GKS Dąb Gaszowice

Adres: ul. Rydułtowska 7, 44-293 Gaszowice
WWW: http://dab-gaszowice.pl

Prezes: Wojciech Kubek
Kierownik: Tomasz Salwiczek
Trener: Dariusz Widawski

Rok założenia: 1947
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Dębu Gaszowice
Pojemność stadionu: 600 miejsc (194 siedzących)
Wymiary boiska: 101m. x 62m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2011/2012
Puchar Polski w podokręgu: 2015/2016, 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mirosław Kuczerabramkarz
2Jakub Lichońbramkarz
3Błażej Mandryszbramkarz
4Kamil Eliasobrońca
5Mariusz Kraśniewskiobrońca
6Michał Mazurobrońca
7Wojciech Orzełobrońca
8Kamil Sikoraobrońca
9Krzysztof Sikoraobrońca
10Michał Szczurekobrońca
11Kamil Gołyśpomocnik
12Krzysztof Jurczykpomocnik
13Kamil Ogonpomocnik
14Tomasz Regułapomocnik
15Jakub Smołkapomocnik
16Krzysztof Szewczykpomocnik
17Sebastian Szymurapomocnik
18Maksym Kravetsnapastnik
19Łukasz Michalskinapastnik
20Dominik Niećkonapastnik
21Przemysław Stebelnapastnik

Najlepsi strzelcy

2
Wojciech Orzeł
Michał Szczurek
1
Mariusz Kraśniewski
Tomasz Reguła
Przemysław Stebel
Krzysztof Szewczyk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LGaszowice0:2 (0:1)Czaniec
15.08.201817:004LRadziechowy0:1 (0:1)Gaszowice
19.08.201817:004LGaszowice2:3 (2:0)Bełk
25.08.201817:004LGaszowice0:0 (0:0)Łaziska Grn.
01.09.201816:004LJasienica0:1 (0:0)Gaszowice
08.09.201816:004LGaszowice4:1 (1:1)TSP II
15.09.201816:004LPołomia6:1 (1:1)Gaszowice
22.09.201816:004LGaszowice0:2 (0:1)Landek
29.09.201816:004LUstroń6:1 (2:0)Gaszowice
06.10.201815:004LGaszowice0:2 (0:1)Goczałkowice
13.10.201815:304LWodzisław3:0 (0:0)Gaszowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec116
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Węgierska G.1122
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Pewel Śl.819
3Czernichów718
4Jeleśnia817
5Słotwina1014
6Korbielów813
7Trzebinia1013
8Pewel M.810
9Cisiec1010
10Kocierz99
11TS Przyborów99
12Przyborów100