LKS Tempo Puńców

Adres: Ul. Sportowa, 43-400 Puńców
Telefon(y): +48 338 558 281
WWW: http://tempo1949.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Lacel
Kierownik: Martyna Ciosk
Trener: Wojciech Gumola

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2008/2009, 2016/2017
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Zbigniew Huczałabramkarz
2Kamil Machbramkarz
3Adam Olszarobrońca
4Maciej Ruckiobrońca
5Jakub Węglorzobrońca
6Arkadiusz Brachaczekpomocnik
7Dariusz Dziadekpomocnik
8Michał Greńpomocnik
9Wojciech Kołekpomocnik
10Tomasz Olszarpomocnik
11Andrzej Papierokpomocnik
12Arkadiusz Szlajsspomocnik
13Mateusz Szusterpomocnik
14Tomasz Wenglorzpomocnik
15Przemysław Węgrzynpomocnik
16Mateusz Wigezzipomocnik
17Szymon Chmielnapastnik
18Alan Pastuszaknapastnik
19Tomasz Stasiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Tomasz Stasiak
5
Mateusz Wigezzi
4
Tomasz Olszar
Alan Pastuszak
2
Jakub Węglorz
1
Szymon Chmiel
Wojciech Kołek
Adam Olszar
Andrzej Papierok
Maciej Rucki
Arkadiusz Szlajss
Mateusz Szuster
Przemysław Węgrzyn

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201911:00PPPogórze0:3 (0:1)Puńców
03.08.201916:00LOBMilówka0:0 (0:0)Puńców
10.08.201917:00LOBPuńcówWOGoleszów
18.08.201914:00LOBPietrzykowice2:2 (0:2)Puńców
25.08.201917:00LOBPuńców6:0 (4:0)Strumień
28.08.201917:00PPPiast II1:2 (0:2)Puńców
31.08.201917:00LOBŻabnica3:4 (0:3)Puńców
07.09.201916:00LOBPuńców2:4 (1:1)Wisła
15.09.201916:00LOBPruchna1:2 (0:1)Puńców
18.09.201916:30PPDrogomyśl3:1 (1:1)Puńców
21.09.201916:00LOBZebrzydowice0:1 (0:1)Puńców
28.09.201916:00LOBŁękawica2:1 (2:0)Puńców
05.10.201915:00LOBPuńców2:0 (1:0)Chybie
12.10.201915:00LOBKoszarawa Ż.0:1 (0:0)Puńców
19.10.201915:00LOBDrogomyśl0:1 (0:1)Puńców

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201915:00Puńców5:1 (2:1)BTS U19
26.07.201918:00Jaworze2:6 (0:3)Puńców

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1123
2Odra1123
3Książenice1120
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Jasienica1119
7Ustroń1118
8Czaniec1118
9Łaziska Grn.1118
10TSP II1117
11Bełk1113
12Landek1112
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów112
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1225
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1212
14Rekord II1210
15Rudołtowice1210
16Bieruń124
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1123
5Wisła1222
6Milówka1219
7Góral1218
8Strumień1218
91909 Piast1216
10Koszarawa Ż.1215
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1113
13Pruchna1211
14Pietrzykowice1211
15Chybie1210
16Goleszów125
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1021
2Kaniów1018
3Wilamowice1017
4Wilkowice1017
5Bronów1016
6Buczkowice1015
7Wapienica1014
8Międzyrzecze1013
9Hecznarowice1011
10Bystra (k. Bielska)1011
11Międzybrodzie1011
12Kobiernice104
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1234
2Istebna1230
3Kończyce M.1225
4Kończyce W.1120
5Skoczów II1220
6Pogwizdów1218
7Pierściec1217
8Brenna1215
9Bąków1214
10Zabłocie129
11Iskrzyczyn129
12Hażlach118
13Pielgrzymowice128
14Nierodzim128
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1123
2Ujsoły1123
3Sopotnia1123
4Węgierska G.1022
5Bystra (k. Żywca)1121
6Gilowice1118
7Czernichów1017
8Radziechowy II1116
9Babia Góra1015
10Lipowa1015
11Soła Ż.1112
12Zarzecze103
13Słotwina112
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Czaniec II1014
7Godziszka1012
8Jaworze II910
9Zabrzeg1010
10Mazańcowice105
11Bujaków104
12Łodygowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Juszczyna817
3Cisiec816
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień912
7Cięcina77
8Kocierz75
9Pewel Śl.74
10TS Przyborów84