BTS Rekord Bielsko-Biała II

Adres: ul. Startowa 13, 43-309 Bielsko Biała
Telefon(y): 338 299 611
WWW: http://www.bts.rekord.com.pl

Prezes: Janusz Szymura
Kierownik: Jacek Mojżesz
Trener: Szymon Niemczyk

Rok założenia: 1994
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Burzejbramkarz
2Krzysztof Iwanekbramkarz
3Krzysztof Jurekbramkarz
4Mateusz Flakaobrońca
5Daniel Gomolaobrońca
6Adam Holeszobrońca
7Piotr Jaroszekobrońca
8Krzysztof Kaniaobrońca
9Patryk Miłońobrońca
10Mateusz Antczakpomocnik
11Szymon Bernatpomocnik
12Daniel Bielapomocnik
13Daniel Bryczekpomocnik
14Paweł Brzóskapomocnik
15Jakub Byrdypomocnik
16Dawid Bystrońpomocnik
17Szymon Cichypomocnik
18Wojciech Fabiapomocnik
19Filip Gawryśpomocnik
20Tomasz Gąsiorpomocnik
21Michał Grońpomocnik
22Wiktor Grzywaczewskipomocnik
23Dawid Hoszekpomocnik
24Dawid Jampichpomocnik
25Dustin Janikpomocnik
26Marcin Kietapomocnik
27Marcin Kozinapomocnik
28Wojciech Łasakpomocnik
29Jakub Maślakpomocnik
30Łukasz Melanikpomocnik
31Szymon Niemczykpomocnik
32Jakub Niewiedziałpomocnik
33Dawid Olszowskipomocnik
34Patryk Paciechapomocnik
35Patryk Pietyrapomocnik
36Artur Różyckipomocnik
37Dorian Sapułapomocnik
38Patryk Skrzelapomocnik
39Michał Sordylpomocnik
40Jakub Stawickipomocnik
41Andrzej Szłapapomocnik
42Piotr Szymurapomocnik
43Bartłomiej Ślosarczykpomocnik
44Patryk Tatarczuchpomocnik
45Mateusz Tomkopomocnik
46Piotr Adamusnapastnik
47Wiktor Kołodziejnapastnik
48Kamil Surmiaknapastnik
49Kacper Ziemkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Piotr Jaroszek
4
Paweł Brzóska
Adam Waliczek
3
Michał Płowucha
Artur Różycki
Marcin Wróbel
2
Konrad Jekiełek
Mateusz Madzia
Łukasz Melanik
Dariusz Rucki I
Michał Rycka
Kacper Ziemkiewicz
1
Michał Czernek
Mateusz Gaudyn
Michał Groń
Wojciech Łasak
Szymon Niemczyk
Dawid Ogrocki
Dawid Olszowski
Kamil Żołna

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

16.08.201817:00PPRekord II5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
19.08.201817:00KARekord II1:1 (0:1)Pisarzowice
26.08.201817:00KAMiędzybrodzie3:4 (0:2)Rekord II
29.08.201818:00KABronów2:5 (0:4)Rekord II
02.09.201815:15KARekord II3:1 (3:1)Buczkowice
05.09.201816:00PPRekord II3:0 (0:0)TSP II
08.09.201817:00LOBZebrzydowice3:4 (2:2)Rekord II
08.09.201817:00KAKobiernice-:-Rekord II
12.09.201817:00LOBKończyce M.1:2 (0:0)Rekord II
16.09.201815:00KARekord II-:-Godziszka
16.09.201816:30LOBRekord II6:0 (2:0)Pruchna
19.09.201816:30LOBPuńców2:1 (1:1)Rekord II
22.09.201813:00LOBBKS Stal1:2 (1:1)Rekord II
23.09.201816:30KABystra (k. Bielska)-:-Rekord II
26.09.201816:30PPRekord II0:1 (0:0)Bestwina
29.09.201816:00KAWapienica-:-Rekord II
30.09.201816:00LOBRekord II3:2 (2:1)Jaworze
06.10.201816:00LOBKoszarawa Ż.1:0 (1:0)Rekord II
07.10.201815:00KARekord II-:-Kaniów
10.10.201816:00LOBRekord II0:1 (0:0)Drogomyśl
13.10.201815:00LOBRekord II4:0 (3:0)Góral
13.10.201816:00KAHecznarowice-:-Rekord II
20.10.201814:00LOBBestwina3:1 (1:1)Rekord II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201818:00Puńców5:1 (1:0)Rekord II
23.07.201809:00Gwarek Zabrze0:0Rekord II
26.07.201818:00Istebna2:2 (1:1)Rekord II
29.07.201811:00LKS BrzeźceRekord II
01.08.201818:00Góral4:1 (2:0)Rekord II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec116
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Węgierska G.1122
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Pewel Śl.819
3Czernichów718
4Jeleśnia817
5Słotwina1014
6Korbielów813
7Trzebinia1013
8Pewel M.810
9Cisiec1010
10Kocierz99
11TS Przyborów99
12Przyborów100