GKS Radziechowy-Wieprz II

Adres: ul. Św. Marcina 23, 34-381 Radziechowy
WWW: http://www.radziechowy.futbolowo.pl

Prezes: Jakubiec Henryk
Kierownik: Świniański Jacek
Trener: Artur Kitka

Rok założenia: 1947
Barwy: Granatowo - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion w Wieprzu
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 60m.

Mistrz Klasy B: 2014/15

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adrian Rodakbramkarz
2Konrad Matlakobrońca
3Kamil Najzerobrońca
4Marcin Rypieńobrońca
5Miłosz Świniańskiobrońca
6Piotr Barcikpomocnik
7Krzysztof Figurapomocnik
8Mateusz Gołekpomocnik
9Adam Gowinpomocnik
10Mateusz Korczykpomocnik
11Kacper Kosiecpomocnik
12Jakub Leszczewskipomocnik
13Dawid Markielpomocnik
14Adam Medwidpomocnik
15Dariusz Pytlarzpomocnik
16Michał Rypieńpomocnik
17Dominik Syposzpomocnik
18Sebastian Świniańskipomocnik
19Krzysztof Kupczaknapastnik
20Kacper Marszałeknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Wojciech Płaza
3
Wojciech Barcik
Adam Gowin
Kacper Kosiec
Konrad Matlak
2
Krzysztof Figura
Jakub Kwaśny
Maciej Łącki
1
Piotr Barcik
Tomasz Franusik
Mateusz Korczyk
Krzysztof Kupczak
Jakub Łukaszek
Michał Rypień
Kacper Śleziak
Miłosz Świniański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201811:00PPRadziechowy II0:6 (0:2)Żabnica
15.08.201811:00KAJuszczyna1:2 (0:0)Radziechowy II
19.08.201816:00KARadziechowy II1:1 (0:0)Leśna
25.08.201816:00KAZarzecze0:0 (0:0)Radziechowy II
01.09.201817:00KARadziechowy II2:0 (2:0)Babia Góra
08.09.201816:00KASopotnia2:1 (1:1)Radziechowy II
16.09.201816:00KARadziechowy II4:2 (3:0)Gilowice
23.09.201816:00KALipowa1:3 (0:1)Radziechowy II
30.09.201816:00KARadziechowy II1:2 (0:1)Pietrzykowice
06.10.201816:00KAWęgierska G.1:1 (0:0)Radziechowy II
14.10.201814:00KARadziechowy II1:3 (1:1)Milówka
21.10.201811:00KASoła Ż.1:0 (0:0)Radziechowy II
28.10.201814:00KARadziechowy II2:0 (0:0)Ujsoły
03.11.201814:00KAŻabnica4:1 (3:0)Radziechowy II
31.03.201914:00KARadziechowy II3:0 (3:0)Juszczyna
07.04.201915:00KALeśna2:0 (1:0)Radziechowy II
14.04.201915:00KARadziechowy II1:1 (1:0)Zarzecze
22.04.201915:00KABabia Góra2:1 (2:0)Radziechowy II
28.04.201915:00KARadziechowy II1:0 (0:0)Sopotnia
01.05.201916:00KAGilowice3:2 (1:1)Radziechowy II
05.05.201917:00KARadziechowy II4:2 (4:2)Lipowa
12.05.201914:00KAPietrzykowice2:0 (0:0)Radziechowy II
19.05.201914:00KARadziechowy II1:3 (0:2)Węgierska G.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201815:00Radziechowy II1:5 (1:3)Lipowa
17.02.201911:00Cisiec0:3 (0:0)Radziechowy II
03.03.201911:00Radziechowy II4:0 (2:0)Cięcina U19
17.03.201911:00Lipowa0:0Radziechowy II
24.03.201911:00Radziechowy II2:2 (2:2)Bystra (k. Żywca)

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220