GLKS Wilkowice

Adres: ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice
Telefon(y): 334 706 703
WWW: http://glks-wilkowice.pl

Prezes: Ryszard Rączka
Kierownik: Zbigniew Staniec
Trener: Grzegorz Więzik (do 11.11.2017 r. Sebastian Gruszfeld)

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion GOSiR Wilkowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 65m.

Mistrz Klasy A: 2015/16

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Chmielbramkarz
2Damian Górnybramkarz
3Piotr Walasbramkarz
4Damian Beruśobrońca
5Juraj Dančíkobrońca
6Łukasz Holaobrońca
7Marek Kolarczykobrońca
8Kamil Krzakobrońca
9Zbigniew Kupczokobrońca
10Maciej Marekobrońca
11Wojciech Miodońskiobrońca
12Łukasz Szewczykobrońca
13Patryk Wrzeszczobrońca
14Mateusz Borgiełpomocnik
15Tomasz Bydlińskipomocnik
16Karol Czulakpomocnik
17Krystian Ducpomocnik
18Tomasz Galapomocnik
19Grzegorz Gomółkapomocnik
20Krzysztof Kopećpomocnik
21Piotr Kubicapomocnik
22Michał Łukaszewskipomocnik
23Jakub Machalicapomocnik
24Krystian Mańkuspomocnik
25Konrad Markielpomocnik
26Michał Pilchpomocnik
27Marcin Płachtapomocnik
28Michał Sewerapomocnik
29Piotr Strączekpomocnik
30Witold Szczepanikpomocnik
31Kamil Ujmiakpomocnik
32Jakub Zyzańskipomocnik
33Kamil Jakubiecnapastnik
34Jakub Pilchnapastnik
35Paweł Toboreknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Jakub Pilch
2
Tomasz Gala
Kamil Jakubiec
Jakub Krawczyk
Michał Pilch
1
Adam Frydel
Kamil Krzak
Wojciech Miodoński
Michał Sewera
Piotr Strączek
Paweł Toborek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPZabrzeg5:4 (0:3)Wilkowice
06.08.201716:00LOBJaworze5:0 (1:0)Wilkowice
15.08.201717:00LOBWilkowice1:7 (0:4)Łękawica
19.08.201717:00LOBPuńców4:0 (0:0)Wilkowice
26.08.201714:00LOBWilkowice1:4 (0:2)Góral
02.09.201717:00LOBBestwina5:1 (1:0)Wilkowice
10.09.201717:00LOBCzechowice-Dz.6:0 (4:0)Wilkowice
16.09.201716:30LOBWilkowice1:1 (0:1)Chybie
30.09.201716:00LOBWilkowice0:2 (0:1)Drogomyśl
07.10.201716:00LOBŻabnica3:2 (0:0)Wilkowice
10.10.201716:00LOBPruchna1:1 (0:0)Wilkowice
14.10.201716:00LOBWilkowice1:4 (1:1)Wisła
21.10.201715:00LOBDankowice8:0 (6:0)Wilkowice
28.10.201714:00LOBWilkowice0:3 (0:0)Koszarawa Ż.
04.11.201714:00LOBZebrzydowice3:1 (2:0)Wilkowice
11.11.201714:00LOBWilkowice4:0 (0:0)Leśna
31.03.201813:00LOBWilkowiceWOPuńców
07.04.201816:00LOBGóral2:0 (1:0)Wilkowice
14.04.201816:00LOBWilkowice1:4 (1:3)Bestwina
21.04.201816:00LOBWilkowice1:1 (0:1)Czechowice-Dz.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.2017Rekord U19 II3:1 (-:-)Wilkowice
23.07.201718:00Góral5:0 (3:0)Wilkowice
01.08.201718:30Pisarzowice0:1 (0:1)Wilkowice
09.02.201818:00Wilkowice4:1 (3:0)Skoczów II
21.02.201817:30Wilkowice1:2 (0:0)TSP II
27.02.201819:00WilkowiceWęgierska G.
03.03.201811:00Wilkowice1:0 (1:0)Siemianowiczanka Siemianowice Śl.
06.03.201819:00Wilkowice5:1 (1:1)Węgierska G.
09.03.201819:00Drogomyśl2:0 (1:0)Wilkowice
14.03.201817:30Wilkowice0:0TSP II

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131