BTS Rekord Bielsko-Biała II

Adres: ul. Startowa 13, 43-309 Bielsko Biała
Telefon(y): 338 299 611
WWW: http://www.bts.rekord.com.pl

Prezes: Janusz Szymura
Kierownik: Jacek Mojżesz
Trener: Szymon Niemczyk

Rok założenia: 1994
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Burzejbramkarz
2Krzysztof Iwanekbramkarz
3Krzysztof Jurekbramkarz
4Bartosz Kucharskibramkarz
5Jakub Szumerabramkarz
6Krzysztof Żerdkabramkarz
7Seweryn Caputaobrońca
8Marcin Czaickiobrońca
9Mateusz Flakaobrońca
10Piotr Jaroszekobrońca
11Konrad Karetaobrońca
12Mateusz Madziaobrońca
13Patryk Miłońobrońca
14Dawid Ogrockiobrońca
15Piotr Wyrobaobrońca
16Mateusz Antczakpomocnik
17Daniel Bielapomocnik
18Daniel Bryczekpomocnik
19Paweł Brzóskapomocnik
20Jakub Byrdypomocnik
21Dawid Bystrońpomocnik
22Michał Czernekpomocnik
23Jan Dudekpomocnik
24Wojciech Fabiapomocnik
25Filip Gawryśpomocnik
26Tomasz Gąsiorpomocnik
27Mateusz Gleńpomocnik
28Klaudiusz Gołatapomocnik
29Michał Grońpomocnik
30Wiktor Grzywaczewskipomocnik
31Dawid Jampichpomocnik
32Konrad Jekiełekpomocnik
33Jakub Kanclerzpomocnik
34Marcin Kietapomocnik
35Marcin Kozinapomocnik
36Wojciech Łasakpomocnik
37Łukasz Melanikpomocnik
38Szymon Niemczykpomocnik
39Robert Obracajpomocnik
40Dawid Olszowskipomocnik
41Patryk Paciechapomocnik
42Patryk Pietyrapomocnik
43Michał Płowuchapomocnik
44Artur Różyckipomocnik
45Dariusz Rucki Ipomocnik
46Michał Ryckapomocnik
47Jakub Smoleńpomocnik
48Marek Sobikpomocnik
49Jakub Stawickipomocnik
50Szymon Szymańskipomocnik
51Bartłomiej Ślosarczykpomocnik
52Patryk Tatarczuchpomocnik
53Mateusz Tomkopomocnik
54Kamil Żołnapomocnik
55Piotr Adamusnapastnik
56Mateusz Gaudynnapastnik
57Bartosz Guzdeknapastnik
58Mateusz Waliczeknapastnik
59Marcin Wróbelnapastnik
60Szymon Wróblewskinapastnik
61Kacper Ziemkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Michał Czernek
Piotr Jaroszek
Adam Waliczek
4
Paweł Brzóska
Artur Różycki
Marcin Wróbel
3
Marcin Kozina
Mateusz Madzia
Dawid Ogrocki
Michał Płowucha
2
Seweryn Caputa
Marcin Czaicki
Konrad Jekiełek
Łukasz Melanik
Dariusz Rucki I
Michał Rycka
Mateusz Waliczek
Kacper Ziemkiewicz
Kamil Żołna
1
Daniel Biela
Mateusz Gaudyn
Michał Groń
Dawid Jampich
Wojciech Łasak
Szymon Niemczyk
Robert Obracaj
Dawid Olszowski
Marek Sobik
Szymon Szymański
Bartłomiej Ślosarczyk
Szymon Wróblewski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

16.08.201817:00PPRekord II5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
19.08.201817:00KARekord II1:1 (0:1)Pisarzowice
26.08.201817:00KAMiędzybrodzie3:4 (0:2)Rekord II
29.08.201818:00KABronów2:5 (0:4)Rekord II
02.09.201815:15KARekord II3:1 (3:1)Buczkowice
05.09.201816:00PPRekord II3:0 (0:0)TSP II
08.09.201817:00KAKobiernice-:-Rekord II
08.09.201817:00LOBZebrzydowice3:4 (2:2)Rekord II
12.09.201817:00LOBKończyce M.1:2 (0:0)Rekord II
16.09.201815:00KARekord II-:-Godziszka
16.09.201816:30LOBRekord II6:0 (2:0)Pruchna
19.09.201816:30LOBPuńców2:1 (1:1)Rekord II
22.09.201813:00LOBBKS Stal1:2 (1:1)Rekord II
23.09.201816:30KABystra (k. Bielska)-:-Rekord II
26.09.201816:30PPRekord II0:1 (0:0)Bestwina
29.09.201816:00KAWapienica-:-Rekord II
30.09.201816:00LOBRekord II3:2 (2:1)Jaworze
06.10.201816:00LOBKoszarawa Ż.1:0 (1:0)Rekord II
07.10.201815:00KARekord II-:-Kaniów
10.10.201816:00LOBRekord II0:1 (0:0)Drogomyśl
13.10.201815:00LOBRekord II4:0 (3:0)Góral
13.10.201816:00KAHecznarowice-:-Rekord II
20.10.201814:00LOBBestwina3:1 (1:1)Rekord II
21.10.201815:00KARekord II-:-Międzyrzecze
27.10.201815:00KAWilkowice-:-Rekord II
28.10.201813:00LOBRekord II8:0 (3:0)Łękawica
03.11.201814:00LOBWisła2:2 (1:1)Rekord II
04.11.201815:00KARekord II-:-Czechowice-Dz. II
10.11.201814:00LOBChybie0:1 (0:1)Rekord II
18.11.201813:00LOBRekord II1:2 (1:1)Dankowice
24.11.201813:00LOBSkoczów1:3 (0:1)Rekord II
01.12.201811:00LOBRajcza1:0 (1:0)Rekord II
10.03.201915:00LOBRekord II4:1 (2:0)Bestwinka
17.03.201915:00LOBRekord II4:1 (2:1)Kończyce M.
24.03.201915:00LOBRekord II0:0 (0:0)Puńców
31.03.201915:00LOBRekord II0:3 (0:3)Skoczów
06.04.201916:00LOBDrogomyśl3:1 (2:1)Rekord II
14.04.201916:00LOBRekord II2:2 (1:1)Rajcza
20.04.201913:00LOBBestwinka0:1 (0:0)Rekord II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201818:00Puńców5:1 (1:0)Rekord II
23.07.201809:00Gwarek Zabrze0:0Rekord II
26.07.201818:00Istebna2:2 (1:1)Rekord II
29.07.201811:00LKS BrzeźceRekord II
01.08.201818:00Góral4:1 (2:0)Rekord II
12.01.201914:30Rekord II1:4 (1:1)Baník Ostrava U19
25.01.201918:30Rekord II3:3 (2:1)Leśna
02.02.201917:00JaworzeRekord II
09.02.201917:00Rekord II5:2 (3:0)Czechowice-Dz. II
17.02.201911:00Rekord IILKS Brzeźce
24.02.201912:00Rekord II2:2 (1:0)MŠK Námestovo
03.03.201913:00Rekord II3:1 (2:1)Góral
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220