LKS Mazańcowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-391 Mazańcowice
E-mail: gandzel@vp.pl

Prezes: Wieczorek Wacław
Kierownik: Szymon Gandzel
Trener: Zbigniew Fijak (do stycznia 2018 r. Sebastian Jasiński)

Data założenia: 20.03.1987
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Mazańcowice
Pojemność stadionu: 140 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2004/05
Mistrz Klasy C: 1996/97

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Stecbramkarz
2Kamil Tragarzbramkarz
3Rafał Twardowskibramkarz
4Błażej Wolskibramkarz
5Jacek Adamczykobrońca
6Michał Buczekobrońca
7Jarosław Duźniakobrońca
8Marcin Gałuszkaobrońca
9Patryk Grzybekobrońca
10Dominik Guszpilobrońca
11Kamil Szozdaobrońca
12Hubert Żmudaobrońca
13Jakub Buzińskipomocnik
14Tomasz Florekpomocnik
15Mateusz Gnelapomocnik
16Jarosław Kierlinpomocnik
17Maciej Kopećpomocnik
18Marcin Kubiczekpomocnik
19Marcin Kuklapomocnik
20Daniel Miklerpomocnik
21Sławomir Pachnypomocnik
22Piotr Parciapomocnik
23Dariusz Roczynapomocnik
24Tomasz Rodakpomocnik
25Natan Strokpomocnik
26Sebastian Świderpomocnik
27Krystian Wojnarpomocnik
28Mateusz Żółtypomocnik
29Łukasz Boguckinapastnik
30Adam Klaczeknapastnik
31Dawid Salomonnapastnik
32Szymon Żółtynapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Sławomir Pachny
3
Dawid Salomon
Sebastian Świder
2
Daniel Rodak
1
Krystian Wojnar
Hubert Żmuda
Mateusz Żółty
Szymon Żółty

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.08.201717:00KAMiędzyrzecze7:0 (4:0)Mazańcowice
27.08.201717:00KAMazańcowice1:6 (0:2)Wapienica
03.09.201711:00KAHecznarowice5:3 (0:2)Mazańcowice
10.09.201717:00KAMazańcowice1:8 (1:0)Bystra (k. Bielska)
17.09.201717:00KAKaniów8:2 (4:2)Mazańcowice
01.10.201716:00KABestwinka4:1 (2:1)Mazańcowice
08.10.201715:45KAMazańcowice0:4 (0:2)Godziszka
18.10.201716:00KAMazańcowice2:3 (0:1)Buczkowice
22.10.201715:00KAKobiernice6:2 (2:1)Mazańcowice
29.10.201714:00KACzechowice-Dz. II12:1 (6:0)Mazańcowice
04.11.201714:00KAPisarzowice8:0 (4:0)Mazańcowice
12.11.201714:00KAMazańcowice0:12 (0:5)Rekord II
31.03.201813:00KAMazańcowice1:9 (0:3)Międzyrzecze
07.04.201816:00KAWapienica8:0 (2:0)Mazańcowice
15.04.201816:00KAMazańcowice2:3 (1:0)Hecznarowice
22.04.201815:00KABystra (k. Bielska)7:2 (5:1)Mazańcowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201717:00Kalna 0:2 (0:1)Mazańcowice
05.08.201717:00Zabrzeg7:5 (5:3)Mazańcowice
17.02.201819:00Mazańcowice1:11 (1:6)Ligota
22.02.201817:00Mazańcowice0:6 (0:1)BTS Rekord Bielsko-Biała U18
24.02.201816:00BKS Stal U196:3 (3:0)Mazańcowice
25.02.201815:00WilamowiceMazańcowice
10.03.2018MazańcowiceRekord II
11.03.201811:00Mazańcowice4:2 (2:1)Zabrzeg
18.03.201814:00Radziechowy IIMazańcowice
20.03.201817:30BKS Stal U19Mazańcowice
24.03.201813:00Słotwina6:2 (3:1)Mazańcowice

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131