LKS Wilki Wilcza

Adres: Grzonki 13a, 44-189 Wilcza
Telefon(y): +48 515 286 570
E-mail: wilkiwilcza@podokregzabrze.org
WWW: http://wilkiwilcza.pl

Prezes: -
Kierownik: -
Trener: Józef Dankowski

Rok założenia: 1948
Barwy: Niebieskie
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2015/2016
Wicemistrz A Klasy: 2012/2013
Mistrz B Klasy: 2007/2008

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Matrasbramkarz
2Robert Pietrekbramkarz
3Dominik Czekańskiobrońca
4Marcin Leszczyńskiobrońca
5Jakub Steuerobrońca
6Bartosz Sulimaobrońca
7Damian Bartospomocnik
8Jakub Borowskipomocnik
9Piotr Buchalikpomocnik
10Michał Ćwielongpomocnik
11Miłosz Ćwielongpomocnik
12Dawid Gajewskipomocnik
13Michał Orzeszynapomocnik
14Aleksander Sopelpomocnik
15Tomasz Tabiśpomocnik
16Kamil Wawocznypomocnik
17Mateusz Wiśniowskipomocnik
18Łukasz Żyrkowskipomocnik
19Kamil Brachaczeknapastnik
20Dawid Drozdowskinapastnik
21Damian Mnochynapastnik
22Arystydes Pachucynapastnik
23Łukasz Szymuranapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Dawid Gajewski
6
Kamil Wawoczny
4
Marcin Leszczyński
3
Dawid Drozdowski
Mateusz Wiśniowski
2
Damian Bartos
Piotr Buchalik
Arystydes Pachucy
Jakub Steuer
1
Michał Orzeszyna
Aleksander Sopel
Tomasz Tabiś
Michał Zieliński
Łukasz Żyrkowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LJasienica3:2 (2:1)Wilcza
15.08.201817:004LWilcza2:3 (0:2)TSP II
18.08.201817:004LPołomia0:3 (0:1)Wilcza
25.08.201817:004LWilcza0:0 (0:0)Landek
01.09.201817:004LUstroń3:0 (1:0)Wilcza
08.09.201816:004LWilcza3:4 (0:1)Goczałkowice
15.09.201816:304LWodzisław1:2 (1:1)Wilcza
22.09.201816:004LWilcza1:0 (0:0)Racibórz
29.09.201816:004LCzechowice-Dz.1:0 (1:0)Wilcza
06.10.201815:004LBełk3:0 (1:0)Wilcza
13.10.201815:004LWilcza1:1 (1:0)Tychy II
20.10.201815:004LCzaniec1:0 (1:0)Wilcza
27.10.201814:004LWilcza2:2 (1:1)Radziechowy
03.11.201814:004LGaszowice4:3 (1:2)Wilcza
10.11.201813:304LWilcza1:0 (0:0)Łaziska Grn.
16.03.201915:304LWilcza4:1 (0:0)Jasienica
24.03.201915:304LTSP II0:1 (0:0)Wilcza
30.03.201916:004LWilcza3:2 (2:0)Połomia
06.04.201917:004LLandek3:2 (1:0)Wilcza
13.04.201917:004LWilcza1:0 (1:0)Ustroń
20.04.201913:004LGoczałkowice5:1 (1:1)Wilcza
27.04.201917:004LWilcza2:1 (0:1)Wodzisław
01.05.201917:004LRacibórz1:1 (0:0)Wilcza
04.05.201917:004LWilcza1:2 (1:0)Czechowice-Dz.
11.05.201917:004LWilcza0:2 (0:1)Bełk
19.05.201911:004LTychy II3:1 (2:1)Wilcza
25.05.201917:004LWilcza0:1 (0:0)Czaniec
29.05.201918:004LRadziechowy2:3 (0:1)Wilcza
01.06.201917:004LWilcza3:1 (1:1)Gaszowice
08.06.201917:004LŁaziska Grn.2:0 (0:0)Wilcza
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220