TS Metal Węgierska Górka

Adres: Oś. XX lecia II RP 12, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): 792 089 856
WWW: http://www.tsmetalwg.pl/

Prezes: Roman Czech
Kierownik: Stanisław Figura
Trener: Robert Sołtysek

Rok założenia: 2014
Barwy: Pomarańczowe
Nazwa stadionu: Stadion Metalu WG
Pojemność stadionu: -
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Szczotkabramkarz
2Michał Biegunobrońca
3Marcin Burgerobrońca
4Piotr Jachowiczobrońca
5Mariusz Jamrozowiczobrońca
6Paweł Kukiołaobrońca
7Sławomir Kuśobrońca
8Tomasz Pielaobrońca
9Tomasz Pietraszkoobrońca
10Szymon Szumlasobrońca
11Łukasz Biegunpomocnik
12Przemysław Gluzapomocnik
13Damian Gołębiowskipomocnik
14Wojciech Gołuchpomocnik
15Marcin Kochutekpomocnik
16Marcin Kozakpomocnik
17Paweł Krutakpomocnik
18Michał Mieszczakpomocnik
19Kordian Mozolpomocnik
20Sławomir Nowakpomocnik
21Konrad Pawluspomocnik
22Robert Sołtysekpomocnik
23Dawid Szczotkapomocnik
24Dominik Szrajnerpomocnik
25Paweł Czanieckinapastnik
26Andrzej Dziedzicnapastnik
27Paweł Ficeknapastnik
28Artur Firlejczyknapastnik
29Piotr Gawronnapastnik
30Maciej Kanianapastnik
31Andrzej Kupczaknapastnik
32Tomasz Pękalanapastnik
33Maciej Rozmusnapastnik
34Łukasz Słowiknapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Marcin Kochutek
14
Szymon Szumlas
9
Łukasz Biegun
7
Łukasz Słowik
6
Maciej Rozmus
4
Robert Sołtysek
3
Paweł Ficek
Damian Gołębiowski
Tomasz Pietraszko
2
Piotr Gawron
Paweł Krutak
1
Michał Biegun
Paweł Czaniecki
Przemysław Gluza
Piotr Jachowicz
Maciej Kania
Marcin Kozak
Paweł Kukioła
Tomasz Pękala
Dawid Szczotka
Dominik Szrajner

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201818:00PPCięcina0:8 (0:3)Węgierska G.
12.08.201817:00PPSoła Ż.0:2 (0:2)Węgierska G.
15.08.201815:00KAGilowice2:5 (0:3)Węgierska G.
18.08.201811:00KAPietrzykowice4:2 (2:0)Węgierska G.
25.08.201816:00KAMilówka3:1 (1:1)Węgierska G.
29.08.201817:30PPWęgierska G.4:1 (1:1)Rajcza
01.09.201816:00KAWęgierska G.2:1 (1:1)Ujsoły
09.09.201811:00KAJuszczyna2:4 (1:1)Węgierska G.
12.09.201817:00PPWęgierska G.1:2 (1:1)Koszarawa Ż.
15.09.201816:00KAWęgierska G.2:1 (1:0)Zarzecze
22.09.201816:00KAWęgierska G.4:2 (1:2)Sopotnia
30.09.201815:00KALipowa0:3 (0:3)Węgierska G.
06.10.201816:00KAWęgierska G.1:1 (0:0)Radziechowy II
13.10.201815:45KAWęgierska G.5:0 (2:0)Soła Ż.
20.10.201814:00KAŻabnica2:1 (0:0)Węgierska G.
27.10.201814:00KAWęgierska G.3:0 (1:0)Leśna
03.11.201814:00KABabia Góra3:5 (0:1)Węgierska G.
30.03.201915:00KAWęgierska G.1:0 (1:0)Gilowice
06.04.201916:00KAWęgierska G.2:2 (0:0)Pietrzykowice
13.04.201916:00KAWęgierska G.1:2 (0:1)Milówka
22.04.201915:00KAUjsoły1:5 (1:0)Węgierska G.
27.04.201916:00KAWęgierska G.3:1 (0:1)Juszczyna
01.05.201915:00KAZarzecze1:2 (0:0)Węgierska G.
04.05.201915:00KASopotnia0:6 (0:3)Węgierska G.
11.05.201916:00KAWęgierska G.0:1 (0:1)Lipowa
19.05.201914:00KARadziechowy II1:3 (0:2)Węgierska G.
26.05.201911:00KASoła Ż.0:5 (0:3)Węgierska G.
01.06.201913:00KAWęgierska G.0:1 (0:0)Żabnica
09.06.201915:00KALeśna2:2 (2:1)Węgierska G.
15.06.201916:00KAWęgierska G.1:2 (0:1)Babia Góra

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.07.201818:00Węgierska G.1:4 (0:2)Góral
28.07.201810:30Węgierska G.2:1 (1:0)TJ Slovan Skalité
02.02.201914:00Węgierska G.Slovan Skalité
08.02.201918:30Łękawica1:0 (1:0)Węgierska G.
22.02.201919:30Bystra (k. Żywca)4:2 (1:0)Węgierska G.
10.03.201911:00Węgierska G.3:2 (0:2)Soła Ż.
16.03.201917:00Węgierska G.4:1 (0:0)Bronów
23.03.201915:00Lipowa2:3 (0:1)Węgierska G.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220