LKS Błękitni Pierściec

Adres: ul. Spacerowa 16, 43-430 Skoczów
Telefon(y): 338 538 827, 698 645 270
E-mail: p.pieczonka7@gmail.com
WWW: http://blekitnipiersciec.futbolowo.pl

Prezes: Wincenty Ciupka
Kierownik: Marek Szadkowski
Trener: Dariusz Malchar

Rok założenia: 1949
Barwy: Biało - Niebieskie
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 1990/1991,
Mistrz C Klasy: 1982/1983, 1989/1990,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Matusznybramkarz
2Mateusz Niesytbramkarz
3Seweryn Bujokobrońca
4Wincenty Ciupkaobrońca
5Janusz Gucwaobrońca
6Daniel Jaworskiobrońca
7Krystian Kuśobrońca
8Grzegorz Strządałaobrońca
9Seweryn Stuchlikobrońca
10Artur Wacławczykobrońca
11Szymon Binkowskipomocnik
12Tomasz Chmielpomocnik
13Błażej Filapekpomocnik
14Grzegorz Ihaspomocnik
15Remigiusz Iskrzyckipomocnik
16Mateusz Karczmarczykpomocnik
17Łukasz Koniarczykpomocnik
18Sebastian Kuśpomocnik
19Łukasz Lebiedzikpomocnik
20Łukasz Matuszekpomocnik
21Maciej Mielniczekpomocnik
22Arkadiusz Obracajpomocnik
23Łukasz Palapomocnik
24Rafał Sojkapomocnik
25Paweł Staszekpomocnik
26Kamil Szadkowskipomocnik
27Piotr Szadkowskipomocnik
28Rafał Szczotkapomocnik
29Sylwester Szczypkapomocnik
30Kacper Wojtekpomocnik
31Dawid Markieczkonapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Dawid Markieczko
8
Daniel Jaworski
7
Grzegorz Ihas
6
Maciej Mielniczek
5
Szymon Binkowski
Sebastian Kuś
4
Rafał Szczotka
2
Kamil Szadkowski
1
Błażej Filapek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201811:00KBNierodzim0:1 (0:0)Pierściec
02.09.201811:00KBPierściec6:0 (2:0)Golasowice
09.09.201816:00KBIskrzyczyn1:4 (0:1)Pierściec
16.09.201811:00KBPierściec2:0 (1:0)Kaczyce
23.09.201816:00KBOchaby0:1 (0:0)Pierściec
07.10.201811:30KBPierściec2:1 (1:0)Wielkie II
14.10.201811:30KBGórki W.1:3 (0:2)Pierściec
28.10.201811:00KBPierściec5:0 (2:0)Rudnik
14.04.201911:00KBPierściec4:0 (2:0)Nierodzim
22.04.201915:00KBGolasowice0:4 (0:3)Pierściec
28.04.201911:00KBPierściec3:1 (1:1)Iskrzyczyn
05.05.201916:00KBKaczyce0:2 (0:1)Pierściec
12.05.201911:00KBPierściec5:0 (3:0)Ochaby
01.06.201917:00KBPierściec6:1 (2:0)Górki W.
05.06.201917:30KBWielkie II0:1 (0:0)Pierściec
09.06.201914:00KBRudnik3:0 (1:0)Pierściec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.08.201818:00Pierściec3:4 (2:2)Zabrzeg
09.02.201914:00Pierściec3:1 (2:1)Landek U19
17.02.201918:00Pierściec4:7 (2:1)Grodziec
22.02.201919:00Zabrzeg2:6 (0:2)Pierściec
02.03.201911:00Bąków5:2 (4:2)Pierściec
10.03.201914:00Rybarzowice0:4 (0:2)Pierściec
15.03.201917:30Ustroń U196:1 (2:1)Pierściec
17.03.201911:00Pierściec1:5 (1:0)Międzyrzecze
23.03.201915:00Zabłocie2:4 (1:1)Pierściec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220