KS Spójnia Landek

Adres: Landek 32, 43-394 Rudzica
Telefon(y): +48 338 153 983
E-mail: spojnialandek@beskidzkapilka.pl
WWW: http://spojnialandek.futbolowo.pl

Prezes: Wojciech Koźlik
Kierownik: Jacek Kubica
Trener: Bartosz Woźniak (do 27.01.2018 r. Andrzej Myśliwiec)

Data założenia: 10.07.1992
Barwy: Biało - niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion KS Spójnia Landek
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 104m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2012/2013, 2014/205
MIstrz A Klasy: 2006/2007
Mistrz B Klasy: 2003/2004

Puchar Polski (podokręg): 2017/2018
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Gilbramkarz
2Zbigniew Huczałabramkarz
3Mateusz Badowskiobrońca
4Michał Czyżobrońca
5Daniel Gurbiszobrońca
6Szymon Kubicaobrońca
7Jakub Wojtyłaobrońca
8Mateusz Bernatpomocnik
9Tymoteusz Gościniewiczpomocnik
10Marcin Habdaspomocnik
11Kamil Kułagowskipomocnik
12Dawid Marekpomocnik
13Damian Sanetrapomocnik
14Mieczysław Sikorapomocnik
15Mateusz Skrobolpomocnik
16Witold Szczepanikpomocnik
17Piotr Trądpomocnik
18Daniel Sobasnapastnik
19Filip Wiśniewskinapastnik
20Bartosz Woźniaknapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Bartosz Woźniak
5
Marcin Habdas
Mateusz Skrobol
3
Mieczysław Sikora
Daniel Sobas
Filip Wiśniewski
1
Mateusz Badowski
Szymon Kubica
Damian Sanetra
Piotr Trąd
Jakub Wojtyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.201717:30PPBestwina1:3 (0:2)Landek
12.08.201717:004LLandek3:1 (1:0)TSP II
19.08.201717:004LCzaniec2:0 (0:0)Landek
26.08.201717:004LLandek1:0 (1:0)Ustroń
02.09.201716:004LLandek2:4 (1:1)Gaszowice
09.09.201716:004LSkoczów0:5 (0:2)Landek
13.09.201716:30PPLandek4:0 (0:0)BKS Stal
16.09.201716:004LLandek0:0 (0:0)Goczałkowice
27.09.201716:00PPCzechowice-Dz.2:4 (0:0, 2:2)Landek
30.09.201716:004LLandek4:2 (1:2)Wilcza
04.10.201718:004LBytom2:0 (1:0)Landek
07.10.201715:004LRadziechowy5:1 (1:1)Landek
14.10.201715:004LLandek5:0 (1:0)Lędziny
21.10.201715:004LRacibórz3:1 (0:0)Landek
28.10.201714:004LLandek2:1 (1:0)Wodzisław
05.11.201711:004LTychy II1:0 (1:0)Landek
11.11.201713:004LLandek1:2 (1:1)Jasienica
18.11.201713:004LBełk5:1 (2:0)Landek
25.11.201712:00PPLandek0:0 (0:0, 0:0) k. 3:2Rekord

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201711:00LandekGrunwald
19.07.201717:30Landek2:7 (0:3)Pawłowice
22.07.201710:00UstrońLandek
26.07.201718:30Landek0:7 (0:2)Gwarek Tarnowskie Góry
29.07.201710:00Landek1:4 (1:2)Wodzisław
05.08.201717:00Landek3:5 (3:1)RKS Grodziec
19.01.201817:00Landek1:1 (0:1)Pszczyna
27.01.201817:00Landek1:3 (1:1)Zabrze II
03.02.201809:00BKS Stal1:2 (1:1)Landek
10.02.201811:00Góral2:2 (1:1)Landek
19.02.201817:30Czechowice-Dz.2:5 (1:3)Landek

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101