LKS Zamek Grodziec

Adres: ul. Kościelna 9, 43-386 Grodziec
Telefon(y): 694 406 669 (prezes)
WWW: http://lkszamek.futbolowo.pl

Prezes: Łukasz Krzempek
Kierownik: -
Trener: Roman Folek

Rok założenia: 1983
Barwy: żółto-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Zamku Grodziec Śląski
Pojemność stadionu: brak danych
Wymiary boiska: 98m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Gryczbramkarz
2Łukasz Krzempekbramkarz
3Michał Gruszkaobrońca
4Adrian Koziarobrońca
5Norbert Kubalaobrońca
6Kamil Machalicaobrońca
7Kamil Michalakobrońca
8Mateusz Pykaobrońca
9Krzysztof Skorupaobrońca
10Mateusz Strzelecobrońca
11Piotr Zawadaobrońca
12Michał Bukowczanpomocnik
13Grzegorz Chałupskipomocnik
14Kamil Ciapkapomocnik
15Mateusz Figurapomocnik
16Radosław Folekpomocnik
17Tomasz Kieczkapomocnik
18Damian Rusinpomocnik
19Michał Suchypomocnik
20Roman Foleknapastnik
21Dawid Hatalanapastnik
22Michał Jarconapastnik
23Przemysław Pacioreknapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Mateusz Figura
Michał Gruszka
Kamil Machalica
2
Grzegorz Chałupski
Dawid Hatala
1
Tomasz Kieczka
Norbert Kubala
Przemysław Paciorek
Krzysztof Skorupa

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

03.08.201916:00PPBujaków1:2 (1:1)Grodziec
17.08.201916:00KBZabrzeg1:1 (0:0)Grodziec
21.08.201918:00PPGrodziec0:1 (0:0)Wilkowice
25.08.201911:00KBGrodziec9:2 (5:1)Łodygowice
01.09.201914:00KBRybarzowice3:4 (2:3)Grodziec
07.09.201916:00KBGrodziec1:3 (1:0)Kozy
15.09.201916:00KBTSP III5:1 (2:1)Grodziec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201918:30Grodziec5:3 (2:2)Nierodzim
20.07.201918:00RudnikGrodziec
09.08.201918:00Grodziec6:1 Jaworze II
13.08.201918:30Grodziec5:3 (0:1)Rudnik
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40