LKS Strażak Dębowiec

Adres: ul. Katowicka 6, 43-426 Dębowiec
Telefon(y): +48 512 996 333
WWW: http://debowiec.futbolowo.pl/

Prezes: Marek Staniek
Kierownik: Marek Staniek
Trener: Tomasz Matuszek (do 27.10.2018 r. Roman Folek)

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Niebiesko - Czerwone
Nazwa stadionu: Boisko Gminne
Pojemność stadionu: 150 miejsc (80 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 62m.

Sukcesy:

 

Mistrz C Klasy: 2006/2007.

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Huzarewiczbramkarz
2Krystian Sierantbramkarz
3Błażej Szewczykbramkarz
4Marcin Gogółkaobrońca
5Grzegorz Kałużaobrońca
6Kamil Michalakobrońca
7Marek Sadowskiobrońca
8Michał Stabrawaobrońca
9Grzegorz Staniekobrońca
10Łukasz Wronaobrońca
11Przemysław Żwirekobrońca
12Michał Bijokpomocnik
13Waldemar Bulandrapomocnik
14Maciej Franekpomocnik
15Wojciech Kajsturapomocnik
16Tomasz Kałużapomocnik
17Samuel Kastingerpomocnik
18Kamil Kawulokpomocnik
19Tomasz Matuszekpomocnik
20Adam Moskwikpomocnik
21Daniel Orawskipomocnik
22Rafał Pećpomocnik
23Mariusz Przybyłapomocnik
24Kamil Pupekpomocnik
25Jakub Rokowskipomocnik
26Dawid Sierantpomocnik
27Denis Zamarskipomocnik
28Arkadiusz Franeknapastnik
29Arkadiusz Olszarnapastnik
30Dominik Pytelnapastnik
31Marek Stanieknapastnik
32Daniel Więceknapastnik
33Emil Zegadłonapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Emil Zegadło
2
Waldemar Bulandra
Kamil Pupek
1
Grzegorz Kałuża
Samuel Kastinger
Krzysztof Oleszczuk
Daniel Orawski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KADębowiec1:5 (1:0)Strumień
15.08.201817:00KAHażlach2:3 (0:1)Dębowiec
18.08.201817:00KADębowiec0:7 (0:1)Pogwizdów
25.08.201816:00KAZabłocie3:2 (2:2)Dębowiec
01.09.201816:00KADębowiec2:4 (2:2)Pielgrzymowice
08.09.201816:00KAKończyce W.5:0 (2:0)Dębowiec
15.09.201816:00KADębowiec1:2 (1:1)Istebna
22.09.201816:00KAGoleszów5:0 (2:0)Dębowiec
29.09.201815:00KADębowiec0:3 (0:2)Bąków
07.10.201815:00KAPogórze9:1 (3:1)Dębowiec
13.10.201815:00KADębowiec2:1 (1:0)Skoczów II
21.10.201811:00KABrenna2:2 (1:2)Dębowiec
27.10.201815:00KADębowiec2:5 (0:2)1909 Piast
30.03.201914:00KAStrumień8:3 (3:2)Dębowiec
06.04.201915:00KADębowiec1:6 (1:3)Hażlach
14.04.201915:00KAPogwizdów0:0 (0:0)Dębowiec
20.04.201915:00KADębowiec0:0 (0:0)Zabłocie
28.04.201916:00KAPielgrzymowice1:2 (0:1)Dębowiec
01.05.201916:30KADębowiec0:5 (0:2)Kończyce W.
05.05.201916:00KAIstebna4:0 (1:0)Dębowiec
11.05.201916:00KADębowiec0:5 (0:1)Goleszów
18.05.201916:00KABąków1:0 (1:0)Dębowiec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201818:30DębowiecIskrzyczyn
22.07.201811:00Dębowiec0:0Międzyrzecze
23.07.201818:30Dębowiec3:4 (0:2)Skoczów U19
27.07.201818:00Dębowiec3:1 (3:0)Iskrzyczyn
31.07.201818:00Dębowiec1:5 (1:1)Skoczów II
26.01.201915:00Dębowiec2:8 (2:3)Zebrzydowice
02.02.201917:00Chybie7:1 (1:1)Dębowiec
09.02.201910:00Ustroń U191:1 (0:1)Dębowiec
16.02.201914:30Dębowiec4:2 (3:2)Istebna
24.02.201910:00Wapienica U192:1 (2:1)Dębowiec
03.03.201912:00Pogórze3:1 (1:1)Dębowiec
10.03.201913:00Rudnik0:2 (0:0)Dębowiec
16.03.201915:00Kończyce W.4:0 (1:0)Dębowiec
23.03.201915:00Dębowiec0:2 (0:1)1909 Piast
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220