LKS Pewel Mała

Adres: ul. Żywiecka 98, Pewel Mała
Telefon(y): 501 423 766
E-mail: lkspewelmala@gmail.com
WWW: http://lkspewelmala.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Wróbel
Kierownik: Andrzej Wróbel
Trener: Piotr Fundanicz

Rok założenia: 2005
Barwy: Czerwono - Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Świt Cięcina
Adres stadionu: ul. Jana Pawła II, 34-450 Węgierska Górka
Pojemność stadionu: 300 miejsc pod dachem
Wymiary boiska: 105m. x 74m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Mrowiecbramkarz
2Rudolf Ozaistobrońca
3Yaroslav Tarashevskyiobrońca
4Michał Dwornikpomocnik
5Piotr Fundaniczpomocnik
6Łukasz Garncarczykpomocnik
7Dawid Górnypomocnik
8Kamil Harędzińskipomocnik
9Rafał Hylińskipomocnik
10Grzegorz Jagoszpomocnik
11Bartłomiej Kapałapomocnik
12Marcin Krutakpomocnik
13Sebastian Kuraspomocnik
14Dariusz Lewandowskipomocnik
15Piotr Motykapomocnik
16Kamil Murańskipomocnik
17Alexander Pichetapomocnik
18Robert Pichetapomocnik
19Bartłomiej Zemanpomocnik
20Łukasz Zemanpomocnik
21Dominik Zońpomocnik
22Arkadiusz Dybeknapastnik
23Piotr Janiknapastnik
24Jakub Piąteknapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Artur Wróbel
4
Bartłomiej Zeman
2
Bartłomiej Kapała
Łukasz Zeman
1
Łukasz Garncarczyk
Dawid Górny
Rafał Hyliński
Kamil Wiewióra

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

02.09.201816:00KBSłotwina1:2 (0:1)Pewel M.
05.09.201817:45KBKocierz4:1 (2:1)Pewel M.
09.09.201814:00KBPewel M.0:1 (0:0)Bystra (k. Żywca)
15.09.201816:00KBCzernichów3:1 (1:1)Pewel M.
23.09.201814:00KBPewel M.1:4 (1:1)Korbielów
29.09.201816:00KBPewel Śl.1:1 (0:0)Pewel M.
07.10.201810:00KBPrzyborówWOPewel M.
13.10.201814:00KBPewel M.3:2 (1:1)Cisiec
21.10.201811:00KBTS Przyborów1:5 (0:4)Pewel M.
27.10.201814:00KBPewel M.1:2 (0:2)Trzebinia
03.11.201814:00KBPewel M.2:1 (1:0)Jeleśnia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

05.08.201810:00Czernichów2:2 (1:1)Pewel M.
12.08.201817:00Lipowa3:1 (1:1)Pewel M.

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2245
5Bestwina2345
6Puńców2337
7Rekord II2236
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2228
13Bestwinka2228
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110