LKS Zamek Grodziec

Adres: ul. Kościelna 9, 43-386 Grodziec
Telefon(y): 694 406 669 (prezes)
WWW: http://lkszamek.futbolowo.pl

Prezes: Łukasz Krzempek
Kierownik: -
Trener: Tomasz Parzyk

Rok założenia: 1983
Barwy: żółto-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Zamku Grodziec Śląski
Pojemność stadionu: brak danych
Wymiary boiska: 98m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Gryczbramkarz
2Łukasz Krzempekbramkarz
3Michał Gruszkaobrońca
4Norbert Kubalaobrońca
5Patryk Lorańczykobrońca
6Kamil Matuszczykobrońca
7Mateusz Pykaobrońca
8Krzysztof Skorupaobrońca
9Mateusz Strzelecobrońca
10Piotr Zawadaobrońca
11Adrian Bojdapomocnik
12Daniel Brudnypomocnik
13Grzegorz Chałupskipomocnik
14Dawid Chiżyńskipomocnik
15Kamil Ciapkapomocnik
16Krystian Figurapomocnik
17Mateusz Figurapomocnik
18Tomasz Kieczkapomocnik
19Przemysław Kuśpomocnik
20Dariusz Palowskipomocnik
21Tomasz Parzykpomocnik
22Adrian Penkalapomocnik
23Kacper Szymalapomocnik
24Wojciech Gruszkanapastnik
25Dawid Hatalanapastnik
26Michał Jarconapastnik
27Kamil Kowolnapastnik
28Przemysław Pacioreknapastnik
29Patryk Romaniaknapastnik
30Wojciech Skrzyżalanapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Michał Jarco
6
Mateusz Figura
5
Tomasz Kieczka
Przemysław Kuś
3
Dawid Hatala
Tomasz Parzyk
2
Michał Gruszka
Adrian Penkala
Mateusz Pyka
Krzysztof Skorupa
Mateusz Strzelec
1
Adrian Bojda
Grzegorz Chałupski
Przemysław Paciorek
Patryk Romaniak
Wojciech Skrzyżala

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201718:00PPGrodziec0:3 (0:0)Jaworze II
19.08.201716:00KBMiędzybrodzie3:1 (1:0)Grodziec
26.08.201714:30KBGrodziec2:1 (1:1)Zabrzeg
03.09.201717:00KBLigota4:1 (2:0)Grodziec
09.09.201717:00KBGrodziec0:6 (0:2)Jaworze II
17.09.201711:00KBBujaków0:2 (0:0)Grodziec
30.09.201716:00KBRybarzowice1:0 (0:0)Grodziec
07.10.201716:00KBBronów7:2 (2:0)Grodziec
14.10.201715:00KBGrodziec7:1 (3:1)Łodygowice
21.10.201715:00KBKalna 0:1 (0:0)Grodziec
28.10.201715:00KBGrodziec1:0 (1:0)Kozy
04.11.201714:00KBGrodziec0:0 (0:0)Wilamowice
07.04.201816:00KBGrodziec0:5 (0:2)Międzybrodzie
14.04.201816:00KBZabrzeg2:10 (1:3)Grodziec
29.04.201811:00KBJaworze II2:1 (1:1)Grodziec
03.05.201815:00KBGrodziec1:2 (1:1)Bujaków
05.05.201815:00KBWilamowice1:3 (1:1)Grodziec
12.05.201816:00KBGrodziec6:1 (1:1)Rybarzowice
16.05.201817:30KBGrodziec0:3 (0:2)Bronów
26.05.201816:00KBŁodygowice2:10 (0:2)Grodziec
31.05.201814:00KBGrodziec0:0 (0:0)Ligota
02.06.201816:00KBGrodziec4:1 (4:0)Kalna
09.06.201816:00KBKozy2:4 (2:3)Grodziec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201717:00Grodziec1:2 (0:0)Korbielów
05.08.201718:00Grodziec3:2 (3:1)Pogórze
12.08.2017Bystra (k. Bielska)5:2 (0:1)Grodziec
18.02.201812:00Dębowiec6:3 (4:1)Grodziec
02.03.201819:30Górki W.8:2 (3:1)Grodziec
10.03.201817:00Pogórze12:2 (4:1)Grodziec
18.03.201812:00Nierodzim6:4 (2:3)Grodziec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201