LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II

Adres: ul. Kościelna 9, 43-319 Kończyce Wielkie

Prezes: Józef Foltyn
Kierownik: Mirosław Bierski
Trener: Franciszek Bierski, Grzegorz Brychcy

Rok założenia: 2016
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (266 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Grygierekbramkarz
2Krystian Palabramkarz
3Wiesław Wenglarzybramkarz
4Robert Kozłowskiobrońca
5Marcin Krausobrońca
6Szymon Szczerbaobrońca
7Tobiasz Tokarzewskiobrońca
8Mieczysław Zorychtaobrońca
9Bartłomiej Bierskipomocnik
10Mirosław Bierskipomocnik
11Grzegorz Chmielpomocnik
12Mirosław Foltynpomocnik
13Mateusz Gabzdylpomocnik
14Patryk Hanselpomocnik
15Paweł Juchniewiczpomocnik
16Szymon Kaniapomocnik
17Jakub Krauspomocnik
18Łukasz Kwikpomocnik
19Kamil Majchrzakpomocnik
20Adrian Morawiecpomocnik
21Dawid Nagalskipomocnik
22Michał Podłuskipomocnik
23Artur Polonypomocnik
24Bartosz Siekierkapomocnik
25Tomasz Stołypomocnik
26Marcin Sztuchlikpomocnik
27Adam Wawrzyczekpomocnik
28Szymon Żyłapomocnik
29Michał Majchrzaknapastnik
30Jacek Stuchliknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Michał Majchrzak
5
Kamil Majchrzak
4
Grzegorz Brychcy
Przemysław Piekar
3
Robert Kozłowski
Miłosz Stoły
Jacek Stuchlik
2
Przemysław Kwik
Adrian Morawiec
1
Mirosław Bierski
Dominik Brychcy
Mateusz Brychcy
Marcin Morawiec
Dawid Nagalski
Bartosz Parchański
Jarosław Parchański
Marcin Siekierka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201717:00KBWielkie II3:3 (1:1)Pierściec
27.08.201717:00KBIstebna6:3 (4:2)Wielkie II
10.09.201716:00KBWielkie II2:1 (0:1)Nierodzim
01.10.201711:30KBGórki W.2:5 (1:1)Wielkie II
03.10.201716:15KBHażlach1:0 (1:0)Wielkie II
14.10.201715:00KBIskrzyczyn2:1 (0:1)Wielkie II
18.10.201716:15KBWielkie II4:1 (2:0)Golasowice
22.10.201715:00KBWielkie II1:5 (0:1)Pogórze
25.10.201716:00KBWielkie II5:1 (1:0)Rudnik
15.04.201811:00KBPierściec2:3 (1:1)Wielkie II
25.04.201817:00KBWielkie II2:2 (1:2)Istebna
03.05.201811:00KBNierodzim0:0 (0:0)Wielkie II
06.05.201816:00KBWielkie II1:3 (1:1)Hażlach
13.05.201816:00KBRudnik5:1 (1:0)Wielkie II
16.05.201817:30KBWielkie II5:1 (0:0)Górki W.
27.05.201817:00KBGolasowice1:1 (0:0)Wielkie II
07.06.201817:30KBWielkie II3:1 (1:1)Iskrzyczyn
10.06.201817:00KBPogórze4:0 (1:0)Wielkie II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201716:00Kaczyce1:0 (0:0)Wielkie II
04.02.201815:00Forteca Świerklany II4:3 (2:0)Wielkie II
10.02.201815:00KaczyceWielkie II
18.02.201814:00RudnikWielkie II
04.03.201814:00HażlachWielkie II

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201