MKS Lędziny

Adres: Stadionowa 1, 43-140 Lędziny
WWW: http://mksledziny.pl

Prezes: Mirosław Szyndlar
Trener: Adrian Napierała

Rok założenia: 1932
Barwy: Czerwono - niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion MKS Lędziny
Pojemność stadionu: 990 miejsc (319 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Gawlikbramkarz
2Mariusz Kuchtabramkarz
3Szymon Kwiatkowskibramkarz
4Patryk Bajorobrońca
5Grzegorz Bednarekobrońca
6Robert Kachelobrońca
7Dawid Karlikobrońca
8Grzegorz Kostrzewaobrońca
9Adam Matejaobrońca
10Mateusz Roszakobrońca
11Jakub Sobczakobrońca
12Dawid Worekobrońca
13Artur Adamczykpomocnik
14Dawid Apajewskipomocnik
15Łukasz Buchałapomocnik
16Damian Czuprynapomocnik
17Łukasz Gardawskipomocnik
18Kamil Ingrampomocnik
19Zbigniew Janikpomocnik
20Grzegorz Krakowiakpomocnik
21Daniel Kramarczykpomocnik
22Łukasz Kutpomocnik
23Mateusz Malikpomocnik
24Dawid Piekielnypomocnik
25Jakub Ryłkopomocnik
26Mateusz Śliwapomocnik
27Adam Adamusnapastnik
28Artur Kamińskinapastnik
29Marcin Majernapastnik
30Łukasz Malickinapastnik
31Karol Nowrockinapastnik
32Jakub Rzepanapastnik
33Rafał Sieradzkinapastnik
34Antoni Turczyńskinapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Mateusz Śliwa
9
Adam Mateja
7
Antoni Turczyński
3
Marcin Szczurek
2
Kamil Ingram
Łukasz Kut
Jakub Rzepa
1
Patryk Bajor
Łukasz Gardawski
Artur Kamiński
Daniel Kramarczyk
Mateusz Malik
Karol Nowrocki
Rafał Sieradzki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LRadziechowy2:0 (0:0)Lędziny
19.08.201717:004LLędziny1:4 (1:2)Ustroń
26.08.201717:004LLędziny1:1 (0:0)Racibórz
03.09.201716:004LWodzisław4:2 (2:2)Lędziny
09.09.201716:004LLędziny4:3 (4:2)Tychy II
16.09.201716:004LJasienica3:2 (2:1)Lędziny
01.10.201716:004LTSP II2:1 (2:1)Lędziny
07.10.201715:004LLędziny0:0 (0:0)Czaniec
14.10.201715:004LLandek5:0 (1:0)Lędziny
21.10.201715:004LLędziny1:3 (0:3)Gaszowice
28.10.201714:004LSkoczów2:0 (1:0)Lędziny
04.11.201713:004LLędziny1:1 (0:0)Goczałkowice
11.11.201713:004LBytom3:3 (2:2)Lędziny
18.11.201711:004LLędziny5:2 (2:2)Wilcza
25.11.201711:004LLędzinyWOBełk
24.03.201815:304LUstroń3:2 (1:1)Lędziny
31.03.201813:004LRacibórz3:1 (2:0)Lędziny
07.04.201817:004LLędziny0:0 (0:0)Wodzisław
15.04.201811:004LTychy II5:2 (4:1)Lędziny
18.04.201817:304LLędziny2:2 (0:1)Radziechowy
21.04.201817:004LLędziny1:1 (0:1)Jasienica
28.04.201817:004LBełk1:1 (1:1)Lędziny
01.05.201817:004LLędziny3:2 (3:0)TSP II
05.05.201817:004LCzaniec4:1 (1:0)Lędziny
12.05.201817:004LLędziny2:1 (0:0)Landek
19.05.201817:004LGaszowice4:1 (2:0)Lędziny
26.05.201817:004LLędziny2:2 (1:1)Skoczów
30.05.201818:004LGoczałkowice4:2 (1:1)Lędziny
03.06.201818:004LLędziny1:4 (0:3)Bytom
09.06.201817:004LWilcza7:3 (4:0)Lędziny
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201