof Zbijowskiobrońca
9Artur Boryśpomocnik
10Andrzej Brannypomocnik
11Krzysztof Bronowskipomocnik
12Rafał Dadokpomocnik
13Łukasz Gojdkapomocnik
14Arkadiusz Kluzpomocnik
15Grzegorz Korzecpomocnik
16Maciej Koziełpomocnik
17Beniamin Królpomocnik
18Szymon Kuboszekpomocnik
19Michał Kuczerapomocnik
20Marcin Kukieńpomocnik
21Rafał Kukieńpomocnik
22Damian Kuśpomocnik
23Dawid Ochodekpomocnik
24Bartłomiej Okrutapomocnik
25Szymon Okrutapomocnik
26Łukasz Olmapomocnik
27Krzysztof Orawskipomocnik
28Maciej Pieczonkapomocnik
29Bartosz Pudełkopomocnik
30Dawid Siekierkapomocnik
31Maciej Śmiejapomocnik

Najlepsi strzelcy

2
Patryk Chudek
1
Grzegorz Chudyk
Rafał Kukień
Kamil Parchański
Maciej Pieczonka
Adrian Szczypka
Maciej Śmieja

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00KAPogwizdów4:0 (2:0)Ochaby
13.08.201717:00KAOchaby1:8 (1:3)Zabłocie
19.08.201716:00KAGoleszów11:2 (5:0)Ochaby
27.08.201718:00KAOchaby1:4 (1:1)Bąków
02.09.201716:00KADębowiec7:1 (1:1)Ochaby
10.09.201716:00KAKończyce M.8:0 (4:0)Ochaby
17.09.201716:00KAOchaby0:1 (0:0)Kaczyce
01.10.201715:00KAOchaby0:8 (0:3)Kończyce W.
08.10.201711:00KABrenna8:2 (1:1)Ochaby
11.10.201716:15KAPielgrzymowice14:1 (7:1)Ochaby
15.10.201716:00KAOchaby0:6 (0:6)Skoczów II
21.10.201715:00KA1909 Piast5:0 (5:0)Ochaby
28.10.201715:00KAOchaby0:4 (0:4)Strumień
08.04.201815:00KAOchabyWOPogwizdów
15.04.201815:00KAZabłocieWOOchaby
21.04.201815:00KAOchabyWOGoleszów
28.04.201816:00KABąkówWOOchaby
03.05.201816:00KAOchabyWODębowiec
06.05.201816:00KAOchabyWOKończyce M.
12.05.201810:00KAKaczyceWOOchaby
20.05.201810:00KAOchabyWOPielgrzymowice
26.05.201810:00KAKończyce W.WOOchaby
31.05.201817:00KAOchabyWOBrenna
03.06.201817:00KASkoczów IIWOOchaby
09.06.201817:00KAOchabyWO1909 Piast
16.06.201810:00KAStrumieńWOOchaby

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201716:00Ochaby4:9 (1:4)Zabłocie
30.07.201714:00Ochaby0:4 (0:1)Rudnik
01.08.201718:00Hażlach5:2 (2:1)Ochaby
10.08.201718:00Rudnik4:2 (2:2)Ochaby
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201