LKS Zryw Bąków

Adres: ul. Bąków, Żniwna 10, 43-246 Strumień
WWW: http://lkszrywbakow.futbolowo.pl

Prezes: Mirosław Czwartos
Kierownik: Leszek Farana
Trener: Tomasz Sobik (do 14.10.2017 r. Paweł Szpilarewicz)

Rok założenia: 1953
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Zryw Bąków
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 64m.

Sukcesy:

 

Wicemistrz B Klasy: 2009/2010, 2014/2015

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Baranowskibramkarz
2Wojciech Tworusbramkarz
3Oskar Błażejczakobrońca
4Wojciech Czarnuchobrońca
5Andrzej Niemczykobrońca
6Tomasz Odrzywolskiobrońca
7Kamil Politobrońca
8Wojciech Rakusobrońca
9Łukasz Wachaobrońca
10Marek Wachaobrońca
11Wojciech Arciszewskipomocnik
12Kamil Bohuckipomocnik
13Tomasz Dzidapomocnik
14Przemysław Faranapomocnik
15Adrian Gabryśpomocnik
16Michał Gabryśpomocnik
17Szymon Gaszczykpomocnik
18Piotr Hawełkapomocnik
19Adrian Kałużapomocnik
20Dawid Karakułapomocnik
21Mateusz Kojzarpomocnik
22Bartłomiej Królpomocnik
23Artur Mąkapomocnik
24Artur Miłypomocnik
25Dawid Oźlańskipomocnik
26Jakub Rakuspomocnik
27Kacper Rakuspomocnik
28Michał Stopapomocnik
29Paweł Szpilarewiczpomocnik
30Mateusz Szymiczekpomocnik
31Daniel Waleczekpomocnik
32Artur Wiakpomocnik
33Sławosz Karelusnapastnik
34Andrzej Pawlaknapastnik
35Paweł Sobiknapastnik
36Marcin Tokarznapastnik

Najlepsi strzelcy

20
Łukasz Wacha
4
Szymon Gaszczyk
3
Jakub Rakus
Marek Wacha
Artur Wiak
2
Mateusz Kojzar
Kacper Rakus
Piotr Szpilarewicz
1
Adrian Gabryś
Artur Mąka
Andrzej Niemczyk
Andrzej Pawlak
Wojciech Rakus
Michał Stopa
Marcin Tokarz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201717:00PPBąków2:6 (0:4)Drogomyśl
05.08.201716:00KAGoleszów0:1 (0:1)Bąków
13.08.201717:00KAKończyce M.2:3 (1:1)Bąków
19.08.201717:00KABąków5:1 (3:0)Dębowiec
27.08.201718:00KAOchaby1:4 (1:1)Bąków
02.09.201717:00KABąków5:3 (2:1)Kaczyce
10.09.201716:00KAPielgrzymowice4:4 (1:1)Bąków
16.09.201716:00KABąków1:1 (1:0)Kończyce W.
24.09.201716:00KABrenna6:1 (3:0)Bąków
30.09.201715:00KABąków4:3 (2:0)Skoczów II
07.10.201715:00KA1909 Piast4:0 (0:0)Bąków
14.10.201715:00KABąków0:1 (0:1)Strumień
22.10.201715:00KAPogwizdów3:1 (2:0)Bąków
28.10.201715:00KABąków0:2 (0:1)Zabłocie
07.04.201815:00KABąków0:3 (0:2)Goleszów
14.04.201815:00KABąków1:4 (0:2)Kończyce M.
21.04.201815:00KADębowiec2:2 (1:0)Bąków
28.04.201816:00KABąkówWOOchaby
03.05.201816:00KAKaczyce1:1 (0:0)Bąków
05.05.201816:00KABąków0:6 (0:2)Pielgrzymowice
12.05.201814:00KAKończyce W.7:1 (3:1)Bąków
19.05.201816:00KABąków5:2 (3:0)Brenna
27.05.201817:00KASkoczów II0:2 (0:1)Bąków
31.05.201817:00KABąków1:1 (1:1)1909 Piast
02.06.201817:00KAStrumień2:0 (0:0)Bąków
09.06.201817:00KABąków1:4 (1:2)Pogwizdów
17.06.201817:00KAZabłocie2:1 (0:0)Bąków

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201715:00BąkówForteca Świerklany
18.02.201817:00Bąków2:5 (1:2)LKS Baranowice Śl.
24.02.201814:00Bąków0:5 (0:2)Górnik Boguszowice
04.03.201813:00Bąków0:9 (0:5)Bestwinka
10.03.201817:30Bąków1:0 (1:0)Wapienica U19
18.03.201815:00Bąków2:0 (1:0)LKS Rój
02.04.201811:00Rudnik1:2 (0:0)Bąków
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201