PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

KKS Spójnia Zebrzydowice

Adres: ul. Wojska Polskiego 1a, 43-410 Zerzydowice
Telefon(y): +48 501 023 017, +48 505 213 457
E-mail: spojniazebrzydowice@gmail.com
WWW: http://spojniazebrzydowice.klubowo24.pl

Prezes: Wojciech Giza
Kierownik: Roman Cichosz
Trener: Piotr Szwajlik

Rok założenia: 1932
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Wojska Polskiego w Zebrzydowicach
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 98m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 1999/2000, 2003/2004, 2014/2015

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Ciebiadabramkarz
2Krzysztof Salachbramkarz
3Tomasz Żubertowskibramkarz
4Paweł Łupińskiobrońca
5Dawid Pigułaobrońca
6Dariusz Potrząsajobrońca
7Mateusz Wiącekobrońca
8Kamil Demczakpomocnik
9Piotr Frydelpomocnik
10Jakub Gatnarpomocnik
11Rafał Górczyńskipomocnik
12Karol Janiszewskipomocnik
13Robert Janulekpomocnik
14Gracjan Kaszubapomocnik
15Grzegorz Kopiecpomocnik
16Igor Mrozekpomocnik
17Sebastian Nowakpomocnik
18Michał Parchańskipomocnik
19Piotr Pastuszakpomocnik
20Eryk Penkalapomocnik
21Konrad Połomskipomocnik
22Krzysztof Skóraśpomocnik
23Michał Szmidtpomocnik
24Piotr Szwajlikpomocnik
25Kamil Trzaskomapomocnik
26Łukasz Worekpomocnik
27Damian Gabrysiaknapastnik
28Tomasz Ślezionanapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Tomasz Śleziona
10
Łukasz Worek
7
Damian Gabrysiak
Grzegorz Kopiec
6
Robert Janulek
5
Rafał Górczyński
3
Michał Szmidt
2
Krzysztof Skóraś
1
Michał Parchański
Dariusz Potrząsaj

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.07.202016:00PPChybieWOZebrzydowice
25.07.202017:00O6APuńców2:1 (1:0)Zebrzydowice
01.08.202016:00O6AGoleszów2:4 (2:0)Zebrzydowice
05.08.202017:00PPGoleszów1:11 (0:8)Zebrzydowice
08.08.202017:00O6AZebrzydowice3:3 (2:1)Drogomyśl
15.08.202017:00O6ASkoczów5:0 (3:0)Zebrzydowice
19.08.202017:00PPNierodzim2:3 (1:2)Zebrzydowice
22.08.202017:00O6AZebrzydowice0:0 (0:0)Strumień
30.08.202016:00O6APogórze1:5 (0:3)Zebrzydowice
05.09.202016:00O6AZebrzydowice2:3 (1:1)Wisła
12.09.202016:00O6AChybie0:1 (0:1)Zebrzydowice
19.09.202016:00O6AZebrzydowice4:1 (2:1)Pruchna
23.09.202016:00PPZebrzydowice2:1 (0:1)Skoczów
26.09.202016:00O6AZebrzydowice2:6 (1:0)Puńców
04.10.202011:00O6AZebrzydowice4:0 (2:0)Goleszów
10.10.202015:00O6ADrogomyśl1:0 (1:0)Zebrzydowice
24.10.202011:00O6AStrumień2:2 (0:2)Zebrzydowice
31.10.202014:00O6AZebrzydowice1:2 (1:1)Pogórze
07.11.202014:00O6AWisła1:1 (1:1)Zebrzydowice
11.11.202014:00O6AZebrzydowice6:1 (2:1)Chybie
15.11.202014:00O6APruchna0:1 (0:0)Zebrzydowice
21.11.202013:00PPZebrzydowice0:5 (0:3)Ustroń
21.11.202014:00O6AZebrzydowiceWOSkoczów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

25.06.202018:30Hażlach1:1 (0:0)Zebrzydowice
27.06.202016:00ZebrzydowiceRuptawa
07.07.202018:30Pogwizdów2:4 (1:0)Zebrzydowice
11.07.202016:00ZebrzydowiceKończyce W.
15.07.202018:30Zebrzydowice1:4 (0:2)Ruptawa

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83