TS 1909 Piast Cieszyn

Adres: ul. Zofii Kossak-Szatkowskiej 12/6
Telefon(y): +48 530 227 801, +48 502 837 643
E-mail: 1909piast@gmail.com

Prezes: Marek Skakuj
Kierownik: Jan Raszka
Trener: Marek Bakun

Data założenia: 20.06.2016
Barwy: Czerwono - żółto - niebieskie
Adres stadionu:

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Ferfeckibramkarz
2Paweł Kleszczbramkarz
3Pavel Resbramkarz
4Samuel Szurmanbramkarz
5Jan Śliwkabramkarz
6Jarosław Bujokobrońca
7Seweryn Gabzdylobrońca
8Kacper Gaszczykobrońca
9Rostislav Grošobrońca
10Maciej Ruckiobrońca
11Maciej Wałachobrońca
12Mariusz Woźniakobrońca
13Sebastian Żyłkaobrońca
14Jakub Bakunpomocnik
15Marek Bakunpomocnik
16Jakub Biernatpomocnik
17Arkadiusz Brachaczekpomocnik
18Krzysztof Dąbrowieckipomocnik
19Wojciech Dąbrowskipomocnik
20Filip Durajpomocnik
21Jakub Franczakpomocnik
22Kamil Gabryśpomocnik
23Jakub Gacekpomocnik
24Oskar Heinrichpomocnik
25Dawid Janoszekpomocnik
26Patryk Jarosińskipomocnik
27Daniel Juroszekpomocnik
28Przemysław Kaczmarekpomocnik
29Wojciech Kramarczykpomocnik
30Michał Kubiciuspomocnik
31Jakub Kukuczkapomocnik
32Dawid Menkapomocnik
33Jan Pabijaszpomocnik
34Maciej Piątekpomocnik
35Kacper Pytlińskipomocnik
36Przemysław Romańskipomocnik
37Kamil Sikorapomocnik
38Martin Skácelíkpomocnik
39Robert Szurmanpomocnik
40Rafał Śleziakpomocnik
41Marek Wajdapomocnik
42Jakub Węglorzpomocnik
43Wojciech Wilczekpomocnik
44Jakub Zamirskipomocnik
45Tomasz Szypernapastnik
46Michał Tobiasznapastnik
47Mikołaj Tobiasznapastnik

Najlepsi strzelcy


17
Dawid Janoszek
14
Tomasz Szyper
8
Jarosław Bujok
7
Arkadiusz Brachaczek
6
Mikołaj Tobiasz
4
Kamil Gabryś
Artur Rybka
3
Maciej Rucki
2
Jakub Kukuczka
1
Rostislav Groš
Patryk Jarosiński
Sebastian Kulczycki
Dawid Menka
Robert Szurman
Michał Tobiasz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PP1909 Piast4:1 (2:0)Zebrzydowice
05.08.201717:00KA1909 Piast2:1 (0:0)Pielgrzymowice
12.08.201717:00KAKończyce W.0:1 (0:1)1909 Piast
19.08.201717:00KA1909 Piast2:2 (1:0)Brenna
23.08.201717:00PP1909 Piast1:1 (1:1, 1:1) k. 3:4Drogomyśl
27.08.201717:00KASkoczów II3:1 (2:0)1909 Piast
02.09.201716:00KA1909 Piast2:2 (1:1)Kończyce M.
10.09.201716:00KA1909 Piast4:1 (0:1)Strumień
30.09.201715:00KAGoleszów3:0 (3:0)1909 Piast
04.10.201716:15KA1909 Piast0:3 (0:3)Zabłocie
07.10.201715:00KA1909 Piast4:0 (0:0)Bąków
14.10.201715:00KADębowiec0:2 (0:0)1909 Piast
21.10.201715:00KA1909 Piast5:0 (5:0)Ochaby
28.10.201715:00KAKaczyce2:6 (1:2)1909 Piast
04.11.201714:00KAPogwizdów0:1 (0:1)1909 Piast
08.04.201815:00KAPielgrzymowice2:2 (0:0)1909 Piast
14.04.201815:00KA1909 Piast2:1 (0:0)Kończyce W.
22.04.201811:00KABrennaWO1909 Piast
28.04.201816:00KA1909 Piast3:4 (2:0)Skoczów II
03.05.201816:00KAKończyce M.3:0 (1:0)1909 Piast
12.05.201816:00KA1909 Piast1:2 (1:1)Pogwizdów
16.05.201817:00KAStrumień0:6 (0:1)1909 Piast
20.05.201815:00KAZabłocie1:4 (1:2)1909 Piast
26.05.201817:00KA1909 Piast1:2 (1:0)Goleszów
31.05.201817:00KABąków1:1 (1:1)1909 Piast
05.06.201817:00KA1909 Piast5:1 (1:0)Dębowiec
09.06.201817:00KAOchabyWO1909 Piast
16.06.201817:00KA1909 Piast6:1 (2:0)Kaczyce

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

19.07.201718:001909 Piast4:2 (0:0,3:1,1:1)Goleszów
21.07.201718:001909 Piast4:2 (3:1)TJ Slovan Horní Žukov
26.07.201718:001909 Piast3:1 (1:0)Międzyrzecze
23.01.201817:301909 Piast2:2 (2:1)FK Fotbal Třinec U19
27.01.201811:001909 Piast2:3 (1:3)TJ Oldřichovice
03.02.201815:001909 Piast2:5 (1:2)Goleszów
10.02.201811:001909 Piast3:6 (2:1)TJ Smilovice
17.02.201809:001909 Piast8:0 (1:0)FK Těrlicko
24.02.201813:001909 Piast3:4 (0:1)Slovan Horní Žukov
03.03.201815:001909 PiastOFK Teplička nad Váhom
07.03.201818:001909 Piast1:6 (1:3)Drogomyśl
10.03.201809:001909 Piast7:1 (4:1)Sokol Hnojník
17.03.201817:001909 Piast4:2 (3:1)Goleszów
24.03.201815:00Kaniów4:2 (1:2)1909 Piast
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201