KS Płomień Połomia

Adres: ul. Centralna 83a, 44-323 Połomia
E-mail: ksplomienpolomia@interia.pl
WWW: http://www.kspolomia.pl/

Prezes: Leszek Woryna
Kierownik: Andrzej Ośliźlok
Trener: Mirosław Szwarga

Rok założenia: 1968
Barwy: żółto-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Płomienia Połomii
Adres stadionu: Centralna 83a, 44-323 Połomia
Pojemność stadionu: 970 miejsc (270 siedzących)
Wymiary boiska: 62m. x 104m.
Oświetlenie: nie
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Daniel Antończykbramkarz
2Dawid Piszczekbramkarz
3Łukasz Tecławbramkarz
4Mateusz Badowskiobrońca
5Szymon Bassekobrońca
6Robert Dzierżęgaobrońca
7Dawid Gasidłoobrońca
8Wojciech Krzystałaobrońca
9Dawid Kudzielkoobrońca
10Daniel Lubszczykobrońca
11Paweł Pawelaobrońca
12Patryk Pieleszobrońca
13Aleksander Piętaobrońca
14Marcin Prusakowskiobrońca
15Paweł Szczecinskiobrońca
16Michał Szymuraobrońca
17Adam Ucherobrońca
18Daniel Wawrziczekobrońca
19Kamil Adamczykpomocnik
20Dariusz Bytomskipomocnik
21Damian Dziadekpomocnik
22Marcin Francpomocnik
23Tymoteusz Gościniewiczpomocnik
24Arkadiusz Kindalskipomocnik
25Dawid Kusztalpomocnik
26Bartosz Łyczkopomocnik
27Grzegorz Pawelapomocnik
28Wojciech Pawelapomocnik
29Marcin Piechaczekpomocnik
30Łukasz Sitekpomocnik
31Michał Sitkopomocnik
32Karol Szypułapomocnik
33Paw Witapomocnik
34Daniel Zawiślakpomocnik
35Konrad Cieślaknapastnik
36Dariusz Husarznapastnik
37Artur Kuczkanapastnik
38Wojciech Łaskinapastnik
39Łukasz Matuszeknapastnik
40Piotr Rzepiszczaknapastnik
41Paweł Sękowskinapastnik
42Przemysław Swobodanapastnik
43Rafał Winklernapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Paweł Sękowski
5
Konrad Cieślak
3
Daniel Lubszczyk
1
Marcin Franc
Łukasz Herok
Szymon Kania

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LPołomia1:1 (0:1)Racibórz
15.08.201817:004LCzechowice-Dz.5:0 (1:0)Połomia
18.08.201817:004LPołomia0:3 (0:1)Wilcza
25.08.201811:004LTychy II4:1 (3:0)Połomia
01.09.201816:004LPołomia0:4 (0:2)Czaniec
08.09.201816:004LRadziechowy5:0 (1:0)Połomia
15.09.201816:004LPołomia6:1 (1:1)Gaszowice
22.09.201816:004LŁaziska Grn.1:0 (1:0)Połomia
29.09.201816:004LPołomia0:6 (0:4)Jasienica
07.10.201815:004LTSP II2:0 (0:0)Połomia
13.10.201815:004LPołomia2:3 (1:2)Bełk
20.10.201815:004LPołomia0:4 (0:1)Landek
28.10.201814:004LUstroń4:0 (2:0)Połomia
03.11.201814:004LPołomia0:2 (0:2)Goczałkowice
10.11.201814:004LWodzisław3:0 (1:0)Połomia
16.03.201915:304LRacibórz2:3 (2:1)Połomia
23.03.201915:304LPołomia1:5 (0:3)Czechowice-Dz.
30.03.201916:004LWilcza3:2 (2:0)Połomia
06.04.201917:004LPołomia1:2 (1:1)Tychy II
13.04.201917:004LCzaniec3:0 (2:0)Połomia
20.04.201913:004LPołomia1:2 (1:2)Radziechowy
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220