PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

GLKS Wilkowice II

Adres: -

Prezes: -
Kierownik: Dariusz Kanik
Trener: Mirosław Szymura

Rok założenia: 2016
Barwy: -
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Kurowskibramkarz
2Kacper Pucbramkarz
3Alan Banasikobrońca
4Kacper Chowaniecobrońca
5Marcin Hernasobrońca
6Marek Kolarczykobrońca
7Robert Staniecobrońca
8Dominik Copijapomocnik
9Oskar Filipczakpomocnik
10Daniel Galapomocnik
11Maksymilian Imielskipomocnik
12Adrian Janicapomocnik
13Artur Kliśpomocnik
14Mojżesz Kosmapomocnik
15Arkadiusz Lenkiewiczpomocnik
16Maciej Nikielpomocnik
17Kamil Ujmiakpomocnik
18Kamil Wajdzikpomocnik
19Przemysław Zońpomocnik
20Łukasz Gilowskinapastnik
21Mariusz Wojtylaknapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Maciej Wiewióra
4
Maciej Marzec
1
Sebastian Kanik
Jarosław Kopacz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.08.202016:00KBZabrzeg4:2 (1:2)Wilkowice II
06.09.202010:00KBWilkowice II3:3 (0:0)Godziszka
13.09.202011:00KBCzaniec II0:0 (0:0)Wilkowice II
20.09.202010:00KBWilkowice II6:1 (3:1)Grodziec
26.09.202016:00KBMazańcowice4:1 (2:1)Wilkowice II
04.10.202010:00KBWilkowice II0:1 (0:0)Bujaków
10.10.202015:00KBŁodygowice0:0 (0:0)Wilkowice II
18.10.202010:00KBWilkowice II-:-Rybarzowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

01.08.202015:00BKS Stal6:1 (2:0)Wilkowice II
08.08.2020Łękawica IIWilkowice II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83