GKS Tychy II

Adres: Barona 30, 43-100 Tychy
Telefon(y): +48 322 275 045
E-mail: biuro@tyski-sport.pl
WWW: http://gkstychy.info/

Prezes: -
Kierownik: -
Trener: Tomasz Wolak

Rok założenia: 1971
Barwy: Zielono - Czarno - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Tychach
Pojemność stadionu: 15 150 miejsc siedzących
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Dobrolińskibramkarz
2Marek Igazbramkarz
3Jakub Lewandowskibramkarz
4Dawid Abramowiczobrońca
5Ryszard Białasobrońca
6Szymon Bielusiakobrońca
7Marcin Biernatobrońca
8Łukasz Bogusławskiobrońca
9Mateusz Grzybekobrońca
10Kamil Jędrykaobrońca
11Łukasz Kopczykobrońca
12Maciej Mańkaobrońca
13Maciej Ostrolskiobrońca
14Daniel Tanżynaobrońca
15Arkadiusz Wolakobrońca
16Olaf Augustyniakpomocnik
17Edgar Bernhardpomocnik
18Jan Bieganskipomocnik
19Piotr Ćwielongpomocnik
20Kacper Danapomocnik
21Keon Danielpomocnik
22Daniel Dudapomocnik
23Łukasz Grzeszczykpomocnik
24Konrad Jakubczykpomocnik
25Konrad Jałochapomocnik
26Paweł Kaczmarczykpomocnik
27Łukasz Matusiakpomocnik
28Adam Matuszpomocnik
29Jakub Piątekpomocnik
30Kacper Piątekpomocnik
31Konrad Pipiapomocnik
32Dominik Połappomocnik
33Bartosz Robaszewskipomocnik
34Jakub Vojtuspomocnik
35Dawid Witekpomocnik
36Mariusz Bojarskinapastnik
37Michał Fidziukiewicznapastnik
38Piotr Kokoszkanapastnik
39Damian Nieśmiałowskinapastnik
40Michał Pawełczyknapastnik
41Dawid Rogalskinapastnik
42Nikolas Wróblewskinapastnik
43Kamil Zapolniknapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Dawid Rogalski
5
Jakub Piątek
Kacper Piątek
4
Michał Fidziukiewicz
Nikolas Wróblewski
3
Mariusz Bojarski
Wojciech Szumilas
2
Paweł Kaczmarczyk
Łukasz Kopczyk
Jakub Kowalski
Adam Matusz
1
Olaf Augustyniak
Daniel Duda
Maciej Mańka
Michał Pawełczyk
Konrad Pipia
Krzysztof Rośkowicz
Arkadiusz Wolak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LGoczałkowice3:3 (0:3)Tychy II
19.08.201711:004LTychy II1:2 (0:0)Bytom
26.08.201717:004LWilcza6:2 (0:0)Tychy II
02.09.201711:004LTychy II4:5 (1:3)Radziechowy
09.09.201716:004LLędziny4:3 (4:2)Tychy II
16.09.201711:004LTychy II4:2 (2:1)Racibórz
30.09.201715:004LUstroń4:3 (1:3)Tychy II
07.10.201711:004LTychy II7:2 (3:2)Jasienica
14.10.201713:004LBełk2:5 (1:2)Tychy II
22.10.201711:004LTychy II0:0 (0:0)TSP II
28.10.201711:004LCzaniec2:1 (1:0)Tychy II
05.11.201711:004LTychy II1:0 (1:0)Landek
11.11.201713:004LGaszowice2:4 (1:1)Tychy II
19.11.201711:004LTychy II5:0 (1:0)Skoczów
25.11.201713:304LWodzisław1:1 (1:0)Tychy II
24.03.201813:004LBytom2:0 (0:0)Tychy II
31.03.201811:004LTychy II2:0 (1:0)Wilcza
07.04.201817:004LRadziechowy3:1 (1:0)Tychy II
15.04.201811:004LTychy II5:2 (4:1)Lędziny
21.04.201817:004LRacibórz2:2 (0:2)Tychy II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Pogwizdów1630
41909 Piast1630
5Kończyce M.1628
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1223
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131