GKS Dąb Gaszowice

Adres: ul. Rydułtowska 7, 44-293 Gaszowice
WWW: http://dab-gaszowice.pl

Prezes: Wojciech Kubek
Kierownik: Tomasz Salwiczek
Trener: Dariusz Widawski (do 28 kolejki gier Zdzisław Marszolik)

Rok założenia: 1947
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Dębu Gaszowice
Pojemność stadionu: 600 miejsc (194 siedzących)
Wymiary boiska: 101m. x 62m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2011/2012
Puchar Polski w podokręgu: 2015/2016, 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mirosław Kuczerabramkarz
2Błażej Mandryszbramkarz
3Szymon Jezierskiobrońca
4Mariusz Kraśniewskiobrońca
5Michał Mazurobrońca
6Wojciech Orzełobrońca
7Kamil Sikoraobrońca
8Krzysztof Sikoraobrońca
9Michał Szczurekobrońca
10Jakub Gnyppomocnik
11Kamil Gołyśpomocnik
12Beniamin Pysznypomocnik
13Mariusz Regułapomocnik
14Tomasz Regułapomocnik
15Artur Sapekpomocnik
16Krzysztof Szewczykpomocnik
17Sebastian Szymurapomocnik
18Daniel Tokarczykpomocnik
19Szymon Zientekpomocnik
20Grzegorz Brózdanapastnik
21Damian Gorzawskinapastnik
22Łukasz Michalskinapastnik
23Przemysław Stebelnapastnik
24Paweł Wieczoreknapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Mariusz Kraśniewski
Sebastian Szymura
8
Paweł Kulczyk
6
Grzegorz Brózda
5
Krzysztof Szewczyk
4
Mariusz Reguła
3
Paweł Wieczorek
2
Szymon Jezierski
Wojciech Orzeł
Krzysztof Sikora
1
Damian Gorzawski
Łukasz Michalski
Tomasz Reguła
Kamil Sikora
Michał Szczurek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201717:004LGaszowice2:2 (1:2)Bełk
19.08.201717:004LGaszowice2:2 (1:2)TSP II
26.08.201717:004LGaszowice2:1 (1:0)Czaniec
02.09.201716:004LLandek2:4 (1:1)Gaszowice
09.09.201716:004LGaszowice1:1 (0:0)Ustroń
16.09.201716:004LGaszowice3:1 (2:1)Skoczów
04.10.201716:004LGoczałkowice1:1 (1:1)Gaszowice
07.10.201715:004LWilcza2:1 (0:1)Gaszowice
14.10.201715:004LGaszowice0:0 (0:0)Radziechowy
21.10.201715:004LLędziny1:3 (0:3)Gaszowice
04.11.201713:004LWodzisław1:1 (1:1)Gaszowice
11.11.201713:004LGaszowice2:4 (1:1)Tychy II
18.11.201713:004LJasienicaWOGaszowice
25.11.201713:304LGaszowice1:2 (0:0)Bytom
25.03.201815:304LTSP II3:1 (1:1)Gaszowice
31.03.201813:004LCzaniec1:0 (1:0)Gaszowice
04.04.201817:004LGaszowice2:1 (1:0)Racibórz
07.04.201817:004LGaszowice0:1 (0:0)Landek
14.04.201817:004LUstroń3:1 (0:1)Gaszowice
21.04.201817:004LSkoczów4:4 (2:1)Gaszowice
25.04.201817:00PPRachowice0:2 (0:0)Gaszowice
28.04.201817:004LGaszowice2:2 (0:1)Goczałkowice
01.05.201817:004LBytom3:2 (1:0)Gaszowice
05.05.201817:004LGaszowice1:4 (0:2)Wilcza
09.05.201818:004LBełk2:0 (2:0)Gaszowice
12.05.201817:004LRadziechowy6:2 (3:0)Gaszowice
16.05.201817:30PPRadziechowyWOGaszowice
19.05.201817:004LGaszowice4:1 (2:0)Lędziny
26.05.201817:004LRacibórz5:2 (3:2)Gaszowice
30.05.201818:004LGaszowice2:1 (1:0)Wodzisław
02.06.201811:004LTychy II0:2 (0:2)Gaszowice
09.06.201817:004LGaszowice3:1 (1:0)Jasienica
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201