LKS Pewel Mała

Adres: ul. Żywiecka 98, Pewel Mała
Telefon(y): 501 423 766
E-mail: lkspewelmala@gmail.com
WWW: http://lkspewelmala.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Wróbel
Kierownik: Patryk Porębski
Trener: Krzysztof Mrózek

Rok założenia: 2005
Barwy: Czerwono - Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Świt Cięcina
Adres stadionu: ul. Jana Pawła II, 34-450 Węgierska Górka
Pojemność stadionu: 300 miejsc pod dachem
Wymiary boiska: 105m. x 74m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Michalecbramkarz
2Maciej Mrowiecbramkarz
3Patryk Porębskibramkarz
4Dawid Piątekobrońca
5Dawid Wnętrzakobrońca
6Michał Dwornikpomocnik
7Piotr Fundaniczpomocnik
8Łukasz Garncarczykpomocnik
9Krzysztof Gibaspomocnik
10Kamil Harędzińskipomocnik
11Rafał Hylińskipomocnik
12Bartłomiej Kapałapomocnik
13Sebastian Kuraspomocnik
14Dariusz Lewandowskipomocnik
15Damian Mazgajpomocnik
16Kamil Murańskipomocnik
17Bogusław Niewdanapomocnik
18Robert Pichetapomocnik
19Mariusz Sanetrapomocnik
20Łukasz Tomiczekpomocnik
21Jan Wieczorekpomocnik
22Kamil Wiewiórapomocnik
23Artur Wróbelpomocnik
24Bartłomiej Zemanpomocnik
25Dominik Zońpomocnik
26Marcin Dendysnapastnik
27Arkadiusz Dybeknapastnik
28Piotr Janiknapastnik
29Łukasz Kamińskinapastnik
30Jakub Piąteknapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Marcin Dendys
3
Łukasz Garncarczyk
Łukasz Kamiński
Artur Wróbel
2
Krzysztof Janik
Sebastian Kuras
Łukasz Tomiczek
1
Grzegorz Dziergas
Piotr Fundanicz
Rafał Hyliński
Dariusz Lewandowski
Damian Mazgaj
Kamil Wiewióra

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201716:00KAPewel M.1:3 (0:1)Gilowice
15.08.201711:00PPKoszarawa Ż.3:0 (0:0)Pewel M.
20.08.201711:00KASoła Ż.1:1 (1:0)Pewel M.
26.08.201716:00KAPewel M.0:3 (0:3)Węgierska G.
03.09.201715:00KABabia Góra4:2 (3:1)Pewel M.
09.09.201716:00KAPewel M.1:4 (0:2)Radziechowy II
16.09.201716:00KAPewel M.3:4 (2:1)Ujsoły
23.09.201716:00KAMilówka4:2 (1:0)Pewel M.
30.09.201716:00KAPewel M.1:2 (0:2)Rajcza
07.10.201715:00KACisiec1:3 (0:2)Pewel M.
22.10.201715:00KASopotnia4:3 (1:1)Pewel M.
28.10.201715:00KAPewel M.2:3 (1:3)Czernichów
05.11.201713:30KAPietrzykowice6:1 (1:0)Pewel M.
19.11.201713:30KAPewel M.2:1 (1:1)Lipowa
02.04.201816:00KAGilowice1:2 (1:0)Pewel M.
07.04.201816:00KAPewel M.0:2 (0:0)Soła Ż.
15.04.201816:00KAWęgierska G.1:0 (1:0)Pewel M.
21.04.201816:00KAPewel M.1:3 (0:1)Babia Góra

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201717:00Soła Ż.1:4 (1:1)Pewel M.
30.07.201711:30Godziszka0:5 (0:2)Pewel M.
25.02.201814:00Pewel M.1:5 (0:3)Międzyrzecze
04.03.201814:00Pewel M.4:3 (2:1)Międzybrodzie
10.03.201814:00Pewel M.4:1 (2:1)Słotwina
18.03.201819:00Pewel M.1:2 (1:0)Bronów
24.03.201815:00Kobiernice2:1 (0:1)Pewel M.

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Bełk2035
3Czaniec2035
4Wodzisław2134
5Radziechowy2132
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Pisarzowice1639
3Bestwinka1539
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1633
4Pogwizdów1630
5Skoczów II1628
6Kończyce M.1627
7Brenna1621
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1617
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza1745
2Węgierska G.1645
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1123
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów121