GKS Radziechowy-Wieprz II

Adres: ul. Św. Marcina 23, 34-381 Radziechowy
WWW: http://www.radziechowy.futbolowo.pl

Prezes: Jakubiec Henryk
Kierownik: Świniański Jacek
Trener: Artur Kitka

Rok założenia: 1947
Barwy: Granatowo - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion w Wieprzu
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 60m.

Mistrz Klasy B: 2014/15

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adrian Rodakbramkarz
2Konrad Matlakobrońca
3Kamil Najzerobrońca
4Marcin Rypieńobrońca
5Miłosz Świniańskiobrońca
6Piotr Barcikpomocnik
7Krzysztof Figurapomocnik
8Mateusz Gołekpomocnik
9Adam Gowinpomocnik
10Kacper Kosiecpomocnik
11Jakub Leszczewskipomocnik
12Dawid Markielpomocnik
13Adam Medwidpomocnik
14Dawid Nowakpomocnik
15Dariusz Pytlarzpomocnik
16Michał Rypieńpomocnik
17Dominik Syposzpomocnik
18Sebastian Świniańskipomocnik
19Krzysztof Kupczaknapastnik
20Kacper Marszałeknapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Wojciech Płaza
2
Krzysztof Figura
Jakub Kwaśny
Maciej Łącki
Konrad Matlak
1
Adam Gowin
Jakub Łukaszek
Michał Rypień
Kacper Śleziak
Miłosz Świniański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201811:00PPRadziechowy II0:6 (0:2)Żabnica
15.08.201811:00KAJuszczyna1:2 (0:0)Radziechowy II
19.08.201816:00KARadziechowy II1:1 (0:0)Leśna
25.08.201816:00KAZarzecze0:0 (0:0)Radziechowy II
01.09.201817:00KARadziechowy II2:0 (2:0)Babia Góra
08.09.201816:00KASopotnia2:1 (1:1)Radziechowy II
16.09.201816:00KARadziechowy II4:2 (3:0)Gilowice
23.09.201816:00KALipowa1:3 (0:1)Radziechowy II
30.09.201816:00KARadziechowy II1:2 (0:1)Pietrzykowice
06.10.201816:00KAWęgierska G.1:1 (0:0)Radziechowy II
14.10.201814:00KARadziechowy II1:3 (1:1)Milówka
21.10.201811:00KASoła Ż.1:0 (0:0)Radziechowy II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201815:00Radziechowy II1:5 (1:3)Lipowa

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100