LKS Tempo Puńców

Adres: Ul. Sportowa, 43-400 Puńców
Telefon(y): +48 338 558 281
WWW: http://tempo1949.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Lacel
Kierownik: Tomasz Morys
Trener: Wojciech Gumola (do 17.11.2018 r. Daniel Flejszman, do 26.10.2018 r. Sławomir Machej)

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2008/2009, 2016/2017
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Grzegorz Krzysicabramkarz
2Bartłomiej Oleksybramkarz
3Michał Mach obrońca
4Adam Olszarobrońca
5Maciej Ruckiobrońca
6Jakub Węglorzobrońca
7Sebastian Żyłkaobrońca
8Dawid Bluckpomocnik
9Dariusz Dziadekpomocnik
10Marcin Kołekpomocnik
11Wojciech Kołekpomocnik
12Tomasz Olszarpomocnik
13Andrzej Papierokpomocnik
14Arkadiusz Szlajsspomocnik
15Mateusz Szusterpomocnik
16Mateusz Wigezzipomocnik
17Szymon Chmielnapastnik
18Daniel Flejszmannapastnik
19Jakub Legierskinapastnik
20Jakub Lojeknapastnik
21Patryk Skakujnapastnik
22Piotr Skrzypońnapastnik
23Tomasz Stasiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Jakub Legierski
10
Wojciech Kołek
Alan Pastuszak
4
Tomasz Olszar
Patryk Skakuj
Mateusz Wigezzi
2
Jakub Lojek
Jiří Pilch
Arkadiusz Szlajss
1
Dawid Bluck
Daniel Flejszman
Tomasz Stasiak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201811:00PPPogórze2:8 (1:4)Puńców
04.08.201817:00LOBPuńców2:3 (1:2)Wisła
15.08.201818:00LOBPuńców3:3 (1:1)Dankowice
19.08.201815:00LOBKończyce M.2:4 (1:3)Puńców
22.08.201817:00PPDrogomyśl0:0 (0:0) k. 4:3Puńców
26.08.201817:00LOBPuńców6:2 (2:2)Chybie
01.09.201817:00LOBPuńców0:1 (0:1)Skoczów
08.09.201811:00LOBDrogomyśl1:2 (0:2)Puńców
16.09.201817:00LOBPuńców1:0 (1:0)Rajcza
19.09.201816:30LOBPuńców2:1 (1:1)Rekord II
23.09.201816:00LOBBestwinka2:0 (1:0)Puńców
29.09.201816:00LOBPuńców3:2 (0:1)Zebrzydowice
07.10.201816:00LOBPruchna0:4 (0:2)Puńców
13.10.201816:00LOBPuńców1:3 (1:2)BKS Stal
20.10.201815:00LOBJaworze5:1 (2:1)Puńców
27.10.201815:00LOBPuńców1:0 (1:0)Koszarawa Ż.
04.11.201814:00LOBGóral0:0 (0:0)Puńców
10.11.201814:00LOBPuńców0:1 (0:0)Bestwina
17.11.201813:00LOBŁękawica3:5 (1:2)Puńców
17.03.201915:00LOBWisła3:2 (1:1)Puńców
24.03.201915:00LOBRekord II0:0 (0:0)Puńców
30.03.201915:00LOBDankowice0:4 (0:1)Puńców
06.04.201913:00LOBPuńców5:2 (3:0)Kończyce M.
13.04.201916:00LOBChybie3:0 (3:0)Puńców
20.04.201911:00LOBSkoczów1:1 (0:0)Puńców

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201816:30Puńców6:1 (2:0)1909 Piast
21.07.201818:00Puńców5:1 (1:0)Rekord II
25.07.201817:00Puńców3:4 (2:2)Ruch Chorzów (CLJ)
31.07.201818:00Puńców6:1 (4:1)Piast Gliwice (CLJ)
02.02.201917:00Puńców2:0 (1:0)Rajcza
09.02.201917:00Puńców1:0 (1:0)BKS Stal
17.02.201913:00Puńców7:1 (1:1)Pisarzowice
23.02.201917:00Puńców10:1 (5:0)TJ Oldřichovice
02.03.201913:00Jaworze2:0 (0:0)Puńców
09.03.201915:00Puńców8:0 (5:0)Pruchna
09.03.201918:00PuńcówStrumień

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220