GKS Tychy II

Adres: Barona 30, 43-100 Tychy
Telefon(y): +48 322 275 045
E-mail: biuro@tyski-sport.pl
WWW: http://gkstychy.info/

Prezes: -
Kierownik: -
Trener: Tomasz Wolak

Rok założenia: 1971
Barwy: Zielono - Czarno - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Tychach
Pojemność stadionu: 15 150 miejsc siedzących
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marek Igazbramkarz
2Oskar Kubikbramkarz
3Adrian Odyjewskibramkarz
4Dawid Abramowiczobrońca
5Ryszard Białasobrońca
6Aleksander Bieganskiobrońca
7Szymon Bielusiakobrońca
8Marcin Biernatobrońca
9Łukasz Bogusławskiobrońca
10Marcin Grzybekobrońca
11Mateusz Grzybekobrońca
12Łukasz Kopczykobrońca
13Marcin Kowalczykobrońca
14Maciej Mańkaobrońca
15Mateusz Pańkowskiobrońca
16Arkadiusz Wolakobrońca
17Hubert Adamczykpomocnik
18Edgar Bernhardpomocnik
19Jan Biegańskipomocnik
20Maciej Blachpomocnik
21Piotr Ćwielongpomocnik
22Keon Danielpomocnik
23Łukasz Grzeszczykpomocnik
24Konrad Jałochapomocnik
25Kamil Kokoszkapomocnik
26Mateusz Kurdzielpomocnik
27Kacper Laskośpomocnik
28Mateusz Maciejowskipomocnik
29Adam Matuszpomocnik
30Omar Monterde Villaescusapomocnik
31Michał Paluchpomocnik
32Jakub Piątekpomocnik
33Kacper Piątekpomocnik
34Mateusz Piątkowskipomocnik
35Dominik Połappomocnik
36Bartosz Robaszewskipomocnik
37Artur Siemaszkopomocnik
38Łukasz Sołowiejpomocnik
39Sebastian Stebleckipomocnik
40Wojciech Szumilaspomocnik
41Jakub Vojtuspomocnik
42Mariusz Bojarskinapastnik
43Dawid Kasprzyknapastnik
44Piotr Kokoszkanapastnik
45Michał Pawełczyknapastnik
46Michał Staniuchanapastnik
47Paweł Szołtysnapastnik
48Nikolas Wróblewskinapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Wojciech Szumilas
4
Michał Fidziukiewicz
3
Mariusz Bojarski
Michał Staniucha
2
Łukasz Bogusławski
Kamil Kokoszka
Łukasz Kopczyk
1
Piotr Ćwielong
Piotr Kokoszka
Adam Matusz
Omar Monterde Villaescusa
Michał Paluch
Artur Siemaszko
Sebastian Steblecki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LŁaziska Grn.0:1 (0:1)Tychy II
15.08.201817:004LJasienica3:0 (1:0)Tychy II
19.08.201816:004LTSP II2:2 (0:1)Tychy II
25.08.201811:004LTychy II4:1 (3:0)Połomia
01.09.201815:004LLandek0:4 (0:1)Tychy II
09.09.201811:004LTychy II1:1 (1:0)Ustroń
16.09.201811:004LTychy II2:1 (2:1)Goczałkowice
23.09.201811:004LTychy II3:3 (3:1)Wodzisław
29.09.201815:004LRacibórz1:1 (0:1)Tychy II
07.10.201811:004LTychy II1:3 (0:1)Czechowice-Dz.
13.10.201815:004LWilcza1:1 (1:0)Tychy II
20.10.201815:004LBełk1:2 (0:0)Tychy II
04.11.201811:004LTychy II1:1 (0:0)Radziechowy
11.11.201811:004LTychy II4:2 (0:1)Gaszowice
09.03.201915:004LTychy II2:1 (1:0)Czaniec
16.03.201911:004LTychy II1:0 (1:0)Łaziska Grn.
23.03.201911:004LTychy II1:2 (0:0)Jasienica
31.03.201911:004LTychy II1:0 (0:0)TSP II
06.04.201917:004LPołomia1:2 (1:1)Tychy II
14.04.201911:004LTychy II1:1 (0:0)Landek
20.04.201913:004LUstroń0:0 (0:0)Tychy II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

25.07.201818:00Czechowice-Dz.1:0 (1:0)Tychy II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2138
4Bełk2138
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2134
7Czechowice-Dz.2129
8Wilcza2128
9Radziechowy2124
10Wodzisław2123
11Racibórz2123
12Goczałkowice2122
13Landek2122
14TSP II2022
15Gaszowice2019
16Połomia218
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2346
5Bestwina2345
6Rekord II2337
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2329
13Bestwinka2329
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Pogórze1727
5Goleszów1626
6Istebna1726
7Bąków1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110