LKS Ochaby 96

Adres: Ochaby Małe 53, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 500 654 204
WWW: http://lksochaby96.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Chudyk
Kierownik: Maciej Kozieł, Grzegorz Chudyk
Trener: Czesław Korzec (do 11.10.2017 r. Jan Strządała oraz Czesław Korzec)

Rok założenia: 1996
Barwy: Zielono - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Ochaby 96
Pojemność stadionu: 400 miejsc (150 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 68m.

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2001/2002,
Mistrz C Klasy: 1998/1999,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Jędrykabramkarz
2Kamil Brudnyobrońca
3Hamada Gomaa Hassan Mohamedobrońca
4Czesław Korzecobrońca
5Marcin Pilchobrońca
6Jarosław Sodzawicznyobrońca
7Paweł Sulawaobrońca
8Krzysztof Zbijowskiobrońca
9Artur Boryśpomocnik
10Andrzej Brannypomocnik
11Krzysztof Bronowskipomocnik
12Rafał Dadokpomocnik
13Łukasz Gojdkapomocnik
14Dawid Karakułapomocnik
15Arkadiusz Kluzpomocnik
16Grzegorz Korzecpomocnik
17Maciej Koziełpomocnik
18Beniamin Królpomocnik
19Szymon Kuboszekpomocnik
20Michał Kuczerapomocnik
21Marcin Kukieńpomocnik
22Rafał Kukieńpomocnik
23Damian Kuśpomocnik
24Dawid Ochodekpomocnik
25Bartłomiej Okrutapomocnik
26Szymon Okrutapomocnik
27Łukasz Olmapomocnik
28Krzysztof Orawskipomocnik
29Maciej Pieczonkapomocnik
30Bartosz Pudełkopomocnik
31Dawid Siekierkapomocnik
32Maciej Śmiejapomocnik

Najlepsi strzelcy

2
Patryk Chudek
1
Grzegorz Chudyk
Rafał Kukień
Kamil Parchański
Maciej Pieczonka
Adrian Szczypka
Maciej Śmieja

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00KAPogwizdów4:0 (2:0)Ochaby
13.08.201717:00KAOchaby1:8 (1:3)Zabłocie
19.08.201716:00KAGoleszów11:2 (5:0)Ochaby
27.08.201718:00KAOchaby1:4 (1:1)Bąków
02.09.201716:00KADębowiec7:1 (1:1)Ochaby
10.09.201716:00KAKończyce M.8:0 (4:0)Ochaby
17.09.201716:00KAOchaby0:1 (0:0)Kaczyce
01.10.201715:00KAOchaby0:8 (0:3)Kończyce W.
08.10.201711:00KABrenna8:2 (1:1)Ochaby
11.10.201716:15KAPielgrzymowice14:1 (7:1)Ochaby
15.10.201716:00KAOchaby0:6 (0:6)Skoczów II
21.10.201715:00KA1909 Piast5:0 (5:0)Ochaby
28.10.201715:00KAOchaby0:4 (0:4)Strumień
08.04.201815:00KAOchabyWOPogwizdów
15.04.201815:00KAZabłocieWOOchaby
21.04.201815:00KAOchabyWOGoleszów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201716:00Ochaby4:9 (1:4)Zabłocie
30.07.201714:00Ochaby0:4 (0:1)Rudnik
01.08.201718:00Hażlach5:2 (2:1)Ochaby
10.08.201718:00Rudnik4:2 (2:2)Ochaby
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131