KS Spójnia Landek

Adres: Landek 32, 43-394 Rudzica
Telefon(y): +48 338 153 983
E-mail: spojnialandek@beskidzkapilka.pl
WWW: http://spojnialandek.futbolowo.pl

Prezes: ? (do 6.05.2019 r. Wojciech Koźlik)
Kierownik: Jacek Kubica
Trener: Jan Furlepa (do 1.05.2019 r. Bartosz Woźniak)

Data założenia: 10.07.1992
Barwy: Biało - niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion KS Spójnia Landek
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 104m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2012/2013, 2014/205
MIstrz A Klasy: 2006/2007
Mistrz B Klasy: 2003/2004

Puchar Polski (podokręg): 2017/2018
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Zbigniew Huczałabramkarz
2Patryk Kierlinbramkarz
3Daniel Gurbiszobrońca
4Marek Hellerobrońca
5Szymon Jagiełaobrońca
6Jakub Kalfasobrońca
7Jakub Kubicaobrońca
8Szymon Kubicaobrońca
9Mateusz Bernatpomocnik
10Marcin Habdaspomocnik
11Kamil Jarośpomocnik
12Jakub Mencnarowskipomocnik
13Mateusz Skrobolpomocnik
14Daniel Sobaspomocnik
15Mateusz Kubicanapastnik
16Mykhailo Lavruknapastnik
17Wojciech Małyjureknapastnik
18Marcin Sobczaknapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Mykhailo Lavruk
5
Wojciech Małyjurek
Szymon Płoszaj
4
Szymon Kubica
Marcin Sobczak
3
Mikołaj Franusik
Marcin Habdas
Daniel Sobas
2
Daniel Gurbisz
1
Mateusz Bernat
Tomasz Franusik
Szymon Jagieła
Jakub Kalfas
Jakub Kubica
Mateusz Kubica

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201817:004LLandek1:1 (1:1)Wodzisław
15.08.201817:004LRacibórz2:0 (0:0)Landek
18.08.201817:004LLandek1:2 (0:0)Czechowice-Dz.
22.08.201817:30PPKobiernice0:4 (0:0)Landek
25.08.201817:004LWilcza0:0 (0:0)Landek
01.09.201815:004LLandek0:4 (0:1)Tychy II
04.09.201817:30PPBestwina3:2 (1:0)Landek
08.09.201815:004LCzaniec2:0 (0:0)Landek
15.09.201816:004LLandek0:1 (0:0)Radziechowy
22.09.201816:004LGaszowice0:2 (0:1)Landek
29.09.201816:004LLandek0:4 (0:3)Łaziska Grn.
06.10.201815:004LJasienica2:1 (1:0)Landek
13.10.201815:004LLandek0:0 (0:0)TSP II
20.10.201815:004LPołomia0:4 (0:1)Landek
27.10.201814:004LLandek0:1 (0:1)Bełk
03.11.201814:004LLandek1:3 (0:0)Ustroń
09.03.201915:004LGoczałkowice0:0 (0:0)Landek
16.03.201915:304LWodzisław1:2 (0:1)Landek
23.03.201915:304LLandek2:2 (2:1)Racibórz
30.03.201916:004LCzechowice-Dz.0:1 (0:0)Landek
06.04.201917:004LLandek3:2 (1:0)Wilcza
14.04.201911:004LTychy II1:1 (0:0)Landek
20.04.201913:004LLandek2:2 (0:1)Czaniec
27.04.201917:004LRadziechowy3:0 (2:0)Landek
01.05.201917:004LLandek1:2 (1:1)Gaszowice
11.05.201917:004LLandek1:2 (0:0)Jasienica
19.05.201916:004LTSP II1:1 (0:0)Landek
22.05.201918:004LŁaziska Grn.2:3 (1:2)Landek
25.05.201917:004LLandek5:0 (1:0)Połomia
29.05.201918:004LBełk0:0 (0:0)Landek
01.06.201917:004LUstroń1:0 (1:0)Landek
08.06.201917:004LLandek4:5 (2:3)Goczałkowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:30Landek4:3 (2:1)Tempo Białka
25.07.201818:00Ustroń4:0 (2:0)Landek
27.07.201818:00Skoczów2:0 (0:0)Landek
03.08.201818:00Łaziska Grn.2:0 (1:0)Landek
10.11.201813:30Rozwój Katowice0:0Landek
19.01.201910:00Rekord1:0 (1:0)Landek
27.01.201913:00Rozwój KatowiceLandek
03.02.201911:00Landek2:3 (2:2)Mikołów
09.02.201917:00Landek3:2 (2:0)Jaworze
16.02.201917:00Landek6:1 (5:1)Zebrzydowice
24.02.201917:00Landek1:0 (1:0)Beskid A.
02.03.201916:00Landek1:0 (0:0)Skoczów

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220