LKS Zamek Grodziec

Adres: ul. Kościelna 9, 43-386 Grodziec
Telefon(y): 694 406 669 (prezes)
WWW: http://lkszamek.futbolowo.pl

Prezes: Łukasz Krzempek
Kierownik: -
Trener: Tomasz Parzyk

Rok założenia: 1983
Barwy: żółto-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Zamku Grodziec Śląski
Pojemność stadionu: brak danych
Wymiary boiska: 98m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Gryczbramkarz
2Łukasz Krzempekbramkarz
3Michał Gruszkaobrońca
4Norbert Kubalaobrońca
5Patryk Lorańczykobrońca
6Kamil Matuszczykobrońca
7Mateusz Pykaobrońca
8Krzysztof Skorupaobrońca
9Mateusz Strzelecobrońca
10Piotr Zawadaobrońca
11Adrian Bojdapomocnik
12Daniel Brudnypomocnik
13Grzegorz Chałupskipomocnik
14Dawid Chiżyńskipomocnik
15Kamil Ciapkapomocnik
16Krystian Figurapomocnik
17Mateusz Figurapomocnik
18Tomasz Kieczkapomocnik
19Przemysław Kuśpomocnik
20Dariusz Palowskipomocnik
21Tomasz Parzykpomocnik
22Kacper Szymalapomocnik
23Wojciech Gruszkanapastnik
24Dawid Hatalanapastnik
25Michał Jarconapastnik
26Kamil Kowolnapastnik
27Przemysław Pacioreknapastnik
28Patryk Romaniaknapastnik
29Wojciech Skrzyżalanapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Michał Jarco
5
Mateusz Figura
3
Dawid Hatala
2
Michał Gruszka
Mateusz Strzelec
1
Adrian Bojda
Grzegorz Chałupski
Tomasz Kieczka
Przemysław Kuś
Przemysław Paciorek
Tomasz Parzyk
Krzysztof Skorupa

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201718:00PPGrodziec0:3 (0:0)Jaworze II
19.08.201716:00KBMiędzybrodzie3:1 (1:0)Grodziec
26.08.201714:30KBGrodziec2:1 (1:1)Zabrzeg
03.09.201717:00KBLigota4:1 (2:0)Grodziec
09.09.201717:00KBGrodziec0:6 (0:2)Jaworze II
17.09.201711:00KBBujaków0:2 (0:0)Grodziec
30.09.201716:00KBRybarzowice1:0 (0:0)Grodziec
07.10.201716:00KBBronów7:2 (2:0)Grodziec
14.10.201715:00KBGrodziec7:1 (3:1)Łodygowice
21.10.201715:00KBKalna 0:1 (0:0)Grodziec
28.10.201715:00KBGrodziec1:0 (1:0)Kozy
04.11.201714:00KBGrodziec0:0 (0:0)Wilamowice
07.04.201816:00KBGrodziec0:5 (0:2)Międzybrodzie
14.04.201816:00KBZabrzeg2:10 (1:3)Grodziec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201717:00Grodziec1:2 (0:0)Korbielów
05.08.201718:00Grodziec3:2 (3:1)Pogórze
12.08.2017Bystra (k. Bielska)5:2 (0:1)Grodziec
18.02.201812:00Dębowiec6:3 (4:1)Grodziec
02.03.201819:30Górki W.8:2 (3:1)Grodziec
10.03.201817:00Pogórze12:2 (4:1)Grodziec
18.03.201812:00Nierodzim6:4 (2:3)Grodziec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131