LKS Błękitni Pierściec

Adres: ul. Spacerowa 16, 43-430 Skoczów
Telefon(y): 338 538 827, 698 645 270
E-mail: p.pieczonka7@gmail.com
WWW: http://blekitnipiersciec.futbolowo.pl

Prezes: Wincenty Ciupka
Kierownik: Marek Szadkowski
Trener: Dariusz Malchar

Rok założenia: 1949
Barwy: Biało - Niebieskie
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 1990/1991,
Mistrz C Klasy: 1982/1983, 1989/1990,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Matusznybramkarz
2Mateusz Niesytbramkarz
3Seweryn Bujokobrońca
4Wincenty Ciupkaobrońca
5Janusz Gucwaobrońca
6Daniel Jaworskiobrońca
7Krystian Kuśobrońca
8Grzegorz Strządałaobrońca
9Seweryn Stuchlikobrońca
10Artur Wacławczykobrońca
11Szymon Binkowskipomocnik
12Tomasz Chmielpomocnik
13Błażej Filapekpomocnik
14Grzegorz Ihaspomocnik
15Remigiusz Iskrzyckipomocnik
16Mateusz Karczmarczykpomocnik
17Łukasz Koniarczykpomocnik
18Sebastian Kuśpomocnik
19Łukasz Lebiedzikpomocnik
20Łukasz Matuszekpomocnik
21Maciej Mielniczekpomocnik
22Arkadiusz Obracajpomocnik
23Łukasz Palapomocnik
24Rafał Sojkapomocnik
25Paweł Staszekpomocnik
26Kamil Szadkowskipomocnik
27Piotr Szadkowskipomocnik
28Rafał Szczotkapomocnik
29Sylwester Szczypkapomocnik
30Kacper Wojtekpomocnik
31Dawid Markieczkonapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Grzegorz Ihas
Maciej Mielniczek
3
Daniel Jaworski
Sebastian Kuś
2
Szymon Binkowski
Dawid Markieczko
1
Rafał Szczotka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201811:00KBNierodzim0:1 (0:0)Pierściec
02.09.201811:00KBPierściec6:0 (2:0)Golasowice
09.09.201816:00KBIskrzyczyn1:4 (0:1)Pierściec
16.09.201811:00KBPierściec2:0 (1:0)Kaczyce
23.09.201816:00KBOchaby0:1 (0:0)Pierściec
07.10.201811:30KBPierściec2:1 (1:0)Wielkie II
14.10.201811:30KBGórki W.1:3 (0:2)Pierściec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.08.201818:00Pierściec3:4 (2:2)Zabrzeg
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec116
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Węgierska G.1122
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Pewel Śl.819
3Czernichów718
4Jeleśnia817
5Słotwina1014
6Korbielów813
7Trzebinia1013
8Pewel M.810
9Cisiec1010
10Kocierz99
11TS Przyborów99
12Przyborów100